Skocz do zawartości

Czy ktoś ze Śląska wybiera się na V zlot ?


Wiesiek7476

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Ps a przyczepa rozebrana... przynajmniej mam silna motywacje. :ok:

Czyżby ciąg dalszy legendarnego już remontu :):ok:

 

Rysiu mysle ze jeszcze go bede kończył w Warce ...wieczorami ... :ok::) jak dobrze pamietam byłes chetny i szary jeszcze chyba ...reszty nie pamietam ale serdecznie zapraszam do pomocy hehehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ps a przyczepa rozebrana... przynajmniej mam silna motywacje. :ok:

Czyżby ciąg dalszy legendarnego już remontu :):ok:

 

Rysiu mysle ze jeszcze go bede kończył w Warce ...wieczorami ... :ok::) jak dobrze pamietam byłes chetny i szary jeszcze chyba ...reszty nie pamietam ale serdecznie zapraszam do pomocy hehehe :)

 

Serku na mnie też możesz liczyć

A tak jak pisałem planujemy wyjechać w środę ok 11 . Tobie to prawie po drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek napisz na priva ! Co ci jest potrzebne ? Jakies silikony , kleje i inne badziewia ! Moze okleine podłogi , może kable elektryczne ? CHOPIE pisz bez krępacji ! Jak tylko będe mógł , pomogę !

 

 

 

najlepiej cała nowa skorupka. :ok::ok::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak ed czyli co bedziemy w kontakcie... :ok:

 

Masz to pewne jak w banku. Możemy przyspieszyć wyjazd bo przecież będzie niemiłosiernie prażyło w południe. Wtedy przydałby się relaks po drodze gdzieś za Jędrzejowem. Są tam w lasach fajne parkingi. Jakeś narzędzia mogę zabrać napisz co będzie potrzebne a co masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.