Skocz do zawartości

Wilamów k/Szadku


Jarekkow

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem do gościa w sprawie tej przyczepy jeszcze przed przeczytaniem tego postu. I jak na ironię znalazłem twój opis. Zaoszczędziłeś mi czas i pieniądze. Serdeczne dzięki. Sprzedawca nic nie mówił że po gradobiciu. Stan super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ostatnio chciałem zakupić akcesoria podręczne, kliny dla znajomych, pasy sztormowe, śledzie, blat stołowy, po wykonaniu telefonu poprosił o przyjazd że napewno sa i coś sie wybierze i się dogada.

Przyjechałem gość zabiegany i ogólnie odpowiedź była mam ale nie sprzedaje. qrwa to po co mówi że ma na sprzedaż....  i 80km w plecy.

To składowisko dla mnie już nie istnieje. i odradzam. 

Zanim pojedziecie przemyślcie koszty paliwowe bo nie warto.

Ja daje im czerwoną kartkę  :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

kiedyś zadzwonił do mnie ktoś z forum (nie pamiętam nicka) i zapytał dla czego w Łódzkim tak ciężko się doprosić aby ktoś z Nas podjechał obejrzeć budkę w Wilamowie.

Narzekał, że wszędzie indziej to zawsze się ktoś znajdzie a tam nikogo chętnego. Był zdziwiony, że nikt z Nas nie mieszka w okolicy itd.

Moja odpowiedź była prosta. Powiedziałem mu, że tam budek już się naoglądaliśmy, jest temat na forum (n.in ten) i nikomu się nie chce jechać tam bo nie ma po co. Wiemy to w ciemno i jest to tylko marnowanie czasu (nie mówię o pomocy, bo to zrobimy, czyli odradzimy budę z Wilamowa bez oglądania) ale jechać tam to bezsens. Dopiero zrozumiał o co chodzi.

 

Oglądanie budy tam to jak jazda do stacji demontażu pojazdów bo wystawili Merca S600 z 2005 roku za 1000zł i wpisali stan igła. Dokładnie tak to tam wygląda. 

 

Druga sprawa to w Łodzi są 3 serwisy naprawiające cepki. Jeden z nich był kiedyś z nimi w stałej współpracy (wiem od właściciela) ale przestał im naprawiać budy jak sami w hali zaczęli na swoją rękę ale podawali, że naprawa u niego (ludzie zaczęli wracać z reklamacjami usługi - a to nie jego robota). Wtedy tez mi powiedział, że 100% budek coś w sobie ma, mniej lub bardziej ale ma. Nigdy nie ściągają szczelnych, czasem bezwypadkowe ale kupują najtaniej jak się da i uzdrawiają.

Jedyną szansą trafienia u nich czegoś OK jest przypadek, gdy ktoś zostawia swoją dobrą w rozliczeniu i daje się nabrać i kupuje u nich "ichniejszą", ale tylko wtedy. 

 

 

Przemo, link nie działa ale z góry Ci mówię, odpuść sobie ten punkt handlu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziw się ze mają śmietniki... kupuja to na co jest zbyt. a ludzie tak jak z autami ... kupują roczniki a nie stan techniczny. gdyby i tu była potrzeba to tez by cofali liczniki... dopóki nie zmieni sie polska mentalność to bedą takie przyczepy jakie sa ... dotyczy się to wszystkiego z drugiej ręki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Kilka dni temu nabyłem przyczepę właśnie w Wilamowie. Nie jestem znawcą ale wydaje mi się że wszystko z nią ok. Brak dziwnych zapachów wewnątrz i śladów przeciekania. Wybór jest także spory. Wiele przyczep nie jest wystawionych w ogłoszeniach. Sam osobiście kupiłem inną niż ta którą pojechałem zobaczyć. Co do właściciela także nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń. Pan Paweł sympatyczny i konkretny gość. Wszystko odbyło się tak jak wstępnie było umówione. Bardzo proszę nie traktować mojego postu jako jakąkolwiek reklamę tego miejsca. Są to tylko i wyłącznie moje odczucia po chyba udanym zakupie. Pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
Nikt nikogo w Wilamowie nie nabija w butelkę. Kupujesz przyczepe za 10 tys. i chcesz by była jak nowa!

 

Niestety nabija. Bo ukrywają wady które były a które budżetowo próbują zatuszować

Podobnie jak handlarz spod Kutna. Ale on chociaż prawdę mówi że nie naprawia budek TU. bo ma drugi plac gdzie to robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.