Jump to content
Jarekkow

Wilamów k/Szadku

Recommended Posts

arkadiussz1212

jak kupiłem tam hobby 460 jak na razie jestem zadowolony brakuje tam kilka podzespołów co do sprzedających mam zastrzeżenia co do ich uprzejmości  do dziś nie mogę się doprosić rolety ,Przyczepa jak na razie nie wskazuje na zapleśniałą ale zobaczymy jak będzie się sprawować,fakt jechać trzeba dwa razy trochę przesada ktoś jak ma 200 km  .Na razie dla nich mam negatyw nie polecam za wszystko dodatkowe trzeba zapłacić za stopień wejściowy co moim zdaniem powinien być na wyposażeniu 

Przemo1973

Przyczepa z Wilamowa. Jest tam jedna przyczepa która mnie interesuje. Pojechałem i na moje oko nie było widać by cokolwiek było z tą przyczepą robione, wygladała bardzo dobrze tylko niestety miała dziwny zapach i nie wiem co to czy to wilgoć czy może coś mniej groźnego np po papierosach. Czy ktos mógłby mi jakoś pomóc, doradzić podjechać ze mna ją w miare mozliwości się odwdzięcze. 

ptaku

przyczepa stała na placu czy pod dachem?

Przemo1973

Pod Dache ale naprawde wygladała dobrze. Tzn z zewnątrz nic nie wskazywał ze byłoby cos robione kiedyś.

DOMINO7

Jak pod dachem, to bym odpuścił.

ufolz

puść linka albo zdjęcia jej.. :)

Kajetan

To że stoi teraz pod dachem, nie znaczy że jak stała na polu to nie przeciekała....  Kupowanie przyczep spod dachu jest wygodne ale ryzykowne  :hmm:  Ja kupowałem u nich, z kolegą i udało się nam trafić w szczelną....

Edited by Kajetan (see edit history)

Kajetan

Co ona z tą przednią ścianą? Od środka firanka a od zewnątrz ściana ???  :look:  :look:  :hmm:  Dziwnie jakoś ..... 

Materac na stałym łóżku trochę odrzuca, tak jakby dziura wyrwana była w materiale... ale może to tylko zdjęcie takie....  :hmm:

Ogólnie zdjęcia słabe, więc trudno coś wywnioskować...  :hmm:

Ooo, w łazience łączenie między meblem a ściana pociągnięte jakimś dziwnym, czarnym uszczelniaczem - nie wygląda naturalnie. Ale może się czepiam....  :nono:

Przemo1973

To w łazience to taki nalot jakby podrdzewiałe przy lustrze. Materac słabo na zdjeciu w realu w miare. Co do tych firanek to masz racje.... sprawdze jutro u kumpla bo ma identyczną tylko ma ją 400 km od Łodzi

jacek00

Te firanki to normalne przecież.

Kajetan

Te firanki to normalne przecież.

Tego nie wiem, dlatego zwracam uwagę. Jeśli to w tym modelu normalne - tzn jest OK :)

Tec

Mam tak samo, firanka jest a okna nie ma :]

Astrah

Nie jestem jakimś znawcom , sam szukam przyczepy ale na mój rozum to na pewno ta budka nie jest z 1999 roku. Tylna belka z lampami to maks 1997 rok.

Wiem że liczy się stan przyczepy ale jeżeli zaczynają od rocznika to jakie niespodzianki kryje przyczepa?http://www.caravans.nl/tweedehands-tourcaravanTutaj sobie popatrz.

Edited by Astrah (see edit history)

pastuch75

Witajcie.

Chciałbym przestrzec przed kupnem przyczepy, którą oglądałem  w zeszłym tygodniu: 

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-hobby-de-luxe-440-wilamow-kolo-szadku-CID5-IDb04Hb.html#0ec2e636e5

W ogłoszeniu napisany super stan, rzeczywistość niestety inna.

W środku brakuje osłonki na oświetlenie lustra, pokrętła do ogrzewania, klamki do WC, ale to nie jest najgorsze.

Dach wygląda jak ser szwajcarski tzn. przyczepa po silnym gradobiciu.  

Podczas oględzin Pan nie raczył mnie o tym poinformować, na szczęście wszedłem na drabinkę. 

Strach by pomyśleć co by było gdyby był to model bez drabinki.

Potwierdza się teoria odnośnie kupowania tam cepki, szczególnie jeśli ktoś nie ma w tym doświadczenia.

Pozdrawiam.