Skocz do zawartości

Wilamów k/Szadku


Jarekkow

Rekomendowane odpowiedzi

jak kupiłem tam hobby 460 jak na razie jestem zadowolony brakuje tam kilka podzespołów co do sprzedających mam zastrzeżenia co do ich uprzejmości  do dziś nie mogę się doprosić rolety ,Przyczepa jak na razie nie wskazuje na zapleśniałą ale zobaczymy jak będzie się sprawować,fakt jechać trzeba dwa razy trochę przesada ktoś jak ma 200 km  .Na razie dla nich mam negatyw nie polecam za wszystko dodatkowe trzeba zapłacić za stopień wejściowy co moim zdaniem powinien być na wyposażeniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przyczepa z Wilamowa. Jest tam jedna przyczepa która mnie interesuje. Pojechałem i na moje oko nie było widać by cokolwiek było z tą przyczepą robione, wygladała bardzo dobrze tylko niestety miała dziwny zapach i nie wiem co to czy to wilgoć czy może coś mniej groźnego np po papierosach. Czy ktos mógłby mi jakoś pomóc, doradzić podjechać ze mna ją w miare mozliwości się odwdzięcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że stoi teraz pod dachem, nie znaczy że jak stała na polu to nie przeciekała....  Kupowanie przyczep spod dachu jest wygodne ale ryzykowne  :hmm:  Ja kupowałem u nich, z kolegą i udało się nam trafić w szczelną....

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ona z tą przednią ścianą? Od środka firanka a od zewnątrz ściana ???  :look:  :look:  :hmm:  Dziwnie jakoś ..... 

 

Materac na stałym łóżku trochę odrzuca, tak jakby dziura wyrwana była w materiale... ale może to tylko zdjęcie takie....  :hmm:

 

Ogólnie zdjęcia słabe, więc trudno coś wywnioskować...  :hmm:

 

Ooo, w łazience łączenie między meblem a ściana pociągnięte jakimś dziwnym, czarnym uszczelniaczem - nie wygląda naturalnie. Ale może się czepiam....  :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w łazience to taki nalot jakby podrdzewiałe przy lustrze. Materac słabo na zdjeciu w realu w miare. Co do tych firanek to masz racje.... sprawdze jutro u kumpla bo ma identyczną tylko ma ją 400 km od Łodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś znawcom , sam szukam przyczepy ale na mój rozum to na pewno ta budka nie jest z 1999 roku. Tylna belka z lampami to maks 1997 rok.

Wiem że liczy się stan przyczepy ale jeżeli zaczynają od rocznika to jakie niespodzianki kryje przyczepa?http://www.caravans.nl/tweedehands-tourcaravanTutaj sobie popatrz.

Edytowane przez Astrah (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie.

Chciałbym przestrzec przed kupnem przyczepy, którą oglądałem  w zeszłym tygodniu: 

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-hobby-de-luxe-440-wilamow-kolo-szadku-CID5-IDb04Hb.html#0ec2e636e5

W ogłoszeniu napisany super stan, rzeczywistość niestety inna.

W środku brakuje osłonki na oświetlenie lustra, pokrętła do ogrzewania, klamki do WC, ale to nie jest najgorsze.

Dach wygląda jak ser szwajcarski tzn. przyczepa po silnym gradobiciu.  

Podczas oględzin Pan nie raczył mnie o tym poinformować, na szczęście wszedłem na drabinkę. 

Strach by pomyśleć co by było gdyby był to model bez drabinki.

Potwierdza się teoria odnośnie kupowania tam cepki, szczególnie jeśli ktoś nie ma w tym doświadczenia.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.