Skocz do zawartości
Jarekkow

Wilamów k/Szadku

Rekomendowane odpowiedzi

Leon35

Dzwoniłem do gościa w sprawie tej przyczepy jeszcze przed przeczytaniem tego postu. I jak na ironię znalazłem twój opis. Zaoszczędziłeś mi czas i pieniądze. Serdeczne dzięki. Sprzedawca nic nie mówił że po gradobiciu. Stan super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ufolz

Ostatnio chciałem zakupić akcesoria podręczne, kliny dla znajomych, pasy sztormowe, śledzie, blat stołowy, po wykonaniu telefonu poprosił o przyjazd że napewno sa i coś sie wybierze i się dogada.

Przyjechałem gość zabiegany i ogólnie odpowiedź była mam ale nie sprzedaje. qrwa to po co mówi że ma na sprzedaż....  i 80km w plecy.

To składowisko dla mnie już nie istnieje. i odradzam. 

Zanim pojedziecie przemyślcie koszty paliwowe bo nie warto.

Ja daje im czerwoną kartkę  :czerwona:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chris_66

Chyba nazwanie tego składowiskiem to najlepsze określenie, najlepsza przyczepa u nich nie kwalifikuje się nawet do wstępnego oglądania

wysłane z telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
benek

A można wrzucać jakieś foto lub choć markę i model budki, jak wiecie ogłoszenia znikają ;)

@jarekkow to super zrobił ;) każdy gdy ją zobaczy to będzie omijał :) zresztą taka buda ja moja, ale całe szczęście to nie ten egzemplarz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
strus251

kiedyś zadzwonił do mnie ktoś z forum (nie pamiętam nicka) i zapytał dla czego w Łódzkim tak ciężko się doprosić aby ktoś z Nas podjechał obejrzeć budkę w Wilamowie.

Narzekał, że wszędzie indziej to zawsze się ktoś znajdzie a tam nikogo chętnego. Był zdziwiony, że nikt z Nas nie mieszka w okolicy itd.

Moja odpowiedź była prosta. Powiedziałem mu, że tam budek już się naoglądaliśmy, jest temat na forum (n.in ten) i nikomu się nie chce jechać tam bo nie ma po co. Wiemy to w ciemno i jest to tylko marnowanie czasu (nie mówię o pomocy, bo to zrobimy, czyli odradzimy budę z Wilamowa bez oglądania) ale jechać tam to bezsens. Dopiero zrozumiał o co chodzi.

Oglądanie budy tam to jak jazda do stacji demontażu pojazdów bo wystawili Merca S600 z 2005 roku za 1000zł i wpisali stan igła. Dokładnie tak to tam wygląda. 

Druga sprawa to w Łodzi są 3 serwisy naprawiające cepki. Jeden z nich był kiedyś z nimi w stałej współpracy (wiem od właściciela) ale przestał im naprawiać budy jak sami w hali zaczęli na swoją rękę ale podawali, że naprawa u niego (ludzie zaczęli wracać z reklamacjami usługi - a to nie jego robota). Wtedy tez mi powiedział, że 100% budek coś w sobie ma, mniej lub bardziej ale ma. Nigdy nie ściągają szczelnych, czasem bezwypadkowe ale kupują najtaniej jak się da i uzdrawiają.

Jedyną szansą trafienia u nich czegoś OK jest przypadek, gdy ktoś zostawia swoją dobrą w rozliczeniu i daje się nabrać i kupuje u nich "ichniejszą", ale tylko wtedy. 

Przemo, link nie działa ale z góry Ci mówię, odpuść sobie ten punkt handlu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
seteman

nie dziw się ze mają śmietniki... kupuja to na co jest zbyt. a ludzie tak jak z autami ... kupują roczniki a nie stan techniczny. gdyby i tu była potrzeba to tez by cofali liczniki... dopóki nie zmieni sie polska mentalność to bedą takie przyczepy jakie sa ... dotyczy się to wszystkiego z drugiej ręki....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
strus251

ja tam się nie dziwię. To co napisałeś jest prawdą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jacol26w

Kilka dni temu nabyłem przyczepę właśnie w Wilamowie. Nie jestem znawcą ale wydaje mi się że wszystko z nią ok. Brak dziwnych zapachów wewnątrz i śladów przeciekania. Wybór jest także spory. Wiele przyczep nie jest wystawionych w ogłoszeniach. Sam osobiście kupiłem inną niż ta którą pojechałem zobaczyć. Co do właściciela także nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń. Pan Paweł sympatyczny i konkretny gość. Wszystko odbyło się tak jak wstępnie było umówione. Bardzo proszę nie traktować mojego postu jako jakąkolwiek reklamę tego miejsca. Są to tylko i wyłącznie moje odczucia po chyba udanym zakupie. Pozdrawiam  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi