Skocz do zawartości

Moja pierwsza wymarzona.


pooshkin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów zatem na wstępie chciałbym pochwalić się zakupem upragnionej przyczepy kempingowej. Traf, los, wybór lub przypadek chciał żeby był to właśnie Knaus Sport 420 z 2008 roku. Kilka rzeczy zmodyfikowałem, a którymi chętnie się z Wami podzielę. Wrzucam kilka zdjęć przyczepy, jak ktoś chętny opowiem więcej o modyfikacjach tj. prysznic, ciepła woda, czy fotowoltaika.

E9850D93-39E2-493E-A4BE-C06A19E7C17F.jpeg

AB78BD97-7EDA-42EE-891E-39514CCE5602.jpeg

D4918C56-EE64-4C2B-A405-796117E7FFF6.jpeg

705EB6DA-399A-498E-A582-0D21240E1BEB.jpeg

AD16319A-D5C4-4F9E-8967-F15CE20678CA.jpeg

A6BB7150-96BE-4242-9AD1-3CBC15059F34.jpeg

B7A41000-25F0-4266-8349-0BFD5E73FF14.jpeg

0DF65ECD-5DDA-4DF1-8F54-75F09CF07A08.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorobię zdjęcie łazienki, z tym że prysznic jest nie do końca gotowy ponieważ szukam jakiegoś rozwiązania odnośnie zasłonki. Bardzo dziękuje za odpowiedzi. Jeżeli chodzi o grzanie wody już odsyłam do postu który dodałem dosłownie przed chwilą. 

Marcinie przyznam się szczerze ze jeszcze nie miałem możliwości nigdzie wyruszyć bo to świeży zakup tj. wrzesień, ale jestem pełen nadziei że będzie nam służyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o prysznic, to w Castoramie kupisz szynę plastikową 2,5 m za 15 zł na dziale z karniszami. Nacinasz z dwóch stron i odpowiednio profilujesz. zasłonkę musisz dobrać sam albo z żoną :-)

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, pooshkin napisał:

To podkłady drewniane pod podpory?

Zamień je drewnianymi tylko dużo cieńszymi i będzie ok. Najlepiej mieć takie jak poniżej, tylko cena nowych jest dla niektórych nie do przyjęcia. Miałem takie i szczerze polecam.

https://allegro.pl/oferta/al-ko-big-foot-podkladki-pod-stopy-przyczepy-9575063860?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czescimaszyn_pla&ev_adgr=Części+do+maszyn+i+innych+pojazdów&gclid=EAIaIQobChMIssbdsKHx7AIVidCyCh3RJwKMEAQYAiABEgJFPfD_BwE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Rutki Pomorze Środk napisał:

jesli chodzi o prysznic, to w Castoramie kupisz szynę plastikową 2,5 m za 15 zł na dziale z karniszami. Nacinasz z dwóch stron i odpowiednio profilujesz. zasłonkę musisz dobrać sam albo z żoną ?

pozdrawiam 

Znalazłem na „Ali Ali...” coś takiego i już zamówiłem. Wygina się w każda stronę.

3D54C04F-EBA2-4897-B101-1BD6ECF9FFCA.jpeg

3FC2F8E7-04F7-4E64-A009-EFACA9EEF967.jpeg

Godzinę temu, Maras napisał:

Z autopsji to podpowiem abyś sprawdził mocowanie do podłogi opuszczanego stolika. 

Trzeba w tym przypadku poprawić fabrykę :) 

Co się dzieje z tym stolikiem? Jak narazie chyba wszystko jest w porządku, nie chybocze się i wydaje się być solidnie przykręcony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, filipert napisał:

co do stolika, to poprawcie mnie, jeśli się mylę ale wydaje mi się, że użytkowo blat jest zaprojektowany obrócony o 180*?

Nieeeee. Opuszczałem do rozłożenia łóżka i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.