Skocz do zawartości

Przyczepa budowlana.


danielpoz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś zna taką markę przyczep jak w linku. 

Zależy mi na największej ładowności konstrukcyjnej. Może jakaś inna firma produkuje coś jeszcze mocniejszego? 

 

http://autopaka.pl/przyczepy-do-przewozu-sprzetu-budowlanego/806-brian-james-trailers-cargo-digger-plant-2-3500kg.html

Edytowane przez danielpoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń tutaj : http://www.stim.pl    mogą zrobić ci przyczepę pod wymiar z ładownością jaką potrzebujesz .
Kupowałem u nich przyczepę pod zamówienie . Wystawili homologację ,  DCM tak tak  potrzebowałem i podałem wcześniej  , wymiary , wysokość zabudowy pod plandekę , uszyli plandekę . Tak jak potrzebowałem  .
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem kilka marek dostępnych w PL i najlepsze wrażenie zrobiła chyba ta:

https://www.brenderup.com/pl/pl/przyczepy/przyczepy-wielofunkcyjne/seria-mt/mt36513500/303043/

Choć ostatecznie mam lawetę do koparki z DE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linku Ci nie podam, bo firma nie działa w necie... Produkują pod zamówienie. Na tabliczce jest nazwa SandHaus. A koparki wożę nią dwie: mniejsza 3, a większa 5,5tony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2020 o 19:18, Stu napisał:

Testowałem kilka marek dostępnych w PL i najlepsze wrażenie zrobiła chyba ta:

https://www.brenderup.com/pl/pl/przyczepy/przyczepy-wielofunkcyjne/seria-mt/mt36513500/303043/

Choć ostatecznie mam lawetę do koparki z DE...

Widzałem na żywo taką przyczepę jak i produkt Wiola. Obie zupełnie ok choć ta co linkowałem wydaje się masywniejsza. 

Z innej strony ja nie używam tego codziennie i może sprzęt z 5 no góra 10 razy w roku gdzieś pojedzie. Z tego powodu może nie ma sensu brnać w jakiąś super przyczepę a kupić jednak tańszą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem teraz majstrów pozbruk mi kładli, mówili ze brali na próbę przyczepę z auto paki do koparki, jak wjechali to najazdy się powykrzywiały i musieli prostować, kupili jakąś używkę firmówkę i teraz jest git, jak chcesz mogę ci wysłać numer tel na privat sobie pogadacie, a jak by co to Władka z auto paki też dość dobrze znam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2020 o 12:46, Stu napisał:

Linku Ci nie podam, bo firma nie działa w necie... Produkują pod zamówienie. Na tabliczce jest nazwa SandHaus. A koparki wożę nią dwie: mniejsza 3, a większa 5,5tony.

Mam też minikoparkę jcb8055 ale nie wyobrażam sobie ładowanie prawie 6ton na takie przyczepki?

Kiedys przez 3 miesiące codziennie musiałem 3.5tonową pakować na lawetę i to była rzeźnia dla przyczepy.... 

Docelowo ma jezdzić kopareczka 2.5t. Służyć ma też do podwożenia jakiś betonowych studni na terenie budowy itp. 

5 minut temu, peja76 napisał:

Miałem teraz majstrów pozbruk mi kładli, mówili ze brali na próbę przyczepę z auto paki do koparki, jak wjechali to najazdy się powykrzywiały i musieli prostować, kupili jakąś używkę firmówkę i teraz jest git, jak chcesz mogę ci wysłać numer tel na privat sobie pogadacie, a jak by co to Władka z auto paki też dość dobrze znam

 

Ale to co zalinkowalem to nie produkt Auto Paki. Ten sprzęt wozi maszyny u dilera Takeuchi i z tego powodu się tym zainteresowałem. Droga ale może warto dopłacić te pare tyś w porównaniu do Wiola czy Branderup. 

Tak jak już pisałem wyżej raczej mało będzie używana i może faktycznie jakaś zwykła by wystarczyła?

Żadne używki nie wchodzą w grę. 

Edytowane przez danielpoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, danielpoz napisał:

Ale to co zalinkowalem to nie produkt Auto Paki. Ten przęt wozi maszyny u dilera Takeuchi i z tego powodu się tym zainteresowałem. Droga ale może warto dopłacić te pare tyś w porównaniu do Wiola czy Branderup. 

Żadne używki nie wchodzą w grę. 

Nie wiem jaką mieli, z tej samej firmy oglądałem lawetę co zalinkowałeś tamtą przyczepę, widać zrobiona była dobrze, branderup miałem kilka sztuk, ale kiedyś jak wyszły plamy na ocynku i zgłosiłem na gwarancji i mi odpisali że to tylko wizualnie uszkodzenie to ręce mi opadły, nie po to kupuje nową przyczepę żeby po pół roku wyglądała jak stara. Teraz mam Dwie Boro aluminiowe. Kupowałem w Skalmierzycach, z 8 sztuk ciężko było wybrać, spaw położony był tak jak by ktoś się dopiero uczył, kupiłem tylko dla tego że aluminiowa i lekka, jej waga to zaledwie 460kg, DMC 2500kg długość 4.5m, W przyszłym roku będzie 5 rok jak używam i na razie nic się nie dzieje. W przyszłym roku czeka mnie też wymiana i sam nie wiem czy zostać przy Boro czy wejść w inną.

https://www.truck1.eu/img/Trailer_Autotransporter_trailer_Boro_NOWA_LAWETA_ALUMINIOWA_JOWISZ_4_50_M-xxl-8810/8810_1350695470619.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Jak chcesz coś mocniejszego to polecam zainteresować się tymi od Zasław. Swoje kosztują, ale to już tytany. Osie od KNOTT, wzmacniane burty walcowane z jednego elementu, mocowanie trzypunktowe, zamiast dwu jak to się widuje zazwyczaj. A no i można zapomnieć o rdzy bo cynkują je kilkukrotnie grubszą warstwą i to metodą ogniową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.