Skocz do zawartości

Plany wakacyjne Anno Domini 2007


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Polecam Ci kamp Valkanela koło bardzo urokliwego miasteczka Vrsar.

Kamp bardzo duży (ok 50hektarów) z bogatą infastrukturą typu sklepiki , kioski pizzerie , mini golf , wypożyczalnia sprzętu , basen. W zatoce zrobiona sztucznie plaża z nawiezionym piaskiem i bardzo łagodnym zejściem dla dzieci.Mimo swojej wielkości kamp bardzo czysty , z dużż ilość sanitariatów( jak byłem tam w 2005r łazienki sprzątane były na bierząco co 30 minut

http://www.maistra.hr/en/Home.aspx?PageID=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na środkowej Dalmacji, ok20 km na północ od Zadaru jest miejscowość Zaton a na jej obrzeżach ośrodek Holiday Zaton Village.Oprócz bungalowów jest również porządny Camping.Jest dość drogo ale naprawdę warto ( m innymi słodkowodny basen, kilkanaście kortów tenisowych). Byłem tam już 4 razy i wedle mnie jest to super alternatywa dla ośrodków na Istrii, szczególnie teraz gdy otwarto autostradę.pozdrawiam jarek69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyspie Rab w miejscowości Laopar jest kamping San Marino. Kamping jest przy dużej piaszczystej plaży i do tego woda do kolan w odległości klikudziesięciu metrów od brzegu. Dla dzieci wymarzone. Z tego co pamiętam był też tani i zatłoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. jeśli będziecie robić objazdówkę po Chorwacji to :ok: OBOWIĄZKOWO - Plitvickie Jeziora i Wodospady rzeki KRKA . Polecam . SĄ :ok: SUUUPPPEEERRRR.

- POZDRAWIAM

 

Myślę że w odwrotnej kolejności , najpierw Krka , a później Plitwickie ,bo można się rozczarować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Taaak, Chorwacja jest piękna i na północy i w środku i na południu. Nie wspominać o wyspach. Pytanko ! czy 10 dniowy pobyt na Istrii camp. Umbra za cenę 130 euro od załogi czyli dwójka dorosłych i dzieci do 12 lat to drogo czy względnie czy tanio ?? Pytam ponieważ jest tam coroczny zlot międzynarodowy i myślę sobie czy nie odwiedzić ponownie Chorwacji a na Istrii jeszcze nie byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama opłata za pobyt jest do strawienia.Pamiętaj jednak,że przejechanie 100 km kamperem kosztuje 15 euro (policzone wszystko).Z Rybnika do Istrii jest ok. 2500km (w obie strony).W tym układzie do tej imprezy możesz śmiało doliczyć jeszcze 400 euro.I taka jest moja odpowiedź.

Pozdrawiam - Robin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem z Rybnika na Istrię do campingu Park Umag jest dokładnie 1015 km, ale zaintrygowało mnie co innego. 15 euro to jest koszt autostrad czy autostrad i paliwa ? jeżdżę z przyczepą i samochodem z 2,0 cm3 silnikiem na gaz więc koszty transportu są chyba niższe. Wiem też że w austri jest tylko jedna stacja z auto gazem na odcinku Wiedeń - Graz - stacja Agip. Licząc samo paliwo to powinienem zmieścić się w 150 euro ale to tylko moje teorie, ostatnio byłem w Chorwacji trzy lata temu i ceny były inne i autostrad tyle nie było ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,trochę się to zmieni.Byłem przekonany ,ze jedziesz kamperem.Ale niewiele wyjdzie Ci taniej.Te wyliczenia ktore podałem dot.silnika 2,8l.A uwzglednione jest dosłownie wszystko,z ubezpieczeniem i stopniem zuzycia poszcz.elementów samochodu.Pamietaj ,że na trasie też musisz się gdzies zatrzymać i na pewno trafi się jakis objazd.W sumie to nie apteka ale po kilku latach sam dojdziesz do wniosku ,że liczyć trzeba wszystko.Pewnie,że można omijać odcinki płatne ale wtedy z przyczepą potrwa to znacznie dłużej i w rezultacie drożej.Na takiej trasie Twoj samochód + przyczepa na pewno weźmie 11-12 litrów/100 km.No i ostatnia sprawa - na pewno z tego kempingu zechcesz gdzieś pojechać i coś zwiedzić.Te 300 - 400 km zrobisz(jak znam życie) nie wiadomo gdzie i kiedy.

Pozdrawiam - Robin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.