Jump to content

Recommended Posts

Benior
Godzinę temu, AdamH napisał:

Nikt nam nie przeszkadza

6760CC12-CFA5-466A-BA7A-E9BBCAC176B8.jpeg

Nam też IMG_20201111_171618.thumb.jpg.b25c259b995fc1b642dfb1a6f45f3484.jpg

chris_66
3 godziny temu, AdamH napisał:

Nikt nam nie przeszkadza

z ambitnych planów wyszło to co zwykle :hehe:

parę godzin spaceru nad Wisłą, w sumie było bardzo fajnie i bez kombinowania

leszek
9 godzin temu, AdamH napisał:

Nikt nam nie przeszkadza

I tak było do czasu .....
A tak na marginesie to doszliśmy z Adamem do konkluzji że dużo ludzi jeździ . Tylko że większość ..... bezobjawowo ☺️

bozka

Nam w Jarnołtówku "Pod lipami" też nikt nie przeszkadzał. Natomiast zatrzęsienie ludzi na Kopie Biskupiej , pochód zarówno po naszej stronie jak i po czeskiej.  Stanęliśmy na następną noc na parkingu na przełęczy Petrowe Boudy ok. 700 npm z widokiem 180st. dojazd dobrą drogą asfaltową.  Stał jeszcze czeski kamper.

I jeszcze przy okazji ciekawostka. Chcieliśmy wypożyczyć hulajnogi górskie żeby je wypróbować więc zadzwoniłam na ten nowy na wiosnę otwarty kemping Chmielak , gdzie jest ta wypożyczalnia . Okazało się, że kemping już nie działa - a był ogłaszany jako całoroczny, pan przebąkiwał a zmianie właściciela... Dopiero się otworzył i już koniec??  Z drogi widać, że inwestycje poczyniono.

maarec
19 godzin temu, bozka napisał:

Nam w Jarnołtówku "Pod lipami" też nikt nie przeszkadzał. Natomiast zatrzęsienie ludzi na Kopie Biskupiej , pochód zarówno po naszej stronie jak i po czeskiej.  Stanęliśmy na następną noc na parkingu na przełęczy Petrowe Boudy ok. 700 npm z widokiem 180st. dojazd dobrą drogą asfaltową.  Stał jeszcze czeski kamper.

I jeszcze przy okazji ciekawostka. Chcieliśmy wypożyczyć hulajnogi górskie żeby je wypróbować więc zadzwoniłam na ten nowy na wiosnę otwarty kemping Chmielak , gdzie jest ta wypożyczalnia . Okazało się, że kemping już nie działa - a był ogłaszany jako całoroczny, pan przebąkiwał a zmianie właściciela... Dopiero się otworzył i już koniec??  Z drogi widać, że inwestycje poczyniono.

też ciekawie, dość duża inwestycja - sam basen, boisko, piłkochwyty w takim wykonaniu to gruba kasa a do tego przygotowany teren i domki. Bardzo mili właściciele, mam nadzieję, że pociągną ośrodek dłużej. Osobiście słyszałem info, że można po zadzwonieniu przyjechać przez cały rok.

bozka

nam odmówiono i wypożyczenia hulajnogi też.