Skocz do zawartości

Januszsi

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, poldek1605 napisał:

Ale Smaki Jesieni to tylko na wynos. Do stolika nie podadzą ?

A wy z tym morzem to na poważnie?
W niedzielę chciałem startować do Łeby.
nawet ceny spadły. poniżej cytat ze strony:

   ZARZĄDZENIE NR 24/2020
   Prezesa Zarządu Portu Jachtowego w Łebie Sp. z o.o.
   z dnia 27.10.2020 r.

   § 1

   Od dnia 27 października 2020 roku do 30 kwietnia 2021 roku wprowadza się stałą opłatę za postój campera, przyczepy mieszkalnej, autokarawanu oraz osób przebywających w nich na polu campingowym w wysokości 50,00 zł za dobę za camper, przyczepę mieszkalną, autokarawan (w cenie postoju wliczone są osoby przebywające w nim).
[...]

No chyba, że jaśnie nam panujący zamknie miasta, nałoży areszt domowy i dekretem przekaże przyczepy jako mobilne punkty sanitarne.
Wtedy to :pupa:

Tak morze chcemy odwiedzić. Wszystko tez zależne od pogody. Co wiecej właśnie Łebe jako przystanek planujemy. Ale czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

9 minut temu, ufolz napisał:

O Campingach i Marinach nic nie ma w decyzji nierzadu. Ale jak wiemy beda sie uczyc na naszych wnioskach i wpisach komentujacych. Ja sie szykuje na wyjazd....

Mówi się chyba o obiektach noclegowych/obiektach hotelarskich. Szykować się można zawsze :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej odwołanie będzie do definicji "usług hotelarskich" z art. 3 ust. 1 pkt 8 ustawy, którą wskazał @Łza Włóczynutka:

" usługi hotelarskie - krótkotrwałe, ogólnie dostępne wynajmowanie domów, mieszkań, pokoi, miejsc noclegowych, a także miejsc na ustawienie namiotów lub przyczep samochodowych oraz świadczenie, w obrębie obiektu, usług z tym związanych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mi sie scena przypomniała ...

 

 

Jest jakiś tekst prawny w którym te wspaniałe pomysły ratujące nam życie są opisane?

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maarec napisał:

W ostateczności na dziko jeszcze można? Pewnie do czasu zapowiadanej ogólnej kwarantanny.

Ależ Marku - Ty już możesz!

W definicji przecież wyraźnie jest: "... miejsc na ustawienie namiotów lub przyczep samochodowych ..."

No więc "my kamperowcy ..." :jump:

Teraz wszystkie kempingi w razie kontroli powiedzą: "Panie - ja mam tylko miejsca dla kamperów - żadne takie tam namioty lub jakieś przyczepy samochodowe, a co dopiero kempingowe":D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Zulos napisał:

Ależ Marku - Ty już możesz!

W definicji przecież wyraźnie jest: "... miejsc na ustawienie namiotów lub przyczep samochodowych ..."

No więc "my kamperowcy ..." :jump:

Teraz wszystkie kempingi w razie kontroli powiedzą: "Panie - ja mam tylko miejsca dla kamperów - żadne takie tam namioty lub jakieś przyczepy samochodowe, a co dopiero kempingowe":D

Też to tak rozumiem. Mam wrażenie, że za 10 dni zostaniemy uziemieni, więc być może warto jeszcze się przejechać gdzieś. Ma być dość sucho ale zimno.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.