Skocz do zawartości

Podróż z przyczepa zimą


KrzysztofCC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Godzinę temu, jacekzoo napisał:

Mi by było szkoda być niewolnikiem kawałka dykty... 

Jacku. Każdy dba o to co ma w swój indywidualny sposób. Rozumiem że Ty swoją przyczepe używasz przez cały rok i nie straszne Ci zasolone czy zaśnieżone drogi. Może mnie zrozumiesz, może nie ale zawsze jak się ma coś nowego to na początku dba się o to aż za bardzo. 
 

Pozdrawiam :bravo:

 

Edytowane przez KrzysztofCC (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony rozumiem, z drugiej nie :) 

12 minut temu, KrzysztofCC napisał:

Każdy dba o to co ma w swój indywidualny sposób

też dbam, ale np daleko mi do mojego szwagra, który pilota od tv trzyma w worku...

13 minut temu, KrzysztofCC napisał:

Rozumiem że Ty swoją przyczepe używasz przez cały rok i nie straszne Ci zasolone czy zaśnieżone drogi

tak. jak wrócę po trasie gdzie było sypane to pod domem spłucze karcherem z wierzchu i pod spodem. pewnie nie wszystko, ale wystarczająco. to nie jest bibuła, że po paru razach w zimie się rozlezie

15 minut temu, KrzysztofCC napisał:

zawsze jak się ma coś nowego to na początku dba się o to aż za bardzo

z jednej strony tak, z drugiej wole cieszyć się nowym sprzętem w pełni niż trzymać pod kołderką, żeby się nie pobrudziło

 

p.s. nie było w tym złośliwości jakby co, po prostu uważam, że szkoda sprzętu żeby stał i się kurzył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jacekzoo napisał:

też dbam, ale np daleko mi do mojego szwagra, który pilota od tv trzyma w worku...

no trzymanie pilota w worku to lekka przesada..

9 minut temu, jacekzoo napisał:

tak. jak wrócę po trasie gdzie było sypane to pod domem spłucze karcherem z wierzchu i pod spodem. pewnie nie wszystko, ale wystarczająco. to nie jest bibuła, że po paru razach w zimie się rozlezie

niestety nie mam karchera i nie wiem czy ciśnienie ze zwykłego węża ogrodowego pozwoli na choć trochę skuteczne spłukanie soli

 

10 minut temu, jacekzoo napisał:

z jednej strony tak, z drugiej wole cieszyć się nowym sprzętem w pełni niż trzymać pod kołderką, żeby się nie pobrudziło

Nie planuje trzymać pod kołderką, ma jeździć i cieszyć 

10 minut temu, jacekzoo napisał:

p.s. nie było w tym złośliwości jakby co, po prostu uważam, że szkoda sprzętu żeby stał i się kurzył

nie odebrałem tego jako złośliwości ;) 

a tak btw to gdzie w niewiadówce jest dykta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KrzysztofCC napisał:

a tak btw to gdzie w niewiadówce jest dykta??

tak ogólnie jako o budach pisałem :D nie doczytałem, że chodzi o niewiadkę. ale tym bardziej, nie jest to jakaś wielka buda :)

1 minutę temu, KrzysztofCC napisał:

niestety nie mam karchera i nie wiem czy ciśnienie ze zwykłego węża ogrodowego pozwoli na choć trochę skuteczne spłukanie soli

ja po trasie ,,w tamtą stronę,, jak mi po drodze rowery się upierniczą bo mnie deszcz złapie to zajeżdżam na ostatnią stację przed celem podróży i opłukuję na myjni samoobsługowej

3 minuty temu, KrzysztofCC napisał:

Nie planuje trzymać pod kołderką, ma jeździć i cieszyć 

no i git :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jacekzoo napisał:

ja po trasie ,,w tamtą stronę,, jak mi po drodze rowery się upierniczą bo mnie deszcz złapie to zajeżdżam na ostatnią stację przed celem podróży i opłukuję na myjni samoobsługowej

Na to nie wpadłem 

 

6 minut temu, jacekzoo napisał:

tak ogólnie jako o budach pisałem :D nie doczytałem, że chodzi o niewiadkę. ale tym bardziej, nie jest to jakaś wielka buda :)

Właśnie ostatnio się zastanawiałem co jest między ściana zewnętrzna a wewnętrzna w ence. Na forum niewiadówek są takie informacje ale dot. przyczep z ubiegłego wieku a nie produkowanych obecnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rezygnuj z zimowych wyjazdów, szczerze to bardziej wole zimowe jak letnie. Chwilowo nie mam holownika do wyjazdów w góry w zimie z budą, teraz zostają   bezśnieżne niziny, ale jak tylko taki znowu zanabędę to pierwsze co zapinam budę i w śnieg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jacekzoo napisał:

Nie rezygnuj z zimowych wyjazdów, szczerze to bardziej wole zimowe jak letnie. Chwilowo nie mam holownika do wyjazdów w góry w zimie z budą, teraz zostają   bezśnieżne niziny, ale jak tylko taki znowu zanabędę to pierwsze co zapinam budę i w śnieg :)

pozostaje tylko życzyć powodzenia w poszukiwaniu odpowiedniego holownika!

z zimowych wyjazdów nie zrezygnuje 

;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KrzysztofCC napisał:

pozostaje tylko życzyć powodzenia w poszukiwaniu odpowiedniego holownika!

Niestety na to musze chwilę poczekać ?

4 minuty temu, KrzysztofCC napisał:

z zimowych wyjazdów nie zrezygnuje

:ok:

 

 

dobra, nie robię już OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stopy aluminium z którego wykonuje się elementy przyczep są praktycznie nierdzewne.

Ramy cynkowane ogniowe wytrzymają o wiele więcej niż tak samo zabezpieczone barierki autostradowe. A widziałeś je zardzewiałe po 10 latach od otwarcia drogi???

Trzeba jeździć zimą bo czas Wam ucieka.  Przyczepce nic się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, KrzysztofCC napisał:

Na to nie wpadłem 

 

Właśnie ostatnio się zastanawiałem co jest między ściana zewnętrzna a wewnętrzna w ence. Na forum niewiadówek są takie informacje ale dot. przyczep z ubiegłego wieku a nie produkowanych obecnie 

Jest tam tylko laminat, sól ci nie straszna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Benior napisał:

Jest tam tylko laminat, sól ci nie straszna ?

Czyli między ścianami jest pustka?:puk:

11 godzin temu, AdamH napisał:

Stopy aluminium z którego wykonuje się elementy przyczep są praktycznie nierdzewne.

Ramy cynkowane ogniowe wytrzymają o wiele więcej niż tak samo zabezpieczone barierki autostradowe. A widziałeś je zardzewiałe po 10 latach od otwarcia drogi???

Trzeba jeździć zimą bo czas Wam ucieka.  Przyczepce nic się nie stanie.

Nie wiedziałem ze to ten sam materiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.