Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim :] . Właśnie wpadłem na  taki pomysł, że kupię przyczepę! Posiadam starego VW T4 Multivan co pozwoliło mi zaznać przyjemności odpoczynku na łonie natury. Lecz jak wiadomo człowiek staje się coraz bardziej wygodnicki i zaczyna kombinować więc pomyślałem, że mój osiołek będzie idealny do targania przyczepy a ja będę mógł jeszcze lepiej spędzać czas z rodziną i jak wiadomo poznać ciekawych ludzi a wiem, że tak jest bo jeżdżę motocyklem i dzięki temu poznałem bardzo wielu fajnych ludzi oraz wiele ciekawych miejsc.

Mam nadzieję iż dzięki waszej wiedzy zawartej w postach zakupię przyczepę lub mnie odwiedziecie od tego pomysłu. Pozdrowienia dla wszystkich użytkowników forum z najdalej wysuniętej na wschód części polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich .......... ponownie  :oslabiony:

ponieważ wszelkie próby odzyskania hasła do mojego konta homar nie powiodły się zakładam homar2  :yay:

pozdrawiam wszystkich forumowiczów i trochę mniej administratorów  ..... :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Forum przeglądam już od paru miesięcy i w końcu postanowiłem się zalogować... Od czerwca wraz z żoną i dziećmi jesteśmy posiadaczami przyczepy. Pierwsze wyjazdy mamy już za sobą. Mam nadzieje, ze już niedługo będziemy mogli spotkać się na zlocie

Edytowane przez Piotrn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! To mój pierwszy i nie jedyny jak sądzę post na forum ale zaglądałem tu już dużo wcześniej traktując to miejsce jako kopalnię wiedzy na temat karawaningu i przygotowując się do roli posiadacza przyczepki. Co też dziś właśnie nastąpiło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Trafilem tu poniewaz ktos z innej grupy polecila mi Was ze tu znajde pomoc.

A mianowicie:

Przymierzamy sie do zakupu pierwszego camperka. 

Szukamy kampera 6os pomimo ze jest nas czwórka. Bez problemu moglbym skorzystac z wypozyczalni ale chcialbym wynajc takiego zblizonego do tego ktorego chce kupic, czyli max rocznik 2000'.

Szukam Ducato I, Peugeot, Citroen.
I tu mam pytanie:
Czy ktoś z forum wynajmuje swojego kampera prywatnie? 
Chciałbym wynająć na 3-5dni tak aby żona i dzieci zobaczyły jak to jest. O ile z dziećmi nie powinno być problemu to z kobietami różnie bywa 1f61c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego szacownego forum.

Mam na imię Dariusz.

Od pewnego czasu moje zainteresowania oscylują wokół caravaningu,zakupu pierwszej budki i cieszenia się podróżami.

Uważnie zatem czytam,od pewnego czasu wszelkie Wasze opinie i komentarze,które są dla mnie kopalnią wiedzy.

Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Nie posiadam jeszcze własnej przyczepy, dojrzewam do niej. W przyszłe wakacje chciałbym już wyruszyć wspólnie z żoną własną przyczepką. Niestety mało orientuję się w tym temacie. Liczę na pomoc Szanownych Kolegów i Koleżanek. Pozdrawiam. Julek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.