Jump to content
Tomii

Powitania

Recommended Posts

Bart4x4

Dzień dobry forumowicze :) Namiotingiem interesuję się od dziecka a karawaningiem od niedawna. Przyczepki jeszcze nie mam ale już coś knuje :ph34r:

Pawel z

Witam:)bede posiadaczem przyczepki tec 3.8 ale to na koniec sezonu

mariuszl5

W imieniu swoim i męża witam się serdecznie ze wszystkimi.

Od kilku lat kusił nas zakup przyczepki, bo chcieliśmy spędzać urlopy przemieszczając się. W tym roku, po raz pierwszy wyruszyliśmy w dwutygodniową podróż motocyklem, z dwoma pieskami, z namiotem i całym kempingowym "mandżurem".

Upewniliśmy się, że już nie chcemy jeździć na urlopy stacjonarne, i że w tym składzie, z namiotem, w naszym wieku, motocyklem łatwiej nam będzie jeździć na krótsze, kilkudniowe wypady.

Nie pozostało nic innego jak wdrożyć w życie wcześniejsze zakusy i poszukać przyczepki na dłuższe urlopy.

I mamy ją! Avento 350 tl z 1990r., pierwsza i jedyna jaką obejrzeliśmy :)

Wiem, że przynajmniej dwóch jej poprzednich właścicieli jest wśród użytkowników tego forum i serdecznie ich pozdrawiam.

Przyczepka pod względem wielkości i wyposażenia jest na nasze potrzeby idealna, utrzymana w bardzo dobrym stanie, nie wymaga wielkiego nakładu pracy ani finansowego, odświeżymy ją, ogarniemy po swojemu i będzie super.

Pozdrawiamy wszystkich i miłego weekendu życzymy

Edited by mariuszl5 (see edit history)

cuubbeee

Witajcie

Jestem Jakub i pozdrawiam z Dolnego Śląska. Od ośmiu sezonów ciągnąłem przyczepę, a teraz pierwszy sezon wyjeżdżam kamperkien.