Jump to content
Tomii

Powitania

Recommended Posts

Biedronkabiedronka

Witam serdecznie od wczoraj zaczęliśmy z żoną przygodę z przyczepą. Dokonaliśmy zakupu przyczepy kempingowej. Jak to początek, okazało się, że nie jest łatwo. Przejazd pod wiaduktem okazał się tragiczny w skutkach, gdyż nie przewidzialem, że kemping się pod nim nie zmieści. Więc zamiast radości drugiego dnia przekazałem go do naprawy i czekamy teraz na ciąg dalszy 🤥

Kareta

Witam wszystkich Forumowiczów.i wierzę że zdobędę trochę wiedzy na temat remontu przyczepy KNAUS SUEDWIND 395 z 1988r. Kupiłem ale dużo muszę zrobić.Lodówka wyremontowana ,super działa.Temp.wewnątrz na 220V 5 stopni i zamrażalnik -6.Ztyłu zamontuję wentylator i będzie git.Truma też odnowiona ale chcę dodatkowo dołożyć nawiew na 12V. Obecnie zimno i pada ale biorę się na sprawdzenie przecieków.I mam pytanie czy zamiast kantówek na ścianę założyć profile aluminiowe.Czy ktoś to stosował.Alu jest lżejsze a o to przecież chodzi żeby nie dokładać masy a odejmować.A poszycie wewnątrz z paneli plastikowych,Myślę że to na lata i żeby nie rozbierać znowu za 3-5 lat.

Witam.To jest studnia bez dna.Po zakupie Knaus-a sfinansowałem co nieodzowne.Rejestracja ,pierdoły jak lampki obrysowe,waga na dyszel , podkłady,taśmy butylowe,baranek do podwozia,spraje,gaśnica,apteczka,lampa na zewnątrz ,zatrzask do drzwi wejścowych  i poszedł tysiak.A ile jeszcze przedemną.O panelach fotowolt. już nie myśle na razie bo muszę zrobić to co najważniejsze.Zrobi się w miarę ciepło to pruję dół i sprawdzam.Zrobię zdjęcia to wstawię.Pozdrawiam wszyskich.

jabol77

Witam Wszystkich.Ze względu na to,że jestem nowy dziękuję wszystkim za pomoc w poszukiwaniach pierwszej cepki.Mam nadzieję,że wkrótce dołączę do szczęśliwych posiadaczy swoich drugich czterech ścian.Pozdrawiam

pawelwroc

Cześć, forum śledzę od roku. Postanowiłem się zarejestrować. Jesienią kupiłem n-crossa z niewiadowa. Przez zimę wprowadziłem wiele modyfikacji na podstawie instrukcji i porad z forum. Dzięki wszystkim którzy tu piszą. Szczególnie wielkie piwo powinienem postawić wszystkim z wątku o montażu paneli fotowoltaicznych. Do zobaczenia na trasach.

Jurgen 78

Witam wszystkich forumowiczów.

Jestem nowy na tym forum i pięć dni temu zakupiłem przyczepkę Adria 432 z 1998r. Stan bdb. Czekam na wydanie dow.rej. do niej, tak więc pucuje i odświeżam ją codziennie.

Jak dostanę dokumentację to będę jechać przetestować ja z rodzinką na Kaszuby 

Pozdrawiam wszystkich

Jacek

image (33).webp

Edited by Jurgen 78 (see edit history)

qbuh

Witam wszystkich bardzo serdecznie i pozdrawiam.