Skocz do zawartości

Czy ktoś spotkał grypę


Dioblik

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego , że wczoraj okazało się że moja Córka chodzi do klasy z koleżanką która ma bezobjawowego wirusa - wylądowaliśmy na kwarantannie... 

No i przymusowy urlop. Ciekawy jestem czy grypa jeszcze istnieje? Bo ostatnio wszystko nazywane jest covid...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

50 minut temu, Dioblik napisał:

Ciekawy jestem czy grypa jeszcze istnieje? Bo ostatnio wszystko nazywane jest covid...

A jak będzie grypa jak lekarze POZ dostają dodatkowo 40 zł za stwierdzenie telefonicznie ze masz covid bezobjawowy a coś drugie tyle jak cie przyjmie  . A bezobjawowoych nawet na test teraz nie trzeba wysyłać tylko kwarantanna i telefon od lekarza  po paru dniach jak się czujesz  .  Masz teraz czas to poszperaj w internecie a dużo ciekawych rzeczy można znaleźć , oczywiście o ile nie czyta się tylko głównego nurtu propagandy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, leszek napisał:

lekarze POZ dostają dodatkowo 40 zł za stwierdzenie telefonicznie ze masz covid bezobjawowy a coś drugie tyle jak cie przyjmie 

Masz jakieś źródło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jacekzoo napisał:

Masz jakieś źródło?

Taaa, pewnie jakiś pudelek lub inny tak samo bardzo "wiarygodny" portal...

Edytowane przez Mars (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jacek00 napisał:
2 godziny temu, jacekzoo napisał:
Masz jakieś źródło?

Sam NFZ podawał że za "covidy" płaci więcej i ile. Ludzie pytali w trybie dostępu do informacji publicznej

Także jestem zainteresowany źródłem. Gdzie mogę znaleźć informację NFZ o tym o czym piszesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jestem zainteresowany źródłem. Gdzie mogę znaleźć informację NFZ o tym o czym piszesz? 
Jak znajdę to zapodam. Ktoś na pewno publikował na Twitterze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jacekzoo napisał:

Masz jakieś źródło?

Przecież sobie tego nie wymyśliłem . Wystarczy wpisać w google " 40 zł lekarz poz " i pełno artykułów i odniesień do ustawy .
na przykład tu :    https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,171710,26383561,40-zl-dodatkowo-od-nfz-dostanie-lekarz-poz-za-teleporade-dla.html    Facet podpisał się z imienia i nazwiska a artykuł z 09.10 tak więc na czasie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, leszek napisał:

Przecież sobie tego nie wymyśliłem . Wystarczy wpisać w google " 40 zł lekarz poz " i pełno artykułów i odniesień do ustawy .
na przykład tu :    https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,171710,26383561,40-zl-dodatkowo-od-nfz-dostanie-lekarz-poz-za-teleporade-dla.html    Facet podpisał się z imienia i nazwiska a artykuł z 09.10 tak więc na czasie 

Mój kolega ma virusa, jest na kwarantanni w domu, miał dość mocny katar i nic więcej, poszedł do rodzinnego, zrobili mu test i okazało się że ma,  od 14 do 24 kwarantanna, jego rodzina też, na dodatek cała rodzina po 24 musi przejść test i dalej mają kwarantanne następne 10 dni, on już nie jeżeli będzie negatywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest burdel od dołu /zaznaczam od dołu do góry/ ale na górze też.Wiosną w moim szpitalu było70łóżek covidowych i się nudziliśmy .Teraz jest tyle samo łóźek w tym 4 respiratorowe -wszystkie zajęte w tym na respiratorze leży kobieta 31 lat szczupła i zgrabna ale okropnie wyglądająca-umiera .W Zielonej Górze na respiratorze leży 29 letnia kobieta w 26 tygodniu ciąży -ona też umiera jest na granicy śmierci i życia.To nie są staruchy z chorobami współistniejącymi.Ja od dzisiaj też jestem na kwarantannie-dodatni ,nie zdołałem się uchronić.Na oddziale respiratorowym zostało dwóch moich kolegów -oby nie mieli pecha i mogli pomagać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze że sie nie dusisz i twoja żona i bliscy też nie umierają.Rozumieć nie musisz, od tego są lepiej wykształceni w tym temacie/ nie mówię o internetowych mędrcach/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mundek28 napisał:

Najważniejsze że sie nie dusisz i twoja żona i bliscy też nie umierają.Rozumieć nie musisz, od tego są lepiej wykształceni w tym temacie/ nie mówię o internetowych mędrcach/

Tu się akurat mylisz, bo u mnie w rodzinie było i jest słabo, ale czy covida nie wiem, może tak może nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Voku napisał:

Ja nie wiem jak działa ta kwarantanna, ale ja byłem na dobrowolnej a nawet nie byłem nigdzie zgłoszony czy odnotowany, równie dobrze mogłem łazić po markecie.

Co to jest ta kwarantanna dobrowolna ? I czym się charateryzuje , tzn . Kto ją zarządza itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.