Skocz do zawartości

Zakup nowej przyczepy


ZdzislawW

Rekomendowane odpowiedzi

Tak pomyślałem jak już obejrzałem ogłoszenie. Ale mimo wszystko wpis poprawił mi humor :-).

Sorki za oftop.

Jeżeli mogę jako człowiek mający przyczepkę od miesiąca coś napisać to to że wydaje mi się że 150kg ładowności to malutko..

A po za tym piękna przyczepa :-). Mogę tylko pogratulować.

Nie wiem jak w przyczepach, ale na każdym szkoleniu z jakości, w branży automotive mówi się żeby nie kupować samochodów z pierwszego i ostatniego rocznika produkcji. Pierwsze mają błędy, ostatnie są robione po łebkach, bo nacisk jest na wdrożenie nowego projektu.

A czy ten model jest nowy to nie wiem, pewnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

14 minut temu, beniamin82 napisał:

Nie mogę się powstrzymać.
Proszę pozdrowić Martiego i oczywiście profesora.
Bo inaczej nie wyobrażam siebie podróży do przyszłości :-).

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

W imieniu Martiego przyjmuje pozdrowienia a mój Labrador mówì że znał Einsteina;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że humor dopisuje. W tych czasach to rzadkość. W celu wyjaśnienia ,model ten produkowany jest w 2020 r.  Rocznik 2021 może różnić się szatą lub kolorami ,natomiast układ i jakość taka sama .Był wystawiany na targach więc może ktoś oglądał . Msa własna przyczepy to1286 kg , DMC1700 więc ładowność o.k.

Edytowane przez ZdzislawW (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po obejrzeniu paru przyczep  wybrałem :

1. FENDT  BLANCO ACTIVE 515 SD

2. HOBBY 495 WFB EXELENT

Proszę o opinie na temat tych przyczep oraz sugestie co do wyboru.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ZdzislawW napisał:

Po obejrzeniu paru przyczep  wybrałem :

1. FENDT  BLANCO ACTIVE 515 SD

2. HOBBY 495 WFB EXELENT

Proszę o opinie na temat tych przyczep oraz sugestie co do wyboru.

 

 

 

 

Robilem kiedys przymiarke wlasnie do 495wfb oczywiscie w wersji Exelent. Kupilem jednak Fendt i to w wersji Saphir a skoro Ty wybierasz Bianco to na Hobby w ogole juz nie spojrzysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ZdzislawW napisał:

Czy ktoś kupował w firmie CarGO w Wejherowo . Firma godna zaufania.



 

Na razie to ja tylko zamówiłem u nich. W porównaniu do dealerów aut, to... niestety nie ma co porównywać. Jakoś udało się skonfigurować przyczepę, więc napisać coś więcej, to będę mógł na wiosnę (mam nadzieję, że durny covid zbyt mocno nie namiesza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, ZdzislawW napisał:

Dzięki kolego, ja też chcę zamówić dlatego szukam opinii o tej firmie.

Normalna firma będąca oficjalnym dealerem Adrii, Hobby i kilku innych marek kamperów. Są już dość długo na naszym rynku. Nawet im zależy na obsłudze klienta co wcale w naszym kraju nie jest regułą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

11 godzin temu, ZdzislawW napisał:

Po obejrzeniu paru przyczep  wybrałem :

1. FENDT  BLANCO ACTIVE 515 SD

2. HOBBY 495 WFB EXELENT

Proszę o opinie na temat tych przyczep oraz sugestie co do wyboru.

 

 

 

 

Ja również szukam przyczepy - czy coś lżejszego do 1200-1300 DMC z taką łazienką jak w FENDT Bianco Active 515SD czyli osobno prysznic, osobno ubikacja bez kładzenia nóg na czas korzystania z toalety w brodziku prysznica mógłby ktoś polecić? Od dłuższego czasu oglądam różne modele jednak wszystko upchane w 3w1 albo co najwyżej wydzielona umywalka na otwartej przestrzeni też do końca nie rozwiązuje tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, oskarosi napisał:
  
Ja również szukam przyczepy - czy coś lżejszego do 1200-1300 DMC z taką łazienką jak w FENDT Bianco Active 515SD czyli osobno prysznic, osobno ubikacja bez kładzenia nóg na czas korzystania z toalety w brodziku prysznica mógłby ktoś polecić? Od dłuższego czasu oglądam różne modele jednak wszystko upchane w 3w1 albo co najwyżej wydzielona umywalka na otwartej przestrzeni też do końca nie rozwiązuje tematu.

Osobny prysznic w takim rozmiarze i układzie z DMC 1200-1300? Zapomnij. Najmniej to 1500 kg.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.