Skocz do zawartości

Zakup nowej przyczepy


ZdzislawW

Rekomendowane odpowiedzi

 Przyszedł czas na wymianę przyczepy .Układ duże łóżko plus podkowa . Wyjazdy głównie na kempingi, 2 osoby od czasu do czasu 4. DMC do 1500 Dł. do 5m. Rozważam Adriia ,Knaus, Fendt .

Proszę o radę ,chodzi mi o jakość wykonania ,przestrzeń ,funkcjonalność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam fenda więc znam te przyczepy ,chodzi mi o Knausa i Adrię, ich jakość bo z nowymi różnie bywa. Jeszcze nie oglądałem . 

Edytowane przez ZdzislawW (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ZdzislawW napisał:

Jeszcze nie oglądałem . 

To ja bym od tego zaczął. Style mają tak różne, że niektóre odpadają na początku, wybral kilka do porównania i wtedy bardziej sie zastanawiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ZdzislawW napisał:

 Przyszedł czas na wymianę przyczepy .Układ duże łóżko plus podkowa . Wyjazdy głównie na kempingi, 2 osoby od czasu do czasu 4. DMC do 1500 Dł. do 5m. Rozważam Adriia ,Knaus, Fendt .

Proszę o radę ,chodzi mi o jakość wykonania ,przestrzeń ,funkcjonalność. 

Jak dla mnie w Adrii (domyślam się że raczej celujesz w Adore, skoro masz Fendta) niestety dyskwalifikująca jest składana umywalka - przynajmnie tak wywnioskowałem sobie z katalogów. Dopiero 572 UT ma umywalkę na stałe.  Z drugiej strony ktoś mi kiedyś mówił że ceni sobie to rozwiązanie, bo w kiblu przy złożonej umywalce jest się jak obrócić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rozważam  tylko serię Adore. Chciałbym najpierw poznać opinie użytkowników (dla mnie bardzo ważne) , mam dostać oferty cenowe i dopiero później czas na odwiedziny salonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomii napisał:

niestety dyskwalifikująca jest składana umywalka

Mam dokładnie takie samo odczucie. Otwierasz brudnymi dłoniami, myjesz ręce i zamykasz łapiąc za miejsca, które przed chwilą dotykałeś - paranoja.

Wstajesz z kibelka i co robisz? Dłonią którą przed chwilą trzymałeś papier przy tyłku dotykasz umywalki...

Znajomy ma, nie przeszkadza mu to - jedynie narzeka na wiecznie opalcowane lustro, które jest pod umywalką. 

Ciekawe jak płeć piękna reaguje - albo zlew albo lustro - nie da się umyć twarzy patrząc w lustro :):)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bw81 napisał:

Otwierasz brudnymi dłoniami, myjesz ręce i zamykasz łapiąc za miejsca, które przed chwilą dotykałeś - paranoja.

Wstajesz z kibelka i co robisz? Dłonią którą przed chwilą trzymałeś papier przy tyłku dotykasz umywalki...

 Całkiem podobnie jak odkręcanie i zakręcanie wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jacekzoo napisał:

Całkiem podobnie jak odkręcanie i zakręcanie wody

nie do końca - chyba, że masz pokrętła.

 

image.thumb.png.6463e5ff741b377a0dcf8933b5516749.png

Jak masz takie to wierzchem dłoni puszczasz wodę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ,czy ktoś może oglądał przyczepę Hobby Exelent 495 WFB .Ponieważ to drugi koniec Polski ,to przed wyjazdem chciałbym coś się o niej dowiedzieć . Ma to być nowa z 2021 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ,czy ktoś może oglądał przyczepę Hobby Exelent 495 WFB .Ponieważ to drugi koniec polski ,to przed wyjazdem chciałbym coś się o niej dowiedzieć . Ma to być nowa z 2021 roku.
Nie mogę się powstrzymać.
Proszę pozdrowić Martiego i oczywiście profesora.
Bo inaczej nie wyobrażam siebie podróży do przyszłości :-).

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, beniamin82 napisał:

Nie mogę się powstrzymać.
Proszę pozdrowić Martiego i oczywiście profesora.
Bo inaczej nie wyobrażam siebie podróży do przyszłości :-).

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Chodzi pewnie o MY2021, produkują je tak jak samochody od II połowy 2020 wiec pierwsze sztuki nowego modelu są dostępne od września. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.