Skocz do zawartości

Caravanstore XL 360


ArekK

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, jacek00 napisał:

Jeśli mowa o tej przyczepie:

image.thumb.png.107eb6247bbaf0e4a9b86385fc666c85.png

to markiza Ci się zmieści bez problemu. Markiza ma kształt owalny - opiera się o ścianę w środkowym punkcie, i nie przylega na całej wysokosci. 

Tu masz zdjęcie modelu jak mój - zwróć uwagę jak wysoko jest kratka lodówki

image.png.fc72310c1fc03c52887d66113c575709.png

I moja markiza nawet tej kratki lodówki nie dotyka:

IMG_20200704_135317.thumb.jpg.1a0950ee3de620c53168dc19380747b2.jpg

Dzięki. Patrząc na Twoją kratkę i tak wydaje mi się że jest niżej ? Ale pomijając już to to ten schemat chyba jednak trochę nie jest realny? 

100040892_1_roleta-markiza-w-futerale-caravanstore-410-xl-royal-grey-fiamma_700x965_FFFFFF_pad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

25 minut temu, jacek00 napisał:

Jeśli mowa o tej przyczepie:

image.thumb.png.107eb6247bbaf0e4a9b86385fc666c85.png

to markiza Ci się zmieści bez problemu. Markiza ma kształt owalny - opiera się o ścianę w środkowym punkcie, i nie przylega na całej wysokosci. 

Tu masz zdjęcie modelu jak mój - zwróć uwagę jak wysoko jest kratka lodówki

image.png.fc72310c1fc03c52887d66113c575709.png

I moja markiza nawet tej kratki lodówki nie dotyka

A jeszcze zapytam - jaką masz długość? I czy masz może możliwość zrobienia zdjęcia lub zmierzenia jak nisko schodzi punkt podparcia jej na ściance? 

3 minuty temu, Voku napisał:

Popytaj Sebastiana w tamtym roku znajomy brał od niego Thule 4,5m za 700zł lekko przetarty worek a tak nówka.
Fiamma ma luźny worek Thule ma na ciasno. 

Przepraszam, ale wskaż palcem którego Sebastiana ?

Edytowane przez danielosmachos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz tutaj
 https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/22xUh/?fbclid=IwAR1l4UqcAL8iAAVTbdTf8Zterwk1Mv5tLlwFdsHsnOBPukhkiIsAUxjMvSQ

Albo na FB https://www.facebook.com/groups/176673002850774 
Sebastian Łabiński 

Jak sobie przypomnę ta mam jeszcze namiar na innego który też sprzedawał markizy. Dachowe powystawowe nowe  Thule 6300 miał np. za 2500zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, danielosmachos napisał:

Dzięki. Patrząc na Twoją kratkę i tak wydaje mi się że jest niżej ? Ale pomijając już to to ten schemat chyba jednak trochę nie jest realny? 

100040892_1_roleta-markiza-w-futerale-caravanstore-410-xl-royal-grey-fiamma_700x965_FFFFFF_pad.jpg

Dlaczego nierealny? To jest to o czym pisałem, punkt podparcia markizy wychodzi w połowie markizy - markiza jest owalem i opiera się tylko kawałkiem, a nie całą płaszczyzną. Tak to właśnie wygląda jak na powyższym schemacie.

19 minut temu, danielosmachos napisał:

A jeszcze zapytam - jaką masz długość? I czy masz może możliwość zrobienia zdjęcia lub zmierzenia jak nisko schodzi punkt podparcia jej na ściance? 

Mam Fiammę Caravanstore 360. Zdjęcia nie mam jak zrobić w tej chwili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jacek00 napisał:

Dlaczego nierealny? To jest to o czym pisałem, punkt podparcia markizy wychodzi w połowie markizy - markiza jest owalem i opiera się tylko kawałkiem, a nie całą płaszczyzną. Tak to właśnie wygląda jak na powyższym schemacie.

Wczoraj mierzyłem tę odległość pomiędzy relingiem a światłem (przyczepa jeszcze w serwisie na doposażeniu) i wyszło tak jak pisałem 11,5 - 12cm. Stąd patrząc na schemat myślałem że nie będę mógł jej zamontować i będę skazany na Thule. Ale wg. Twojej opinii będę miały punkty podparcia na podobnej wysokości? 

Markiza-w-pokrowcu-Omnistor-1200-2.60-Sapphire-Blue---Thule.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mierzyłem tę odległość pomiędzy relingiem a światłem (przyczepa jeszcze w serwisie na doposażeniu) i wyszło tak jak pisałem 11,5 - 12cm. Stąd patrząc na schemat myślałem że nie będę mógł jej zamontować i będę skazany na Thule. Ale wg. Twojej opinii będę miały punkty podparcia na podobnej wysokości? 
Markiza-w-pokrowcu-Omnistor-1200-2.60-Sapphire-Blue---Thule.jpg.9e58d30e4803b4793526467e7a5af7f2.jpg
Nie chcę mi się wierzyć w te 12 cm. U mnie do kratki lodówki na pewno nie ma więcej niż 12 cm

Będę w przyczepie to sprawdzę (jeśli nie zapomnę)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jacekzoo napisał:

@danielosmachos

1FEDF6FC-58BF-4695-8348-642A034D0CEA.thumb.jpeg.185e442c044af093c61078ab34f771c0.jpeg5001564A-479B-4DA9-85F3-9D3EEE8DC6EA.thumb.jpeg.161c1545655a525f3d4bf78b1a8efec6.jpegADF48DDB-B836-4DCC-B63E-BC039C0CE473.thumb.jpeg.5c21c1f8221c530cdff294b0d954d4f4.jpeg

między markizą a poszyciem jest szpara na grubość palucha. Paluch wchodzi tak głęboko, że od tego miejsca do dołu kedry jest 8cm

D79EDDE3-1FF3-4658-98AA-A15B55FB6854.thumb.jpeg.7cd3196b092291fa6b5569d9665eb8e0.jpeg

@jacekzoo - dzięki za zdjęcia i info. Rozumiem że zgodnie ze zdjęciem nr 3 te 3cm to jest do światełka? Czyli masz od relingu do światełka jakieś 16-17cm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, danielosmachos napisał:

@jacekzoo - dzięki za zdjęcia i info. Rozumiem że zgodnie ze zdjęciem nr 3 te 3cm to jest do światełka? Czyli masz od relingu do światełka jakieś 16-17cm?

Tak, dokładnie. A nawet jakby światełko było wyżej nawet z 8cm to weszłoby bezkolizyjnie pod markize bo ta odstaje troche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jacekzoo napisał:

Tak, dokładnie. A nawet jakby światełko było wyżej nawet z 8cm to weszłoby bezkolizyjnie pod markize bo ta odstaje troche 

To fajnie, może uratujesz moją koncepcję z Fiamma Caravanstore Zipp.

Rozważałeś w momencie zakupu też Omnistore 1200? Dlaczego Fiamma została? Dla mnie po zdjęciach i filmach wydaje się być bardziej porządna jeżeli chodzi o konstrykcje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, może uratujesz moją koncepcję z Fiamma Caravanstore Zipp.
Rozważałeś w momencie zakupu też Omnistore 1200? Dlaczego Fiamma została? Dla mnie po zdjęciach i filmach wydaje się być bardziej porządna jeżeli chodzi o konstrykcje. 
Ja też byłem i zmierzyłem. Miałeś rację - u mnie do kratki lodówki jest około 14 cm, natomiast oparcie markizy wypada na wysokości około 8 cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, danielosmachos napisał:

To fajnie, może uratujesz moją koncepcję z Fiamma Caravanstore Zipp.

Rozważałeś w momencie zakupu też Omnistore 1200? Dlaczego Fiamma została? Dla mnie po zdjęciach i filmach wydaje się być bardziej porządna jeżeli chodzi o konstrykcje. 

Bo mi @jacek00 polecił, ale już się nauczyłem żeby jego nie słuchać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.