Jump to content
ted1

[S] przyczepa Fendt Joker E 615 TM, rok prod. 1994, DMC 1500

Recommended Posts

ted1

Edycja: 

nowa cena: 14.000 zł.

przyczepę chciałbym sprzedać, nie sprzedawać, zatem jeżeli ktoś ma jakieś propozycje, to zapraszam serdecznie.

Czołem,

Przedmiot:

za 17.500 zł
sprzedam swoją przyczepę - Fendt Joker E - 615 TM(rzeczywiście 650 cm po zewnętrznej ścianie)plus dyszel. Rok. prod. (chyba) 1994.r.  Do tego drewniana podłoga (2 sezony) i przedsionek Reimo Palazzo (2.5 m).
Zarejestrowana, opłacona.

Po lewej stronie salon (spanie dla 2-3 osób), na wprost drzwi kuchnia, na prawo od drzwi łóżko piętrowe, dalej zamykana sypialnia (łóżko prostopadle do drzwi). Do tego łazienka, bez prysznica. Komfortowo dla rodziny 2+2.

 

Stan:

Sucha, nie cieknie.

Gaz działa (kuchenka i ogrzewanie), lodówka działa na prąd (nie wiem czy działa na gaz), ciepła woda (truma) w kuchni działa, w łazience jest tylko zimna (nigdy nie było ciepłej). Kaseta thetford wyciągana na zewnątrz, spłuczka działa.  Instalacja wodna działa, możliwość podpięcia wody na stałe. Elektryka działa.

Moskitiery działają, folie w oknach - w sumie działają. Jedną - w oknie od salonu - trzeba zwijać z wyczuciem, ponieważ nie działa idealnie. Niektóre chałupniczo jednak podkleiłem taśmą po bokach, bo niestety, ale były już poszarpane.

Co roku inwestowałem kilka tysięcy w naprawy lub modernizacje.

W 2020 r. - wymienione poszycie dachu przy wejściu - niestety, przeciekał lufcik (który też wymieniałem jakiś czas wcześniej) oraz nowe obicia kanap / poduszek.

Z przyczepą, w celach karawaningowych, jechałem raz, jeden. I uszkodziłem róg. Naprawione na sztukę. Niezbyt ładnie, ale skutecznie. Widać na foto. Poza tym raz ją holowałem na serwis. Nie licząc tego, cały czas stoi na jednym kempingu - na Małym Morzu na Helu.

Z przyczepy korzystam sezonowo - na Małym Morzu właśnie. Tam też stoi teraz, przygotowana do zimowania.

 

Trochę historii:

Na kempingach mieszkam od ok. 2005. To nie jest moja pierwsza przyczepa, miałem też kampera, dbam i uważam.

Przyczepę dostałem w rozliczeniu - ok. 2014 roku. Wcześniej stała pod wiatą u mojego klienta - przez X lat. Wcześniej jeszcze u kogoś. Czyli do czasu jak ją przejąłem była używana okazjonalnie (u mojego klienta raz do roku - jako biuro zawodów).

Co nie znaczy, że było idealnie. Nad piętrowym łóżkiem przeciekał dach i nikt z tym nic nie robił. Ja zrobiłem - wymieniłem pół poszycia dachu - w BH Lew w Gdańsku. Tam też zrobiono możliwość podpięcia na stałe wody do zbiornika. Większość prac też tam wykonano. Oprócz ostatniej naprawy dachy - po przeciekaniu lufcika. To zrobiono u Marcina w Viva Hel.

 

Bardzo chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Proszę pisać albo może lepiej dzwonić - 606.913.729

Resztę zdjęć - ze środka - dołożę w weekend.

pozdrawiam,

marcin.

ps.
zdjęcia są mało sprzedażowe - przepraszam.... decyzja o sprzedaży podjęta została dość spontanicznie, gdy przyczepa była już przygotowana do zimowania. Stąd ten filmik ze środka też taki tragiczny, ale przynajmniej widać rozkład.

ps2.
a sprzedaję, bo wymieniam na większą.

ps.3
sprzedaję gołą przyczepę - bez wyposażenia. Tylko z przedsionkiem i podłogą.

 

IMG_1160.JPG

IMG_1156.JPG

IMG_1157.JPG

IMG_1161.JPG

IMG_1162.JPG

IMG_1165.JPG

IMG_1166.JPG

IMG_1167.JPG

IMG_1168.MOV

for2.jpg

for1.jpg

for3.jpg

for4.jpg

for5.jpg

for6.jpg

for7.jpg

for8.jpg

for9.jpg

for11.jpg

for12.jpg

for13.jpg

for14.jpg

for15.jpg

for16.jpg

for17.jpg

Edited by szary11
na prośbę, dodanie zdjęć, zmiana ceny (see edit history)

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...