Skocz do zawartości

Hiszpania a może...


Filip

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla osoby rozumnej jedna wystarczy aby zrozumieć o co chodzi. Z Twojego forum już pewnie bym dawno poleciał i zamiast żółtej kartki zobaczył: :lol:

Ale to na szczęście mi nie grozi bo nie mam zamiaru tam się pojawiać.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj zielony2 ! Przysłowia są mądrością narodów.Być może Twój naród używa tego przysłowia z użyciem słowa "tylku".W Polsce przysłowie to brzmi:

"Kto nie ma miedzi ten w domu siedzi".A tak nawiasem - to jestem pod wrażeniem Twojej inteligencji. Pozdrawiam - Robin :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Piszę, bo nie za bardzo rozumiem Twojego postu zielony2. Robin ma swoiste

poczucie chumoru, w związku z tym nie widzę powodu do cytowania, zresztą faktycznie

błędnego przysłowia. Uważam to trochę za próbę odgrywania się. Pozostawiam

resztę bez dalszego komentarza.

 

Adminie przepraszam, że zrobiłem to w niewłaściwym wątku, ale traktuję to jako

kontynuacja postu stąd. Na tym kończę i niech wróci przwdziwy temat wątku

o podróży do Hiszpanii.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek wraca...

Fil Jakie miejsca po drodze masz na myśli/

Ja myślałem jechać przez Niemcy (darmowe autostrady) na południe i od Francji do Hiszpani wybrzeżem. W górach FRANCJI JEST JAKAś LEGENDARNA DROGA NAPOLEONA - PROWADZIł ON TAM SWOJE WOJSKA, ALE NIE WIEM GDZIE DOKłADNIE (PODOBNO PIĘKNIE). Fil Jak masz jakis pomysł daj znać

Pozdrawaim :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek wraca...

Fil Jakie miejsca po drodze masz na myśli/

Przed chwilą Opera, w której przeglądam i piszę powiesiła się przy wskazywaniu adresu strony WWW. Zgłosiłem to Tomii'emu. Ale krew mnie zalała i nie mam już dziś siły na powtórkę. Powtorzę post jak mi przejdzie :lol:

Fil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Fil,Fil ! Powinienem napisać ,że opera to miejsce gdzie się słucha i w zasadzie można patrzeć.A ty przeglądałeś i pisałeś.Nie dziwię się - że się powiesiła.Ale tak nie napiszę.Nigdy nie byłem złośliwy.Tak więc odpocznij.otrzyj krew i zrób powtórkę na "bis".Opery ,nawet te martwe lubią bisy.Powtórz post,już na spokojnie ale w odpowiedzi do tematu.Zapewniam Cię,że forum na pewno się nie powiesi.Pozdrawiam Cię serdecznie - Robin :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Fil,Fil ! Powinienem napisać...

Nie dajecie mi spać. Jak tu nie odpowiedzieć na takie posty?(listy, e-maile, czy inne tam). Jestem czasem złośliwy (staram się z tym walczyć). Teraz też nie mogę się powstrzymać. Jakbym o stanie mojej przeglądarki internetowej "Opera" napisał bez slangu internetowego, to kto oprócz Ciebie i jeszcze tylko paru Forumowiczów by mnie zrozumiało lub chciało to przeczytać? :lol: To oczywiście żart. :pub: W moim wieku oscylującym w górnej strefie stanów średnich ciężej dostosować się do skrótowości myślowej przelanej na kod zerojedynkowy. Pogodziłem się z tym jednak. Może nie do końca. "Nara", "sorki" itp. nie przejdą przez moją klawiaturę.

Dzięki (dziękuję) za miłe pozdrowienia!

Fil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fil Jak już się uspokoisz to napisz jeszcze raz

Czekam i pozdrawiam :lol:

Nie jetem znowu taki choleryk, ale miałem dzisiaj trochę pracy przy komputerze i mam już klawiatury i monitora po kokardę.

Pewnie się rozczarujesz tym, co niebawem napiszę. No, ale o pogodzie pisać nie będę.

Do napisania!

Fil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek wraca...

Cześć Filipie.

Francję traktowałem do tej pory po macoszemu. Chcę przejechać w bezpiecznej odległości od Paryża. Na to miasto trzeba przeznaczyć osobną wycieczkę. Z Łodzi od marca będą tam latać samoloty tanich linii. Koszt w obie strony na początku przynajmniej, to ok. 300zł. O drodze Napoleona nic nie wiedziałem, ale tu coś można przeczytać:http://www.turystyka-gorska.pl/przew/myszy.html

W Hiszpanii zatrzymując się na parę dni w opisywanym przeze mnie Blanes można wyskoczyć oczywiście do Barcelony. Jest jeszcze inne miejsce, które trzeba zobaczyć: http://pl.wikipedia.org/wiki/Montserrat_(klasztor)

Jeszcze nie mam żadnej ciekawej publikacji traktującej o Hiszpanii, z której mógłbym się dowiedzieć o innych miejscach godnych odwiedzenia. Szczególnie, że zamierzam teraz jechać w stronę Portugalii innymi rejonami Hiszpanii niż wcześniej. Załączam mapki trasy, która dla mnie będzie optymalna. O kilometrach do przejechania już pisałem.

mapa1kw7.th.jpg mapa2la0.th.jpg

To tyle. Jak coś sobie przypomnę, napiszę.

Fil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Montserrat w połowie września.Przed stacją kolejki zębatej jest doskonaly parking dla kamperów i przyczep.Na góre nie polecam wjazdu.Choć można .A dlaczego ? - popatrzcie sami:

 

pict0005xr6.jpg

 

pict0012jx5.jpg

 

pict0016ny6.jpg

 

pict0014cv1.jpg

 

pict0027ir8.jpg

 

Mam jeszcze kilkanaście zdjęć z Montserrat lecz przy aktualnej "szybkości" ich wrzucania na forum takie zajęcie jest koszmarem.Może kiedyś....

Ale być tam - na prawdę warto.Pozdrawiam - Robin :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.