Skocz do zawartości

Wysokość haka?


mcube

Rekomendowane odpowiedzi

ty Szczepan - nie kombinuj - to nie burstner tylko główka haka (ale już załatwione) będzie poziom złapany czego kolegom którzy dają plusiki za wpis nie łapią na zlotach.. :swiety:

 

Ja nie piszę jak kolega zabudował webasto i mu nie grzało pomieszczenia pomimo działania :bevil: a wystarczyło czujnik temp. odsłonić.. hehe%281%29.gif ale po co pytać pisać hahaha

 

Tak jak ktoś napisał na forum nie wolno pisać, pytać bo zaraz się ktoś znajdzie co wykorzysta do śmiania się. :kosz:

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie:

 

 

Trochę jest..

Nie tak bardzo jak u mnie ale jest. wymiana kuli o 7 cm dłużą już załatwi sprawę.

Tak samo po rozmowie musi zrobić Misio bo z Hobby jest to samo.

Jedynie angielskie przyczepy są nisko posadowione i ładnie biegają za Grand Scenicami.

dobra ja się wyłączam z tematu bo już problem rozwiązany.

Dziękuje za pomoc, a co niektórym powodzenia w nabijaniu postów i punkcików :swiety:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kto tu sobie ponabijał posty to ja nie będę pisał...

Kiedyś na Polsacie był program pt. "Na każdy temat..." Prowadził Mariusz Szczygieł

Ufolz przebijasz ten program pod każdym względem...

Piszesz w każdym temacie i znasz się na wszystkim - pozazdrościć i pogratulować

 

A wracając do wysokości haka to mierzyłeś to wszystko na pusto czy z całym załadunkiem bagażu wyposażenia + rodzina w komplecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jest..

Nie tak bardzo jak u mnie ale jest. wymiana kuli o 7 cm dłużą już załatwi sprawę.

 

Chyba jesteś już trochę przewrażliwiony :-]

 

U Kluchojadów zestaw prosty jak od linijki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znasz się na wszystkim - pozazdrościć i pogratulować

 

A wracając do wysokości haka to mierzyłeś to wszystko na pusto czy z całym załadunkiem bagażu wyposażenia + rodzina w komplecie?

 

Dziękuje za uznanie :swiety:

 

Odpowiadając w temacie już dla mnie jest wyjaśniony - teraz i u mnie jest prościuteńko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jesteś już trochę przewrażliwiony :-]

 

U Kluchojadów zestaw prosty jak od linijki.

 

no może.. już mam oko skrzywione.. hehe%281%29.gif

ale tak jak pisałem w poście poprzednim już hak poprawiony, i teraz po załadowaniu (sztucznym) jest nawet 1,5cm wyżej niż powinien... :winner:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko . Czy przy widocznym ( V ) przyczepka względem holownika hamulec najazdowy podczas jazdy może pracować tzn. przyhamowywać zestawik ???Odnoszę właśnie takie wrażenie.Duże spalanie,dziwne odczuwalne opory.Posiadam stabilizator Alko AKS 3004. Nacisk na hak 62 kg.Pozdrawiam Szafa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj-a ja myslałem ze skoro budka leci na pysk to znaczy ze tak musi byc a tu czytając wasze posty okazuje się ze ja tez mam ten problem bo kółeczko podporowe to nawet mi pękło podjezdzając pod krawęzniki a na spiących policjantach to się wygieło całkowicie.Sądziłem ze to moja nieostroznosc a to ja mam problem z hakiem.,ale nie wiem co tu mozna zrobic i ewentualnie jakto zrobic zeby było zgodnie z przepisami i bezpiecznie Wymierzyłem tak jak koledzy to robili i mi wyszło

 

wysokosc koła-62cm

wysokosc do nadkola-66cm

hak w najniszmy punkcie-29cm

gorna granicagłowki-41cm

 

co prawda na obecną chwile jestem bez budki ale na co muszę zwrócic uwagę zeby to wszystko zagrało i było w poziomie ,proszę o jakies rady ,sugestie a moze holownik trzeba zmienic na wysszy ZA WSZYSTKIE RADY JUZ Z GÓRY DZIĘKUJĘ:dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornak w Twoim przypadku jest pewnie problem z długim zwisem samochodu, miałem to w poprzednim aucie, sedanie.

Bardzo długa :pupa: samochodu, który był nisko zawieszony działała jak dźwignia. Jadąc z przyczepą bardzo czułem

pofalowaną poprzecznie drogę, a co jakiś czas było słychać uderzenie kola podporowego. Sam hak był na dobrej wysokości,

amory sprawne, a jakość drogi i tak czułem. Ja poszedłem na całość i zamieniłem ładnego sedana na obszernego vana.

Może jak już drogi będziemy mieli europejskie to wrócę do długiego samochodu hehe%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek a co z tym fantem zrobic :pupa:uciąc,,ja moze bym i zmienił ale ta lepsza połowa nawet słuchac nie chce zeby taką landarą jezdzic pasowało by miec dwa :drive:ale nie w tym wcieleniu a z problemem trzeba by się zmierzyc ,tylko jak to zrobic :hmm: i wogóle czy to jest mozliwe zeby podporą nie rysowac jezdni :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedawałem sedana, to żona dwa tygodnie płakała, a miesiąc jeździła autobusem.

Ja swego czasu wyjąłem kółko, ale był to głupi pomysł bo przywaliłem metalową podporą.

Wrażenie było bezbłędne, myślałem, że bagażnik został na drodze. Sposób jest, założyć dłuższy hak.

Po sprzedaniu samochodu rozmawiałem z kolegą od haków i można dołożyć z 5 cm, powinno być dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.