Skocz do zawartości

PROŚBA O POMOC


KrzysiekJunior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imie Krzysiek mieszkam w Głogowie na Dolnymśląsku. Razem z żona postanowiliśmy rozpocząc przygode z wakacjami w przyczepie. Moje doświadczenie w tej kwesti jest podstawowe i raczej z zakresu obslugi przyczepy. Chcialbym was prosic o pomoc i podpowiedz. Nie chodzi mi o to jak sprawdzic przyczepe przed zakupem bo widzialem ze jest to fajnie opisane na forum. Na poczatek chcialbym dowiedziec sie ktore przyczepy polecacie Niemieckie, Holenderskie, Angielskie? A moze jakies inne? Mile widziane by byly tez marki lub konkretne modele.

Moje preferencje: DMC max 1300kg, 4 lub 5 osob(osobne lozko 2 osobowe +drugie 2 osobowe lub 2x pietrowe pojedyncze), ogrzewanie 230v+gas, ogrzewanie wody 230v+gas, osobna kabina prysznicowa( wymysl zony), przyczepa bedzie uzywana rowniez w okresie jesien zima, bedzie duzo jezdzila, budzet 20-25 tys.

Z gory dziekuje za pomoc i zainteresowanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć.

Temat przewija się w każdym tego typu wątku...  Przejrzyj więc kącik kupującego. W 1300 nie trafisz przyczepy z osobnym przysznicem.

W przyczepach rządzą Niemcy.  Tu szukaj oferty w takich pieniądzach. Knaus, Burstner, Hobby....rocznikowo wyjdą najkorzystniej czyli 2000 do 2005.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KrzysiekJunior Witaj. I tu zdania są podzielone. Ja mam angielkę, która ma dokładnie to o czym Ty piszesz.  Jest to Bailey Pageant Champagne z 2002 roku. Jestem mega zadowolony. Osobny prysznic - chwała Twojej żonie, sprawdza się idealnie, nie musisz na czas kąpieli chować wszystkiego (kosmetyki, papier toaletowy  i inne). Co prawda nie działa mi iskrownik, więc ogrzewamy się na 230 V ale to kwestia zakupu nowego i będzie działał. Układ łóżek mamy taki: Dwa osobne, pojedyncze łóżka lub przy innym rozłożeniu jedno duże + dwa osobne dla dzieci (piętrowe). Tak więc ja chwalę swoja angielkę i wiem że europejska w tym wieku i z takim wyposażeniem byłaby droższa. 

5 minut temu, Commander napisał:

W 1300 nie trafisz przyczepy z osobnym przysznicem.

 

@Commander moja angielka - DMC 1295 kg,  ma osobny prysznic.I dodam, że waga nie jest "kombinowana" co można sprawdzić w specyfikacji tej przyczepy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, KrzysiekJunior napisał:

Wyczytałem na internecie ze nie da rady kupic dobrej angielki w polce bo handlarz zeby zarobic musi kupic bubla i ukryc przed klientem..co o tym sądzicie?? oraz pizą ze kupienie suchej angielki tez graniczy z cudem...

Nie wiem skąd jesteś, ale jak masz ochotę, to wpadaj do Gościcina i zobacz moją. Widocznie wydarzył się cud. Cud, który zmieścił się w Twoich widełkach cenowych a nawet troszkę poniżej. Kupiona od handlarza. W gratisie przedsionek. :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głogów dolnośląskie...no to fajnie ze taki piszesz bo angielki ponoć najlepiej wyposazone..ale najmnie wytrzymałe niestety

ja to mam ogromny strach przed handlarzami..wolałbym od osoby prywatnej albo sam pojechac i przyciągnąc przyczepe z zagranicy

na handlarza to mam jeszcze za mało wiedzy:)

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-ranger-510-4-CID5-IDFXzby.html

Mozecie zerknąc i powiedziec czy warto sie wybrac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Commander napisał:

Cześć.

Temat przewija się w każdym tego typu wątku...  Przejrzyj więc kącik kupującego. W 1300 nie trafisz przyczepy z osobnym przysznicem.

W przyczepach rządzą Niemcy.  Tu szukaj oferty w takich pieniądzach. Knaus, Burstner, Hobby....rocznikowo wyjdą najkorzystniej czyli 2000 do 2005.

Te roczniki to bardziej 30 w górę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie niczym nie różni się od mojej. Jeżeli faktycznie jest sucha to wydaje mi się, że warta uwagi. Co prawda jest 4 lata starsza od mojej ale na zdjęciach wygląda ok. Pozostają oględziny "na żywo". Ja kupiłem przyczepę od nich: www.kochamkemping.pl i z czystym sumieniem polecam. Nie zawiodłem się. Pooglądaj sobie. Oczywiście o ile interesuje Cię angielka.

 

Edytowane przez Maciej (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, KrzysiekJunior napisał:

a jak myslisz czemu niezarejetrowana...pewnie jaki walek...brak tabliczki co nie tak z papierami ..itp??

 

Niezarejestrowana bo w Anglii nie rejestruje się przyczep. Tabliczka zapewne jest, lewy bok, przednia strona przyczepy. Widzę, że masz uprzedzenie do angielek. Odpuść je sobie po prostu. Po co masz się później męczyć i walczyć ze świadomością zakupu gąbki. Szukaj, oglądaj, czytaj, zbieraj opinie. Ot i tyle ode mnie. Pozdrawiam !   :hej:    

Edytowane przez Maciej (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maciej napisał:

Niezarejestrowana bo w Anglii nie rejestruje się przyczep. Tabliczka zapewne jest, lewy bok, przednia strona przyczepy. Widzę, że masz uprzedzenie do angielek. Odpuść je sobie po prostu. Po co masz się później męczyć i walczyć ze świadomością zakupu gąbki. Szukaj, oglądaj, czytaj, zbieraj opinie. Ot i tyle ode mnie. Pozdrawiam !   :hej:    

Nie jest zarejestrowana bo umowa pójdzie na osobę trzecią..... Trafienie leciwej angielki to jak 4 w totka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Commander napisał:

Nie jest zarejestrowana bo umowa pójdzie na osobę trzecią... 

Tu się z Tobą zgadzam, ale to nie jest wałek jak pisał Kolega @KrzysiekJunior

 

24 minuty temu, Commander napisał:

Trafienie leciwej angielki to jak 4 w totka.

rozwiń proszę myśl bo nie wiem co na niej (myśli) masz :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maciej napisał:

Tu się z Tobą zgadzam, ale to nie jest wałek jak pisał Kolega @KrzysiekJunior

Umowa sprzedaży ze słupem to nie wałek? A co to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.