Skocz do zawartości

Koronawirusowe wakacje na Mazurach 2020 - Pole namiotowe Korol w Sajzach


Kajetan

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, vrs napisał:

Dużo ludzi było ?

Pół godziny, stania w korku, do parkingu...  :blink:

13 godzin temu, Commander napisał:

Jak oceniasz ten Szaniec... W skali od 1 do 10. Pytam bo był kolega w sierpniu i się rozczarował...

Ja...może przyszły rok...?

Jeśli znasz historię, wiesz gdzie jesteś i o co w tym chodzi, to 8-9. Jak przyjechałeś obejrzeć jakieś ruiny, bo pisało na internetach, ze trzeba i bardziej interesuje Cię ekran twojego smartfona, to max 3. Oczywiście, nie mam wątpliwości, że w Twoim przypadku to ta pierwsza wersja ?

Ja w swoim życiu byłem już trzeci raz i za każdym razem odbiór był inny.

Ze średnimi chłopakami, pojechałem jeszcze do Pozezdrza, do kwatery Himmlera, żeby zaliczyć już wszystkie hitlerowskie domki letniskowe :lol:

To najmniej znane miejsce, zagubione w lesie i niezbyt oznakowane. Jego "utrzymaniem" zajmuje się lokalny pasjonat historii, który za 5 zł od głowy, wprowadza w rys historyczny miejsca. Ma na parkingu swój wóz Drzymały, w którym opowiada nad makieta o historii miejsca i Pozezdrza. Warto dać te 5 zł.

Same bunkry - szału nie ma ale kawałek historii jest, więc przynajmniej można powiedzieć, że veni, vidi, vici ?

DSC05094.thumb.JPG.027fb01ee858173083983c6835ebec6a.JPGDSC05096.thumb.JPG.cb93144651bce6eb242610d15f39a6b6.JPGDSC05099.thumb.JPG.fdf2303de59f90c46d4eec67f7ec003a.JPGDSC05097.thumb.JPG.dddb846ae91d83f05cb7e2587e390f30.JPGDSC05101.thumb.JPG.5f476ff9076df2d60c642bcb85e072ef.JPG

 

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tam być w tym roku, z pożyczoną przyczepą, ale ze względu na koronę odpuściłem. Z dzisiejszego punktu widzenia mogłem zagryźć wargi i jechać.

Może przyszłe wakacje się zobaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piotrekm13 napisał:

Miałem tam być w tym roku, z pożyczoną przyczepą, ale ze względu na koronę odpuściłem. Z dzisiejszego punktu widzenia mogłem zagryźć wargi i jechać.

Może przyszłe wakacje się zobaczy...

Ale miałeś być w Sajzach, konkretnie, czy ogólnie na Mazurach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Piotrekm13 napisał:

W Sajzach nie. Miałem wstępnie upatrzone kilka miejscówek w okolicy Giżycka, po to aby właśnie było bliżej Wilczego Szańca.

Może za rok się uda, to przyda się twoja relacja.

Najbliżej to będziesz miał na terenie samego szańca ? To byłoby chyba ciekawe doświadczenie, niestety dowiedziałam się już na wycieczce z kempingu  https://wilczyszaniec.olsztyn.lasy.gov.pl/nocleg#.X4KtUuZxe00 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.