Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w wyborze 1 przyczepy


Witek309

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tą widziałeś?

http://s-camp.pl/przyczepa-kempingowa-caravelair-silver-395/

 

Ja jej nie oglądałem więc nie wiem ile jest warta. Po za tym sam jestem laikiem w tej materii. Tak mi się rzuciła w oczy po prostu.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, beniamin82 napisał:

Tą widziałeś?

http://s-camp.pl/przyczepa-kempingowa-caravelair-silver-395/

 

Ja jej nie oglądałem więc nie wiem ile jest warta. Po za tym sam jestem laikiem w tej materii. Tak mi się rzuciła w oczy po prostu.

 

 

 

 

przyczepa zmęczona jak diabli  oglądałem ja  plusem jest ze masz gwarancje ale  wedlug mnie za drogo na ten stan 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DarkWater napisał:

przyczepa zmęczona jak diabli  oglądałem ja  plusem jest ze masz gwarancje ale  wedlug mnie za drogo na ten stan 

Zastanowiłbym się i po negocjował, bo sprzedawca porządny... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja to znam... Ja oglądałem od czerwca i we wrześniu już nie wytrzymałem. W końcu kupiliśmy przyczepę. Co niektórzy twierdzą tutaj że przepłaciłem, ale nadal w tych pieniądzach nie widziałem nic rozsądnego w ogłoszeniach (spełniającego nasze warunki).

 

Może zacznij od ustalenia układu jaki potrzebujesz. Ile łóżek, gdzie kuchnia, jaka łazienka, tylko kibelek czy z prysznicem.

 

Określ też budżet. I szukaj.

Odrzucisz te które Ci nie będą pasowały.

 

Proponuję jednak wziąć ze sobą kogoś kto się zna, bo ja kupiłem trochę w ciemno.

Ile umiałem tyle sprawdziłem. Na razie wszystko działa.

Ja kupiłem u handlarza, który handluje rowerami holenderskimi a przyczepki kupuje w Holandii żeby nimi przewozić te rowery do Polski. Przynajmniej tak nam opowiedział. Ale faktycznie sporo rowerów na handel miał.

Patrząc po cenach to rowery miały faktycznie większą wartość niż te przyczepy. (patrz przyczepy kempingowe olesno na olx).

Mówił że nie bawi się w pudrowanie czy naprawianie przyczep, tylko kupuje sprawne i takie które szybko mu pójdą, bo nie ma czasu na to - sprzedaje rowery.

Taka może trochę bajka, a może nie...

 

Wszystkie przyczepy które u niego stały miały twarde podłogi w narożnikach. (oprócz tej którą kupiłem... Liczę się z wymianą uszczelnień i naprawą) .

 

On ma tam stać kilka przyczep od 16 do 26tys. Od czerwca oglądnąłem tyle układów ze juz wiedziałem co chcemy.

U niego jeszcze się upewniłem.

 

I tak wydalismy, na spółkę z rodzicami i siostrą, 15tys na przyczepę z grudnia 1991...

 

 

 

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Witek309 napisał:

Kurcze... Jak tu kupić przyczepę 

.... Łeb mi już pęka. Mam jeszcze taką... 

Plus bo stoi 600 metrów od miejsca gdzie mieszkam... 

https://www.olx.pl/oferta/hobby-460-przyczepa-kempingowa-hobby-460-CID5-IDGDifZ.html

Tylko ta cena... Ale może warto? 

Jak myślicie? 

Cena rzeczywiście powala. Cieszę się, że kupiłem swoją hobby w Lutym przed całym tym cyrkiem...  Na Twoim miejscu nie napalałbym się ( wiem że cieżko to zrobić :) ) Cierpliwie monitorowalbym rynek , jezdzilbym oglądać przyczepy pod kątem kupna. Prawdą jest, że im wiecej obejrzysz tym lepsze będziesz miał pojęcie co i jak. Pozatym pomijając aspekt czysto techniczny dobrze jest wejsc do przyczepy i poczuć  że  to jest to , ( i nie mówie tu o wilgoci ;) ) Gdzieś na forum jest lista co sprawdzic.

...Więc monitotowalbym rynek i byłbym gotowy z gotówką na zakup jak pojawi się coś ciekawego. Ceny myśle ,że  też pojdą troche w dół im dalej w zime. Natomiast po Nowym Roku chyba będzie wiekszy ruch. Jak ze wszystkim , jak coś jest dlugo w ogłoszeniach to zazwyczaj nie warte swojej ceny. Oglądaj nowe ogloszenia kazdego dnia i zobaczysz o czym mówie. Cierpliwość i chłodna głowa :)

p.s. Cieszę się, że moja Hobberta stoi obok domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dioblik napisał:

Cena rzeczywiście powala. Cieszę się, że kupiłem swoją hobby w Lutym przed całym tym cyrkiem...  Na Twoim miejscu nie napalałbym się ( wiem że cieżko to zrobić :) ) Cierpliwie monitorowalbym rynek , jezdzilbym oglądać przyczepy pod kątem kupna. Prawdą jest, że im wiecej obejrzysz tym lepsze będziesz miał pojęcie co i jak. Pozatym pomijając aspekt czysto techniczny dobrze jest wejsc do przyczepy i poczuć  że  to jest to , ( i nie mówie tu o wilgoci ;) ) Gdzieś na forum jest lista co sprawdzic.

...Więc monitotowalbym rynek i byłbym gotowy z gotówką na zakup jak pojawi się coś ciekawego. Ceny myśle ,że  też pojdą troche w dół im dalej w zime. Natomiast po Nowym Roku chyba będzie wiekszy ruch. Jak ze wszystkim , jak coś jest dlugo w ogłoszeniach to zazwyczaj nie warte swojej ceny. Oglądaj nowe ogloszenia kazdego dnia i zobaczysz o czym mówie. Cierpliwość i chłodna głowa :)

p.s. Cieszę się, że moja Hobberta stoi obok domu :)

Znając klineterę to to że długo wisi nie oznacza że nie jest nic warta. Podejście kupca jak i wymagania odnośnie ceny weryfikują takie ogłoszenia i w naszym mniemaniu są nic nie warte. Oczywiscie to nie wyznacznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Witek309 napisał:

Kurcze... Jak tu kupić przyczepę 

.... Łeb mi już pęka. Mam jeszcze taką... 

Plus bo stoi 600 metrów od miejsca gdzie mieszkam... 

https://www.olx.pl/oferta/hobby-460-przyczepa-kempingowa-hobby-460-CID5-IDGDifZ.html

Tylko ta cena... Ale może warto? 

Jak myślicie? 

Cena adekwatna wg mnie . Prywatne ręce (czytaj dopieszczona ) z bogatym wyposażeniem , a nie golas od handlarza...o przepraszam u nich jest klucz do podpór...?. Myślę , że się sprzeda , jeśli nie ma wad ukrytych.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Witek309 napisał:

Kurcze... Jak tu kupić przyczepę 

.... Łeb mi już pęka. Mam jeszcze taką... 

Plus bo stoi 600 metrów od miejsca gdzie mieszkam... 

https://www.olx.pl/oferta/hobby-460-przyczepa-kempingowa-hobby-460-CID5-IDGDifZ.html

Tylko ta cena... Ale może warto? 

Jak myślicie? 

na pewno warto obejrzeć jak tak blisko

zwróć uwagę na wyposażenie

"Mover, przedsionek Isabella, markiza Thule, najazd Thule, krzesła, stół...i wiele innych"

41 minut temu, Iven napisał:

Cena adekwatna wg mnie . Prywatne ręce (czytaj dopieszczona ) z bogatym wyposażeniem , a nie golas od handlarza...o przepraszam u nich jest klucz do podpór...?. Myślę , że się sprzeda , jeśli nie ma wad ukrytych.....

nic dodać nic ująć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Witek309 napisał:

Kurcze... Jak tu kupić przyczepę 

.... Łeb mi już pęka. Mam jeszcze taką... 

Plus bo stoi 600 metrów od miejsca gdzie mieszkam... 

https://www.olx.pl/oferta/hobby-460-przyczepa-kempingowa-hobby-460-CID5-IDGDifZ.html

Tylko ta cena... Ale może warto? 

Jak myślicie? 

Zwracam uwagę że wszystkie zdjęcia starannie ukrywają tylną część ściany bez drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Witek309 napisał:

Dziś ja zobaczę... Tylko ta cena

.. A rok 2001. Te hobby nie mają tendencji do cieknięcia? 

gdybyś poczytał trochę forum , to wiedziałbyś że w przypadku  kupna przyczepy  rok produkcji to drugorzędna sprawa. Poza tym starsze roczniki były solidniej wykonane od tych nowszych. Ale o czym my tu piszemy , masz do niej 600m !!! podjechać pooglądać , potargować ....normalnie musiałbyś doliczyć kilka wyjazdów w celu obejrzenia róznych egzemplarzy , holowanie do domu ...to też są niemałe koszty . Inna sprawa ,że Hobby zawsze cenowo stoją trochę wyżej .

 

Edytowane przez Iven (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.