Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w wyborze 1 przyczepy


Witek309

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Szukam wraz z żoną pierwszej przyczepy. Dzieci mamy już dorosłe, więc będziemy tylko we dwoje podróżować. 

Co sądzicie o tej przyczepie? 

W sobote jadę ja oglądać, a mam 200 km do niej. Warto? 

Bardzo proszę o pomoc, jestem laikiem w tym temacie. 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-klima-muwer-przedsionek-CID5-IDGvkoW.html

Ala i Witek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Uzupełnij swoje dane, może będzie ktoś kto mieszka blisko i będzie mógł podjechać aby zobaczyć i ocenić przyczepę. Ze zdjęć trudno ocenić jej stan. Poczytaj na Forum na co wrócić uwagę przy zakupie przyczepy - jest sporo na ten temat.

https://forum.karawaning.pl/topic/4622-na-co-zwraca%C4%87-uwag%C4%99-przy-kupnie-przyczepy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Witek309 napisał:

Witajcie. Szukam wraz z żoną pierwszej przyczepy. Dzieci mamy już dorosłe, więc będziemy tylko we dwoje podróżować. 

Co sądzicie o tej przyczepie? 

W sobote jadę ja oglądać, a mam 200 km do niej. Warto? 

Bardzo proszę o pomoc, jestem laikiem w tym temacie. 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-klima-muwer-przedsionek-CID5-IDGvkoW.html

Ala i Witek 

Nie wiem czy warto 200 km + 200 powrót, sugerowałbym poprosić sprzedającego o więcej zdjęć.

Zdjęcia są porobione fachowo tzn. niewiele na nich widać.

Moje uwagi :

  • Brak toalety
  • Gdzie ta wspomniana w opisie klimatyzacja?
  • To co widać na zdjęciu to chyba grzejnik elektryczny,
  • żdjęcia nie pokazują stanu kuchni  i lodówki
  • Koła głęboko w nadkolach, czyżby oś wymagała naprawy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie JesCze zdjęcia dostałem. Żonie się bardzo podoba. Powiedzmy że zrobilibyśmy sobie wycieczkę do Poznania... O co mam zapytać sprzedawcę? 

Nie mam pojęcia... 

IMG_20200929_110936.jpg

IMG_20200929_110949.jpg

22 minuty temu, ed napisał:

Uzupełnij swoje dane, może będzie ktoś kto mieszka blisko i będzie mógł podjechać aby zobaczyć i ocenić przyczepę. Ze zdjęć trudno ocenić jej stan. Poczytaj na Forum na co wrócić uwagę przy zakupie przyczepy - jest sporo na ten temat.

https://forum.karawaning.pl/topic/4622-na-co-zwracać-uwagę-przy-kupnie-przyczepy/

Ja jestem że Śląska a przyczepa jest koło Pleszewa w Lenartowicach... Pan napisał że wsyztsko sprawne ze nie przeczeka sucha itd. Porady czytałem, wiem na co patrzeć, ale nie potrafię ocenić czy to co widzę, jest tym co powinienem widzieć... 

Jeszcze takie

part000001 (2).jpg

part000001 (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Krzysztof57 napisał:

Koła głęboko w nadkolach, czyżby oś wymagała naprawy?

jeżeli w środku jest podłoga z kanapą to pewnie jeździła przeładowana ;)

ale to tylko spekulacje.

Koledzy słusznie piszą uwagi.

Dodam, że nad przednim oknem brakuje klina w listwie, więc radzę dokładnie sprawdzić przyczynę, i okolice.

Ja oględziny każdej przyczepki zaczynam od dokładnego obejrzenia narożników podłogi od spodu i wszystkich wewnętrznych.

 

Układ dla dwóch osób to aż nadto.

Dla mnie minusem jest kuchnia z łazienką (najcięższe) na zadzie bo trzeba bardzo uważać z załadunkiem aby dobrze wyważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak. Czytam po raz drugi już. Chodzi mi o Wasze fachowe spojrzenie na te konkretną przyczepę 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-chateau-390-carrat-namiot-isabella-podloga-CID5-IDGx1t7.html

Jeszcze taka nam mocno chodzi po głowie.... 

Nie ma movera i klimy... 

Ale.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Witek309 napisał:

Tak tak. Czytam po raz drugi już. Chodzi mi o Wasze fachowe spojrzenie na te konkretną przyczepę 

 

Znajdź w tym wątku kogoś kto może być blisko i Ci pomoże.

np; 

  • kit - Poznań i okolice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta druga przyczepa : zdjęcia są dużo lepsze ale jest ich mało, nie pokazują przodu, tyłu, ściany z drzwiami . W opisie jest mowa o nowej tapicerce - dlaczego ją założono?

Oryginalna tapicerka jest z reguły dobrej jakości i uszyta tak że można ją zdjąć i uprać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzysztof57 napisał:

Ta druga przyczepa : zdjęcia są dużo lepsze ale jest ich mało, nie pokazują przodu, tyłu, ściany z drzwiami . W opisie jest mowa o nowej tapicerce - dlaczego ją założono?

Oryginalna tapicerka jest z reguły dobrej jakości i uszyta tak że można ją zdjąć i uprać.

 

Takie jeszcze Pan wysłał 

Resized_received_448516526106792_2141893809390.jpeg

Resized_received_327341421928867_2241342445703.jpeg

Resized_received_948165585665351_2306466390618.jpeg

Resized_received_1256580898023795_2352742573162.jpeg

Resized_received_3357476401143557_2332287541292.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Malinki napisał:

Zwróć uwagę na prawy przedni narożnik:

Rączka manewrowa i lampa obrysowa są NOWE!

Tu właśnie chodziło o ta drugą że jedna strona prawa czysta obrysowka i rączka a lewa wygląda na starą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.