Skocz do zawartości

Spotkanie karawaningowo-rowerowe Głuchołazy 2-4.10.2020 (z Rowery)


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nie idzie po mojej myśli :( Chłopaki mają kartkówki oraz sprawdziany i w piątek i w poniedziałek, więc raczej przyjadę w piątek wieczorem a wyjadę w niedzielę po południu (z rana coś zaliczę).

Łza - dzwoniłeś już czy będziesz dzwonił? Bo jakbyś rozmawiał to zapytaj się, czy można przyjechać późno wieczorem - blisko północy :( Jak nie to sam później zadzwonię.

14 godzin temu, vrs napisał:

mam ostatnio fazę na rowery ;)

To dawaj do nas - sam zrobisz fotki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To moje smsy ze środy 23.09.

Sam planowałem przyjechać.

Nie wiem czy na złota dolinę można podjechać o północy.

Wiem natomiast że ja ostatnio byłem przed 20ta, bramy chyba tam nie ma.

Podjechałem pod słupek, prąd był.

Odpaliłem ogrzewanie, wypoziomowałem przyczepę i poszedłem na poszukiwania właściciela.

 

Wszystko bez stresowo.

 

Stałem w części przed brodem.

 

987f8646bb1135513dc372e7e01313d8.jpg&key=59e1f93d101dba8f368c9004ff3d20a619e777db1ce82f92adb0af9279214e4d

 

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że Łza nastawiasz się na "Złotą dolinę"? Mi to pasuje, tym bardziej, że jak @beniamin82 napisał brama jest otwarta.

Z drugiej strony @bozka i @tantalos polecają "Pod Lipami", skąd mamy 1,6 kilometra bliżej do Głuchołaz (jakbyśmy przemieszczali się rowerami). Choć tylko ja mam problem z dość długą przyczepą i dodatkowo będę wjeżdżał w nocy :( 

Tak czy siak, piszcie, które pole Wam bardziej pasuje.

W dniu 22.09.2020 o 20:56, tantalos napisał:

Jednak sam wjazd na kemping jest wąski i stromy, długa przyczepa może zaorać tyłem.

A czy wyjadę z przednionapędowcem z dość ciężką przyczepą?

PS. Poprosiłem Moderatorów o wydzielenie tematu spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lbuster napisał:

.To dawaj do nas - sam zrobisz fotki :D

Ja nie jestem takim harpaganem jak wy :]

na ten weekend mamy już wyjazdowe plany,  mam nadzieje że przynajmniej częściowo rowerowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, lbuster napisał:

Czyli rozumiem, że Łza nastawiasz się na "Złotą dolinę"?

Dla mnie obojętne, mam najmniejsze gabaryty więc wszędzie będzie dobrze.

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lbuster napisał:

A czy wyjadę z przednionapędowcem z dość ciężką przyczepą?

Na samym polu powinno być ok ale nie pchałbym się nad strumyk gdzie teren jest niżej i miękki zwłaszcza teraz po deszczach. Natomiast wyjazd jest asfaltowo szutrowy i nie będzie problemu. Zwróciłem jedynie uwagę na stromy zjazd ok 4 m z drogi bo tu można zahaczyć. Żeby wjechać/wyjechać trzeba zająć całą drogę więc dobrze jak ktoś przypilnuje ruch na drodze który jest mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wjazd z drogi jest w zasadzie dla każdego zestawu,  jest wystarczająco  szeroki żeby zrobić skręt pod kątem prostym.  Natomiast nie radzę wjeżdżać nad rzeczkę bo tam jest spad  i miękko.

Bliżej jezdni są 2 miejsca  niewielkie wybrukowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję tajemniczemu Moderatorowi za wydzielenie. Wszytko jest tak, jak prosiłem :dzieki:

Tak więc mam nadzieję, że mogę w imieniu @Suzu4x4, @Łza Włóczynutka oraz swoim zaprosić innych forumowiczów na wyjazd rowerowo-karawaningowy w okolice Głuchołaz. Spotkanie całkowicie spontaniczne, organizacja jak widać powyżej, cel to uruchomić nasze jednoślady (mam nadzieję, że nie ostatni raz) ?

Dzięki @bozka, dwa miejsca na przynajmniej 3 zestawy to raczej za mało ☹ W razie czego w obroty pójdzie mover ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po cichu liczyłem że was spotkam, bo wybierałem się z synem w góry... Niestety coś mnie przeziębienie wzięło.

Będziecie pod Lipami? Może się wykuruję do tego czasu.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, beniamin82 napisał:

Po cichu liczyłem że was spotkam, bo wybierałem się z synem w góry... Niestety coś mnie przeziębienie wzięło.

Będziecie pod Lipami? Może się wykuruję do tego czasu.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Kuruj się i przyjeżdżaj, daleko nie masz ;)

co do tego gdzie będziemy, mi obojętne, dostosuję się do reszty :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.