Skocz do zawartości

5 osobowa z piętrowym łóżkiem


Michał2016

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie taki układ gdzie jest jedno duże  łóżko podwójne a z drugiej strony przyczepy piętrowe + taki stolik z siedziskiem z którego można zrobić łóżko. Krótko mówiąc: troje dzieci tam sobie śpi a rodzice u siebie na podwójnym. Widywałem w necie takie układy i mam prośbę do was doświadczonych jakich modeli przyczep szukać  (producenci, oznaczenia).

Pytam bo niestety np. na otomoto nie można ustawić nawet kryteriów ilości miejsc a co dopiero jakichś innych "zachcianek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Michał2016 napisał:

Interesuje mnie taki układ gdzie jest jedno duże  łóżko podwójne a z drugiej strony przyczepy piętrowe + taki stolik z siedziskiem z którego można zrobić łóżko. Krótko mówiąc: troje dzieci tam sobie śpi a rodzice u siebie na podwójnym. Widywałem w necie takie układy i mam prośbę do was doświadczonych jakich modeli przyczep szukać  (producenci, oznaczenia).

Pytam bo niestety np. na otomoto nie można ustawić nawet kryteriów ilości miejsc a co dopiero jakichś innych "zachcianek".

Układy wnętrza będziesz mógł trochę określić na stronie mobile.de

aktualnie moim zdaniem najbardziej popularny układ dla takiej rodziny jak szukasz to dla przykładu Adria altea 552pk, knaus 500Kd, knaus 580QS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do usera gekoniasty on kupił od nas Knausa z 3 łózkami na tyle pietrowe.. wg mnie jedyny słuszny układ z dziećmi
Możesz napisać coś o użytkowaniu takie przyczepy z 3 piętrusami ? Używałeś przyczepy zimą nie jest chłodniej na pierwszym od podłogi ?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tomii napisał:

@Michał2016domyślam że chodzi Ci o ukłąd który u większości producentów nazwany jest TK. 
Taki:
układ.jpg

Kolega szuka raczej podwójne małżeńskie, piętrus i podkowę. Też takiej będę szukał bo Tabbert odjechał w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Przemysław napisał:

Kolega szuka raczej podwójne małżeńskie, piętrus i podkowę. Też takiej będę szukał bo Tabbert odjechał w niedzielę.

No ja po opisie bardziej rozumiem że w samym pokoju dziecięcym ma być piętrus + łóżko przerabiane na stolik. To o czym Ty piszesz to stolik/podkowa jest w aneksie kuchennym. 

21 minut temu, byry007 napisał:

Możesz napisać coś o użytkowaniu takie przyczepy z 3 piętrusami ? Używałeś przyczepy zimą nie jest chłodniej na pierwszym od podłogi ?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Jak jest ogrzewanie podłogowe to nie jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ wklejony przez @Tomii występuje w dwóch wersjach, takiej jak na rysunku Tomiego i odwróconej czyli wejście przed osią, podkowa z przodu i pokój dziecięcy z tyłu. Jest to układ pawie idealny tyle że nie wystepuje moim zdaniem w wersji z łóżkiem 3p. Miałem taki układ w poprzedniej przyczepie. Nie jest łatwo taki układ kupić.

1 godzinę temu, Tomii napisał:

 Jak jest ogrzewanie podłogowe to nie jest :D

 Masz ogrzewanie pod łóżkiem?

2 godziny temu, byry007 napisał:

Możesz napisać coś o użytkowaniu takie przyczepy z 3 piętrusami ? Używałeś przyczepy zimą nie jest chłodniej na pierwszym od podłogi ?

Dzieci nie narzekały. U mnie zawsze jest walka o to kto na którym poziomie śpi i generalnie kończy się tak że najstarsza na górze, środkowa na śrokdu a najnłodsza na dole.

Nie wszystkie przyczepy z łóżkami 3p mają 3 okna co moim zdaniem jest słabe.

 

EDIT:

Moim zdaniem układ zalinkowany przez @Tomii jest lepszy w tym rozmiarze przyczepy do mieszkania w niepogodę bo jest w nim więcej miejsca niż w układach typu 545KMFE gdzie przy 5 osobach w środku będzie moim zdaniem ciasno. Przymierzaliśmy się do takiego układu i odpadł właśnie przez brak "pokoju dziecięcego". Zaletą tego układu jest natomiast normalne łóżko rodziców a nie spanie na podkowie składającej się z iluśtam poduszek.

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedzie ciężko. To się nazywa UK albo wspomniane TK, TKFM itd... zależnie od producenta.

Ale układ zdecydowanie słuszny przy 2+3

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tego kilka na olx wręcz bym powiedział że dużo ale większość hobby
https://www.olx.pl/oferta/hobby-495-lozka-pietrowe-klima-dmc-1300-przedsionek-bagaznik-6-os-CID5-IDGwxXf.html

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Michał2016 napisał:

Interesuje mnie taki układ gdzie jest jedno duże  łóżko podwójne a z drugiej strony przyczepy piętrowe + taki stolik z siedziskiem z którego można zrobić łóżko.

No normalnie układ w mojej przyczepie... ?

Zerknij w moje ogloszenie, które jest tu na forum. W dowodzie jest tak: TEC 530 K1. 

W ogłoszeniach szukaj "przyczepa piętrowe", zawsze coś Ci wyszuka z łóżkiem piętrowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.