Skocz do zawartości

Camper & Caravan Salon 2020 vs Camper & Caravan Show 2020


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, lbuster napisał:

Można się poczuć jak na najgłośniejszych kempingach a jednocześnie jak na najbrzydszych kempingach.

Coraz bardziej mnie zachęcacie do wyjazdu. Może od razu pojadę na pole a na targi tylko w dzień :) Polecacie jakieś pole w pobliżu? Widziałem, że jest jakieś w Rozalinie 10minut od Nadarzyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mnie zachęcacie do wyjazdu. Może od razu pojadę na pole a na targi tylko w dzień  Polecacie jakieś pole w pobliżu? Widziałem, że jest jakieś w Rozalinie 10minut od Nadarzyna.

Tak, jest w Rozalinie. Całkiem spoko. Do Nadarzyna rzut beretem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, przemoow napisał:

Coraz bardziej mnie zachęcacie do wyjazdu.

No bo taka jest prawda. W mojej "karierze" karawaningowej, oprócz noclegów przelotowych, tylko na targach stałem na asfalcie. Czyli żadna przyjemność ? A jak później przyjedziesz, to stoisz na gruncie i jak spadnie deszcz, to w cepce będziesz się czuł jak w oborze ? No i pora roku jest taka, że z reguły człowiek chce tylko siedzieć w przyczepie i co najwyżej się integtować ? A jak już o tym mowa, to jest takie zagęszczenie, że taki zlot ze spokojem czy odpoczynkiem ma mało wspólnego ? Zagęszczenie imprezowiczów jest niespotykane?

Natomiast czy przeczytałeś moje ostatnie zdanie z poprzedniego postu? Bo oprócz tej największej zalety to masz blisko na hale, czyli połazisz kilka godzin, nogi wejdą Ci w ...., wracasz do przyczepki/kampera odpocząć, zjeść obiad i po regeneracji dalej atakujesz hale. A tam jest co do zwiedzania. Mi zawsze brakuje czasu na wszystko. No i w tym roku zlot jest jakby za friko ? I masz biesiadę, którą trzeba ocenić samemu ?

Podsumowując, zlot na targach to ZLOT na asfalcie z dyszlem w d.pce innej przyczepy i ma mało wspólnego kempingowaniem. Moim celem było to, byś się nie zraził przy pierwszym podejściu. Natomiast wszytkim innym, którzy lubią poznawać ludzi i integrować  się z innymi - zdecydowanie polecam :piwo:

Edytowane przez lbuster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, przemoow napisał:

Coraz bardziej mnie zachęcacie do wyjazdu. Może od razu pojadę na pole a na targi tylko w dzień :) Polecacie jakieś pole w pobliżu? Widziałem, że jest jakieś w Rozalinie 10minut od Nadarzyna.

W Rozalinie jest bardzo ładny kemping, polecam, byliśmy w sierpniu, opłata do czterech osób 100zł.

20200724_092646.jpg

20200724_092636.jpg

20200724_092658.jpg

20200724_092802.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, peja76 napisał:

my już bilety mamy dawno kupione :jump:

:ok:

2 minuty temu, peja76 napisał:

i to do czterech zestawów ?

Będzie się działo :drink: Do zobaczenia na miejscu :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Wystarczająco wytłumaczyliście mi o co chodzi w tym zlocie. :) Tak na prawdę decyzję trzymamy do ostatniej chwili bo chcielibyśmy chociaż trochę ładną pogodę załapać. Pewnie spytacie się czemu październik? A no temu bo akurat w październiku 5 lat temu zachciało nam się żoną ślub wziąć i stwierdziliśmy, że na piątą rocznice robimy coś nietypowego. Więc jak okaże się, że wówczas będzie ładna pogoda, to dzwonię po kampera i jak będzie dostępny to ruszamy do Rozalina na camping, w trakcie dnia wbijamy na targi a wieczorkiem do kampera. :) Druga alternatywa jest taka że jak będzie w październiku wcześniej ładna pogoda to jedziemy we wcześniejszym terminie a na targi autem i do hotelu. :) Dzięki za dobre rady! Faktycznie najpierw muszę trochę zasmakować spokoju, żeby móc później to z Wami opić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, przemoow napisał:

A no temu bo akurat w październiku 5 lat temu zachciało nam się żoną ślub wziąć

No to nie wiem, czy Ci gratulować czy składać kondolencje :P

A tak na poważnie, to teraz chyba dobrze kombinujesz :ok:

22 minuty temu, przemoow napisał:

Faktycznie najpierw muszę trochę zasmakować spokoju, żeby móc później to z Wami opić ;)

Czy wcześniej, czy później, zapraszam na :drink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, przemoow napisał:

Hehe. Wystarczająco wytłumaczyliście mi o co chodzi w tym zlocie. :) Tak na prawdę decyzję trzymamy do ostatniej chwili bo chcielibyśmy chociaż trochę ładną pogodę załapać. Pewnie spytacie się czemu październik? A no temu bo akurat w październiku 5 lat temu zachciało nam się żoną ślub wziąć i stwierdziliśmy, że na piątą rocznice robimy coś nietypowego. Więc jak okaże się, że wówczas będzie ładna pogoda, to dzwonię po kampera i jak będzie dostępny to ruszamy do Rozalina na camping, w trakcie dnia wbijamy na targi a wieczorkiem do kampera. :) Druga alternatywa jest taka że jak będzie w październiku wcześniej ładna pogoda to jedziemy we wcześniejszym terminie a na targi autem i do hotelu. :) Dzięki za dobre rady! Faktycznie najpierw muszę trochę zasmakować spokoju, żeby móc później to z Wami opić ;)

W Rozalinie na tym polu też masz Hotel, jak pokoje to ci nie powiem, z wiadomych powodów:D

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie można kupić biletu bez legitymowania się.   Ten obowiązek rozłożył targi energetyczne w B.Białej i maszynowe w Kielcach. Oba we wrześniu. Odwiedzają je raczej ci co znaczą więcej w firmie.  I jak Sanepid zarządzi stan "W" to co? Mają iść na kwarantannę i położyć firmę? .   Więc nie poszli.

Chciałbym a boję się  :hmm::]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, AdamH napisał:

Chyba nie można kupić biletu bez legitymowania się.

Według mnie imię i nazwisko można podać z kosmosu. Natomiast na zlot to już raczej trzeba podać prawdziwe dane samochodu i cepki :(  Jednak komu będzie się chciało szukać ludzi po numerach rejestracyjnych ;) Dzisiaj próbowałem kupić bilety, ale coś się wywaliło i nie mogłem podać adresu email :( Jutro druga próba, więc jak chcesz to dam Ci znać.

10 minut temu, AdamH napisał:

Chciałbym a boję się  :hmm::]

Według mnie nie ma możliwości wysłania na kwarantannę wszystkich uczestników targów ;) Ale to każdy musi ocenić sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, lbuster napisał:

Według mnie imię i nazwisko można podać z kosmosu. Natomiast na zlot to już raczej trzeba podać prawdziwe dane samochodu i cepki :(  Jednak komu będzie się chciało szukać ludzi po numerach rejestracyjnych ;) Dzisiaj próbowałem kupić bilety, ale coś się wywaliło i nie mogłem podać adresu email :( Jutro druga próba, więc jak chcesz to dam Ci znać.

Według mnie nie ma możliwości wysłania na kwarantannę wszystkich uczestników targów ;) Ale to każdy musi ocenić sam.

Moim zdaniem też nie wyślą wszystkich jak leci.  Chciałbym kupić bilet na miejscu. Da się????   Już zgłosiłem zestaw. :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o Poznań - czy dobrze rozumiem (bo nie jest to wprost wyjaśnione na stronie), jak kupię bilet jednorazowy na 1 dzień ale z parkingiem, to uprawnia mnie on do wjechania z parkingiem właśnie na teren targów, a nie tylko wejścia?

Jeśli nie to przepłaciłem 15 zł...:D No ale w sumie po co byłaby ta opcja, jak nie po to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.