Skocz do zawartości

Camper & Caravan Salon 2020 vs Camper & Caravan Show 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Aaaaa, tego nie skumałem. Ale to nawet dobrze wychodzi - zaoszczędzisz na ogrzewaniu ?

Zaoferowałbym Ci spanie w mojej cepce, ale jeszcze nie wiem, czy sam będę i ewentualnie w jakim składzie ☹

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Zacznę od tego, że zaczynamy z Żoną swoją przygodę z karawaningiem i zastanawiamy się nad wypożyczeniem (pierwszy raz w życiu) kampera i przejechanie się na Camper & Caravaning Show do Warszawy aby pozwiedzać trochę kamperów, przy okazji poczuć tę atmosferę i sprawdzić czy to jest dla nas i się zakochamy czy znienawidzimy. :) Chciałbym się podpytać stałych bywalców lub kogoś kto chociaż raz tam był. Czy jest sens jechać tam z 3 letnią córką? Wiem, że jest tam coroczna biesiada i zastanawia mnie, czy znajdziemy tam jakieś miejsce, żeby było jakkolwiek ciszej (chociaż w nocy) czy raczej wszędzie jest mega biba z piciem ekhm.. herbaty i jedzeniem kiełbasek? :D Bo jak tak jest to jadę! ale sam :D No ok, z żoną też, tylko córcie trzeba do dziadków sprzedać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atmosfery na targach nie poczujesz, co najwyżej komercję i wysokość cen za zabawki, które są do tego potrzebne. Sprawdzić czy to dla Was, też nie bardzo, bo ma się to nijak do wyjazdu w teren i kontakt z przyrodą. Wypożyczenie kampera i stanie na asfalcie przed halami mija się z celem, co innego pożyczenie i wyjazd w przysłowiowy teren. Lepiej kupcie bilet na targi i pobyt w hotelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, przemoow napisał:

Cześć,

Zacznę od tego, że zaczynamy z Żoną swoją przygodę z karawaningiem i zastanawiamy się nad wypożyczeniem (pierwszy raz w życiu) kampera i przejechanie się na Camper & Caravaning Show do Warszawy aby pozwiedzać trochę kamperów, przy okazji poczuć tę atmosferę i sprawdzić czy to jest dla nas i się zakochamy czy znienawidzimy. :) Chciałbym się podpytać stałych bywalców lub kogoś kto chociaż raz tam był. Czy jest sens jechać tam z 3 letnią córką? Wiem, że jest tam coroczna biesiada i zastanawia mnie, czy znajdziemy tam jakieś miejsce, żeby było jakkolwiek ciszej (chociaż w nocy) czy raczej wszędzie jest mega biba z piciem ekhm.. herbaty i jedzeniem kiełbasek? :D Bo jak tak jest to jadę! ale sam :D No ok, z żoną też, tylko córcie trzeba do dziadków sprzedać. ;)

Zobaczyć kampery to jak najbardziej warto pojechać. Co do poczucia atmosfery karawaningu to raczej nie to miejsce. Tam się jedzie połazić po targach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, że pełnej atmosfery nie da się poczuć na asfalcie. Można co jedynie zobaczyć jak jest nocować w kamperze i tak jak mówicie popatrzyć na różne rozwiązania. Chciałem to połączyć wypożyczając kampera, żeby na bieżąco porównywać i na co zwracać uwagę, przez co potraktować ten wyjazd bardziej technicznie/badawczo niż wypoczynkowo. Dzisiaj cały dzień w sumie badam temat i alternatywnie jak będzie mega głośno to znalazłem niedaleko camping, gdzie można by było na drugą noc pojechać, żeby poczuć atmosferę i ewentualnie zostać do poniedziałku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, przemoow napisał:

córcie trzeba do dziadków sprzedać.

3 letnie dziecko lepiej faktycznie dać do dziadków, Spory ruch tam jest i dziecko może się szybko znudzić. Wszystko zależy od dziecka, ale czy będzie chciało biegać cały dzień po halach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PolariS napisał:

3 letnie dziecko lepiej faktycznie dać do dziadków, Spory ruch tam jest i dziecko może się szybko znudzić. Wszystko zależy od dziecka, ale czy będzie chciało biegać cały dzień po halach? 

Tak myślałem, że tam bardziej jest ruch niż spokój. W takim razie córcia do dziadków a my z Żonką odwiedzimy. :) ale chyba najarałem się żeby kamperem tam ruszyć... :) Najwyżej będę żałował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/10/2020 at 6:59 PM, Voku said:

Ja się wybieram do Nadarzyna, zostałem zaproszony jako "Nasz Karawaning" coś jak w tamtym roku Kiki i RnG. Dla mnie Fajna opcja na promocje kanału.  

Gratulacje! Pewnie, że to fajna promocja.  Tylko się nie sprzedajcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie decyzja zapadła :) Jadę na zlot :D

W dniu 20.09.2020 o 22:12, przemoow napisał:

ale chyba najarałem się żeby kamperem tam ruszyć... :) Najwyżej będę żałował ;)

To jest dobry test w trudnych warunkach. Można się poczuć jak na najgłośniejszych kempingach a jednocześnie jak na najbrzydszych kempingach. Jak się spodoba, to będzie już tylko lepiej :ok: 

Największy plus jest taki, że można poznać fajnych ludzi (a raczej w tym tłumie nawet nie ma wyjścia ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.