Jump to content
ufolz

Camper & Caravan Salon 2020 vs Camper & Caravan Show 2020

Recommended Posts

peja76
1 godzinę temu, ufolz napisał:

To jest jakis nonsens. Targi odwolali a Gieldy samochodowe i targowisko w najlepsze dzialaly dzisiaj.

Może dlatego że na wolnym powietrzu, dzisiejsza giełda w Poznaniu to i tak porażka, bardzo mało kupujących jak i sprzedających, także nie ma co się nakręcać.

przemoow

No to my po naszej wyprawie :) Chciałbym podziękować kolegom Ibuster i peja76 za doradzenie spróbowania najpierw samemu a potem ewentualnie na targi. Było mega! :) No i mogę śmiało powiedzieć, że jednak zakochaliśmy się w kamperach, więc zaczynami powoli ciułać. :D  Byliśmy tak zajęci, że wyleciało nam z głowy robić zdjęcia na campingu (byliśmy na Camping Tramp w Toruniu) ale jest kilka zdjęć z postoju po drodze :) Dzięki i pozdro!

Untitled-1.png

peja76
23 minuty temu, przemoow napisał:

No to my po naszej wyprawie :) Chciałbym podziękować kolegom Ibuster i peja76 za doradzenie spróbowania najpierw samemu a potem ewentualnie na targi. Było mega! :) No i mogę śmiało powiedzieć, że jednak zakochaliśmy się w kamperach, więc zaczynami powoli ciułać. :D  Byliśmy tak zajęci, że wyleciało nam z głowy robić zdjęcia na campingu (byliśmy na Camping Tramp w Toruniu) ale jest kilka zdjęć z postoju po drodze :) Dzięki i pozdro!

Super że się spodobało, a co do targów nic straconego i tak przesunięte, także do zobaczenia :hej:, ponoć mają być na początku przyszłego roku :)

przemoow
4 minuty temu, peja76 napisał:

a co do targów nic straconego i tak przesunięte, także do zobaczenia :hej:, ponoć mają być na początku przyszłego roku :)

Dokładnie :) Możliwe że zawitamy :) Trzeba w końcu popatrzeć na różne "domki" przed zakupem ;)

przemoow

szymana0

hmm.. A ja w kapciach mogłem pójść oglądać 🙂