Skocz do zawartości

Karawaning wirtualnie


filipert

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu zaznaczę, że tytuł gry czysto przypadkowo jest zbieżny z moim nickiem.

Zapowiada się ciekawa rozrywka na sezon ogórkowy:

 

Ciekawe, czy twórcy gry zaglądają do naszych wątków remontowych ;)

I bardziej na poważnie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy to nie giercocha mobilna na telefon? Wracając do Swicha to w sumie mają na swojej platformie wiele pierdołowatych takich gier , ale częściej to produkty Nintendo,  więc powątpiewam czy się tam znajdzie . Mamy Swicha w zasadzie od premiery i jednak mniej gier trafia do ich sklepu, choć znów te ichniejsze często wymiatają. Mam też PS4 i tu znów widzę odwrotność -starają się aby większość "dużych tytułów " ttrafiało do nich , natomiast mniej jest takich tanich gierek.

Dlatego zdaje mi się że ani na Ps4, ani na Nintendo tej gry nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pierzasty napisał:

No nie wiem czy to nie giercocha mobilna na telefon?

https://www.ppe.pl/news/149036/playway-prezentuje-camper-flipper-i-rv-renovation.html

"Obie produkcje mają zadebiutować "w najbliższym czasie", czyli zapewne za co najmniej kilkanaście miesięcy, o ile w ogóle gracze będą zainteresowani otrzymaniem tego typu pozycji. Oczywiście platformą docelową jest tradycyjnie PC."

1 godzinę temu, Pierzasty napisał:

Mamy Swicha w zasadzie od premiery i jednak mniej gier trafia do ich sklepu,

Ale chyba zgodzisz się, że nadrabiają.

 

1 godzinę temu, Pierzasty napisał:

choć znów te ichniejsze często wymiatają.

No właśnie dlatego kupiłem "N" :)

A Swich doskonale sprawdza się całodniowych podróżach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt że N nadrabiają, coraz więcej trafia na ich "sklep". Generalnie Swich jest świetnym pomysłem, choć kiedyś PSP od Sony w swoim zamyśle było podobne i nie poszło aż tak (również ją miałem), pewnie przez to że  zaniedbali  dostępność do gier. Tu nie ma się o co martwić bo na N jest jednak sporo ichniejszych tytułów -  często prostych gier , ale dających sporo frajdy...osobiście uwielbiam Over Coced gdzie można naparzać całą rodziną :)

No i miałem ze swoją konsolą trochę kłopotów z Joy conami -dopadły mnie problemy z "dryfującymi" analogami.  Do dwóch kupiłem z Chin zestawy naprawcze i póki co działają , a między czasie zakupiłem kolejne dwa , które zrypały się po miesiącu- te poszły w ramach gwarancji którą uznali. (Na cony jest tylko pół roku).. Te nowe po gwarancji działają już długo więc , wygląda na to że poradzili sobie z problemem.

Jednak swojego czasu byłem na tą konsolę (bodź co bądź wtedy nie tanią) bardzo zły , bo praktycznie nie działała , a Ps4 którą też mam już "od wieków" działała jak kombajn Bizon bezawaryjnie (z resztą działa do tej pory). ...więc Nitendo było o krok od wpadki

 

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.