Skocz do zawartości

Oddaj krew i nocuj za darmo w Naszej Dolinie[emoji559]


Rekomendowane odpowiedzi

A gdyby tak połączyć pożyteczne z przyjemnym

 

Zachęcamy do oddawania krwi

w dniu 12.09 na terenie OSP Suloszowa II.

Każda osoba z śladem po "ukłuciu" i pieczatka OSP nie placi za pobyt na Campingu Nasza Dolina*

 

* promocja nie obowiazuje oplaty za pojazd, oplate za prad ani członków rodziny.

 

ZAPRASZAMY

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KarBar napisał:

 

Każda osoba z śladem po "ukłuciu" i pieczatka OSP nie placi za pobyt na Campingu Nasza Dolina*

 

* promocja nie obowiazuje oplaty za pojazd, oplate za prad ani członków rodziny.

 

 

 

Ulga = pisownia.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulga = pisownia.
Jak zawsze komentarze Twe na miejscu.
Najlepiej nic nie robić tylko sie czepiać

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Złota czcionka w telexpresie bedzie... 
Nikt nikogo do niczego nie zmusza.
Po co komentujesz w taki sposób?


Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat ukazał się za późno. Jesteśmy na Węgrzech i nie wyrobimy się w czasie. Co prawda krwi już bym nie oddał bo wiek nie ten ale w sumie oddałem około 27 litrów krwi i osocza (udokumentowane) i dołączyłbym do agitatorów zbiórki.

Powodzenia

Edytowane przez Lepciak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat ukazał się za późno. Jesteśmy na Węgrzech i nie wyrobimy się w czasie. Co prawda krwi już bym nie oddał bo wiek nie ten ale w sumie oddałem około 27 litrów krwi i osocza (udokumentowane) i dołączyłbym do agitatorów zbiórki.
Powodzenia
Sami dowiedzielismy sie zbyt późno, niemniej jednak zapraszamy serdecznie w innym terminie. Pozdrawiamy

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, KarBar napisał:

Jak zawsze komentarze Twe na miejscu.
Najlepiej nic nie robić tylko sie czepiaćemoji106.png


 

1. Napisz tekst zgodnie z zasadami pisowni polskiej.

2. Po co pisać o uldze jak jej nie ma.

3. Zwrócenie Ci uwagi na to co w pkt.1 nazywasz  czepieniem się.

Weź to pod uwagę, że piszesz to nie dla siebie tylko do czytelników Forum, a olewając poprawną pisownię oraz pokrętnie o uldze  wyrażasz głębokie olewanie tych do których piszesz. A co do oddawania krwi to już trochę w życiu oddałem a teraz już jej ode mnie nie chcą.

 

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2020 o 11:17, ed napisał:

1. Napisz tekst zgodnie z zasadami pisowni polskiej.

2. Po co pisać o uldze jak jej nie ma.

3. Zwrócenie Ci uwagi na to co w pkt.1 nazywasz  czepieniem się.

Weź to pod uwagę, że piszesz to nie dla siebie tylko do czytelników Forum, a olewając poprawną pisownię oraz pokrętnie o uldze  wyrażasz głębokie olewanie tych do których piszesz. A co do oddawania krwi to już trochę w życiu oddałem a teraz już jej ode mnie nie chcą.

 

Ed trochę przesadzasz!

Po co te komentarze, skoro podpisujesz się że nie czytasz niechlujnie pisanych postów...:zolta:

Temat dotyczy całkowicie czegoś innego  :hmm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja na pewno godna pochwały - to nie ulega żadnej wątpliwości,  ulga de facto jest dla krwiodawcy i słusznie - z resztą przecież to decyzja dającego ulgę komu ja przyznaje
Wszyscy macie po trochę racji - @ed może i kapkę się czepił ale w sumie On też ma rację choć nietrudno się też domyślić o co biega zapraszającemu.
Wg mnie jeśli jednak ktoś coś chce zaoferować publicznie i zachęcić klientów - niech szanuje tych co im to oferuje poprawna pisownią i po prostu niech nie wierzy swojemu telefonowi a zerka na to co napisał po polskawemu bo to nie sms do kumpla a publiczne ogłoszenie
Tu gdyby @KarBar tylko zerknął na napisany post - nawet na telefonie na pewno starczyłoby czasu edycji na poprawienie jednego pomylonego słowa i nie byłoby sprawy
Nawiasem - kim jest @KarBar  skoro pisze  "zapraszamy" "pozdrawiamy" ?   Właścicielem obiektu ?   Strażakiem OSP Sułoszowa ?  Kimś innym  upoważnionym do zapraszania w Ich imieniu ?   Może czas na konto firmowe, które nie jest niczym złym ?

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.