Skocz do zawartości

Karawaning w zimie


Maciej

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

o to modelowo bardzo zblizone mieslismy cepki a co sprzedałes swoja, ja jak kupowłem to były te nadmuchy dla mnie warze bo mam synka rocznego i wszedzie musi miec ciepło w chlodniejsze jesienno-zimowe dni

Budki układem tyłu się różniły, moja była 2+2, Twoja chyba 2+1 (chyba, że pięterko masz :) ). 

 

Po przeczytaniu kilku ostatnich postów, dochodzę do wniosku, że ten opis powinienem zamieścić w tym, a nie tamtym temacie :yay:

Pomieszkiwanie i mieszkanie to różnica, więc bym nie łączył. Wg mnie tamten temat nie ma sensu bytu dla laika. Ale to już tam napisałem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, masz "dwójkę" z tyłu :ok: Rzadziej spotykane to jest, zwykle jedynka. Spoko układ, funkcjonalniejsza od mojego. Ale z 5 osobami to chyba nieco na wyrost. Na większym wyrku najwyżej dziecko można dorzucić i już ciężej się przekręcić ;) Ale się da, praktykowaliśmy :ok:

 

Starczy tego OT, bo sam się ostrzegę zaraz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

post-8228-0-44023700-1388234389_thumb.jpg

 

post-8228-0-27669300-1388234390_thumb.jpg

 

Czyżby zachodziły jakieś bardziej trwałe zmiany w klimacie  ?
Jeszcze kilka takich zim, jak ta z ubiegłego roku lub obecna i karawaning zimowy, taki jak na kilku fotkach z tego tematu, będzie tylko wspomnieniem. Dzisiaj (28 XII 2013) w Lublinie bezwietrznie, słońce świeci takie, jak w maju, a temperatura w cieniu 14,5 - 15 st. C   Coraz bardziej żałuję, że miesiąc temu "postawiłem budę na kołkach". Kilka lat temu, dokładnie o tej porze roku były zaspy śniegu i chwilami minus 20, a nawet 25 stopni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw Californie w spokoju, o tej porze pewnie już  smacznie śpi ;)

 

Ale wracając do pogody to ja nie narzekam odkąd z sanek i nart przesiadłem się  na opony ;) Ale niech milusińskie chociaż  mają  na te  ferie trochę białego to bym nie był zły . Reszta zimy niech będzie taka jak teraz.

Kolejnym plusem poza tym na termometrze  są  obniżki posezonowe w marketach na łopaty do odśnieżania :) Drogowcy są  mniej zaskoczeni... ,Na myjni można zaoszczędzić,

 

Żeby było śmieszniej to Biedronka też  w niektórych rejonach kraju wydaje się  być  zaskoczona tą  całą  sytuacją . Sprzedają  wielkanocne czekoladowe zające w złotku z nadrukiem wizerunku Św. Mikołaja, ale mu się  uszy pod czapą  ledwo mieszczą :D

Edytowane przez pasjonat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.