Jump to content
Sign in to follow this  
Pablo.123

Jaki przedsionek?

Recommended Posts

Pablo.123

Wraz z kupioną przyczepą dostałem otwarty przedsionek /samo zadaszenie/, sprzedający obiecał mi możliwość zamiany na peły, ze wszystkimi bokami. Jaka jest wasza opinia dot. faktycznego wykorzystania przedsionka w postaci zadaszenia i przedsionka pełnego? Jeżdże na wakacje w ciepłym okresie roku i wydaje się mi ze pełny zabudowany przedsionek nie będzie praktyczny. Czy sie myle?

Wirek

Pełny przedsionek jak najbardziej przydaje się - zwiększa się powierzchnia życiowa :ok: ja do pełnego jeszcze dokładam słoneczny . Tak robiłem z poprzednia przyczepą i obecna tez tak będzie.

Foto z poprzednia przyczepą

post-74088-imported-0b1f810f-00c3-4ac3-a45c-d5ee88c08ed6_thumb.jpg

BJoe

z pełnego zawsze możesz zdjąć boki i masz samo zadaszenie.

Niema co dyskutować - zamieniaj na pelny i to szybko zanim się tamten rozmyśli

szary11

Ja też dostałem daszek po kupnie. Ale nie strajkowałem, bo byłem zadowolony z daszku w poprzedniej przyczepie. Szczególnie dlatego, że nasze wyjazdy to 90% 1-2-3 dniowe wypady. Jednak w tym roku planujemy kupić pełny przedsionek.Jednak daje on większe możliwości. Daszek pójdzie na sprzedaż.

Wirek

szary11, zostawił bym daszek spójrz jak to u mnie wygląda ,przed przedsionkiem masz jeszcze ochronę przed słońcem lub deszczem , skoro już masz taki bym nie sprzedawał . Kup przedsionek i spróbuj połączyć i wtedy zdecyduj . Zresztą będziesz miał okazje zobaczyć w Warce na żywo , bo chyba rozbije się tam na 5 czy 6 dni i być może ten daszek też rozłożę.

Jest to już inna przyczepa inny przedsionek , ale daszek zostawiłem po sprzedanej i już inaczej będzie mocowany bez linek a rurkami.

szary11
szary11, zostawił bym daszek

No to może i go zostawie... zobaczymy jaki przedionek wynajdę. Chociaż myślałem o takim mniejsym, lżejszym bez boków. Pomyślimy :ok:

Wirek

szary11, szukaj pełnego z bokami , same boki już nie wiele ważą niewiele zaoszczędzisz na wadze czy objętości, a wygodę pełnego przedsionka docenisz w użytkowaniu.

szary11

Wirek, ja miałem na myśli daszek bez boków. Teraz mam właśnie z bokami. A przedsionek to pewnie, że cały :ok:

Wirek

szary11, :ok: teraz wszystko jasne :)