Skocz do zawartości

Prośba o ocenę przyczep


Karolka2106

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Jestem nowym członkiem forum, i mam nadzieję przyszłym posiadaczem pierwszej przyczepy.

Czy moglibyście zerknąć fachowym okiem, czy te poniższe warte są uwagi? A może ktoś z Was już je oglądał?

https://www.olx.pl/oferta/knaus-530-pietrus-lozko-pietrowe-namiot-przyczepa-kempingowa-camping-CID5-IDG1VAn.html#9d77be8478

 

https://www.olx.pl/oferta/knaus-500-pietrus-lozko-pietrowe-namiot-przyczepa-kempingowa-camping-CID5-IDG15pj.html#9d77be8478

 

https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-540-hobby-540-lozko-pietrowe-ID6DeUnA.html?

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zdjęcia poglądowe, widać dokładnie tyle co nic. Pokazany sam układ. 
 

chociaż w hobby nie podoba mi się to połączenie listwy AF732AB6-3E85-4315-AFFF-179DF4386D25.thumb.jpeg.979cd6c05a21a51acf80470449e5e486.jpeg
 

z tego co pamiętam ona była w całości do końca, a po zderzaku widać że przy tym narożniku ,,coś,, było. 
 

do oglądnięcia na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję jacekzoo. Chyba Twoje oko miało nosa ws tej hobby, bo sprzedający zapytany odpisał, "co by się nie działo, już sprzedana..."

A tu jakbyś mógł zerknąć więcej zdjęć do knausów

https://www.lewentyn.pl/view.php?kod=knaus530sudwind

 

https://www.lewentyn.pl/view.php?kod=knaus500blueline

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć przynajmniej na telefonie nie ma do czego się doczepić. Ja od środy/ czwartku będę w rydzewie na kampie, to jest zaraz obok tego handlarza, jak chcesz to możemy razem podjechać i oblukać te budki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...yyy ale że jak od boba...?

Nie mamy konkretnych preferencji co do producenta. Poczytałam coś tam o angielkach, więc na te nie patrzę.

Chciałabym żeby była z piętrowym łóżkiem, no i w na tyle dobrym stanie, żeby można było za granicę pojechać bez stresu. Tu też ładowność w miarę sensowna by się przydała.

Holownik to jak narazie skoda superb, a i możliwość powyżej 3,5 tony jest, ale w to wolałabym nie iść, bo zostaje wtedy tylko 1 kierowca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Karolka2106 napisał:

Chciałabym żeby była z piętrowym łóżkiem, no i w na tyle dobrym stanie, żeby można było za granicę pojechać bez stresu.

Piętrowe łóżko jak nie ma fabrycznie to dorobić nie problem wiec kryterium można potraktować luźno.

Co do niezawodności to ja jeżdżę rocznikiem 89 bez obaw i akurat w przyczepach jak regularnie serwisujesz to za wiele nie ma co się popsuć. Nigdy nie wiesz ile przyczepa już najeździła i jakie ma zużycie (czy 1x na rok wakacje 2 tygodnie, czy mieszkanie całoroczne) - loteria niestety.

10 minut temu, Karolka2106 napisał:

...yyy ale że jak od boba...?

@Bob Duży gdzieś już chyba Ci ofertę złożył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bob Duży napisał:

Mogę wysłać foty LMC, nie jest igłą ale ja nie WIDZĘ zacieków, myślę że z tego co jest na rynku jest jak najbardziej OK. Zresztą co tydzień jeździmy nią.

W innym poście przyznałeś , że skrupulatnie sprawdzasz przyczepę pod kątem zacieków po każdym deszczu ... i tak wyłapałeś dwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Dioblik napisał:

W innym poście przyznałeś , że skrupulatnie sprawdzasz przyczepę pod kątem zacieków po każdym deszczu ... i tak wyłapałeś dwa ;)

Owszem, ale w porę i tego ukrywał nie będę. Wszystko sztywne i twarde.ZNajdz mi budę która nigdy nie miała przygody chociażby małej:) Oglądałem wiele rodzynków w przedziale 18-30 tys zł i niestety zawsze było to coś. Tutaj były dwa, okno dachowe nad salonką, iw bakiście. Wszystko zostało zrobione uszczelnione i NIC się nie dzieje, a przede wszystkim jest twardo. Przyczepa ma 20 lat więc nie oczekujmy nowosci w niej i brak śladow zużycia. Po każdym deszczu robie obchod i myślę że coś bym znalazł.Dodatkowo jest przygotowana na wypady na dziko wraz z moverem może nawet kwity znajdę ma 2 lata mover. NOwy akumulator z tego roku i nowe opony założone też przed sezonem. NIe oryginalna klapa bakisty to taki główny minus.

Edytowane przez Bob Duży (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@filipert zupełnie się na tym nie znam, więc takiej wymiany sama nie ogarnę. Małżonek raczej nie będzie miał czasu, by się tym zająć. Chyba że są firmy co się tym zajmują, no ale to już opcja w sytuacji desperacji. Chcielibyśmy ruszyć od przyszłego sezonu, więc mam nadzieję, że coś znajdę...

@Bob Duży obejrzeć foty zawsze można ? puszczę adres na pw

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.