Skocz do zawartości

Cl Wilk 2001 r.


Arsen

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, jacek00 napisał:

Nie widać wszystkich ścian, w kibelku trochę tapeta odchodzi i kibelek nie do końca przylega do ściany. Te pasy nad dyszlem to co to takiego? 

Szczerze to nie wiem jakie pasy. Poproszę o wskazówkę w którym to miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie koledze chodzi o to zaznaczone na czerwono, ja sądzę że jest to jakieś zabezpieczenie przed ocieraniem podczas pracy budki z ramą

5F7FD9A1-87CB-469B-A0F2-47186F6217AA.jpeg.53d7d7f81d68b6194dae6c02fe44ca36.jpeg

Ogólnie przyczepa fajna, lepiej widać niż na telefonie:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Adam Rogowski napisał:

Pewnie koledze chodzi o to zaznaczone na czerwono, ja sądzę że jest to jakieś zabezpieczenie przed ocieraniem podczas pracy budki z ramą

5F7FD9A1-87CB-469B-A0F2-47186F6217AA.jpeg.53d7d7f81d68b6194dae6c02fe44ca36.jpeg

Ogólnie przyczepa fajna, lepiej widać niż na telefonie:banan:

Nie wiem co to jest, gdyby to było coś ważnego to kolega powiedziałby mi o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, filipert napisał:

Wilk to solidna marka i sam się nią interesuję na przyszłość więc sporo Wilków się naoglądałem ale ten Wilk to ma mało wilczą mordę.

Spojrzałem na zdjęcie i pomyślałem "Knaus?"

To jest wilk, tak jest napisane. Jest zadbana i fajnie wygląda. Truche się zastanawiam bo jest długa. Nie wiem jak to się będzie prowadziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna i solidna jak to wyroby firmy Knaus Tabbert GMBH Wilk to też ich dziecko dobrze sprawdź łazienkę nie widzę w niej kotary prysznicowej, jeżeli właściciel brał prysznic w niej to może być różnie pod przyczepą sprawdź podłogę wokół łazienki i dobrze obduś wszystkie ściany w łazience, jak będą twarde to bierz.

pozdrawiam kz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kuzzb napisał:

Bardzo fajna i solidna jak to wyroby firmy Knaus Tabbert GMBH Wilk to też ich dziecko dobrze sprawdź łazienkę nie widzę w niej kotary prysznicowej, jeżeli właściciel brał prysznic w niej to może być różnie pod przyczepą sprawdź podłogę wokół łazienki i dobrze obduś wszystkie ściany w łazience, jak będą twarde to bierz.

pozdrawiam kz

Ok! Dziękuję za poradę. Jutro to sprawdzę, pierwsza próbna jazda. Napiszę wrażenia. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zaczep ze stabilizatorem zapewne AKS 1300 to też jest dobre ale podejrzewam, że szczęki będą do wymiany dopytaj o smarowanie urządzenia najazdowego przy zaczepie przed wyjazdem.

kz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kuzzb napisał:

Masz zaczep ze stabilizatorem zapewne AKS 1300 to też jest dobre ale podejrzewam, że szczęki będą do wymiany dopytaj o smarowanie urządzenia najazdowego przy zaczepie przed wyjazdem.

kz

Ok, Zamówię na allegro, 145 zł. Po czym poznać, że są już starte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pojedziesz to zobaczysz czy buja przyczepą czy raczej prosto idzie i równo za samochodem. Uważam, że prawdopodobnie są kiepskie bo ściski kuli przy zaczepie są mocno wyblakłe co świadczy o ich wieku rączka i pokrętło powinny być koloru bordowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.