Skocz do zawartości

Odbudowa podłogi i ściany


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chodziło mi o poszycie prawego boku. Ja, jak Ci sugerowałem, wstawiłbym kawałek nowej blachy. Czy będziesz poprawiał to od strony estetyki? 

Widzę, że nie zdjąłeś narożnika aluminiowego, tam trzeba wymienić uszczelnienie, bo to mogła być też przyczyna zaciekania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, filipert napisał:

Chodziło mi o poszycie prawego boku. Ja, jak Ci sugerowałem, wstawiłbym kawałek nowej blachy. Czy będziesz poprawiał to od strony estetyki? 

Widzę, że nie zdjąłeś narożnika aluminiowego, tam trzeba wymienić uszczelnienie, bo to mogła być też przyczyna zaciekania. 

Estetyka mi nie przeszkadza jak bedzie szczelnie, a jesli chodzi o wymiane narożnika, to jeszcze walcze z myslami bo obecnie wyglada wszystko ok. Ciekło z pękniecia pod oknem od przodu, tam gdzie szpachla odpadla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kamilos77 napisał:

A może  farba na blachę by się tutaj przydała? Ja sobie tak fajnie odremontowałem przyczepę ? sprawdzić warto.

Te by były zapewne OK  https://aksil.pl/produkty/farby-do-betonu/  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Maras napisał:

20210328_121521.jpg

 

Podkowę inaczej przymocuj.

Rogami do góry aby do domu  szczęście wpadło a nie uciekło. I raczej na drzwiach albo nad nimi.

Ok poprawie 

41 minut temu, Maras napisał:

Te by były zapewne OK  https://aksil.pl/produkty/farby-do-betonu/  

Do betonu ?

53 minuty temu, Kamilos77 napisał:

A może  farba na blachę by się tutaj przydała? Ja sobie tak fajnie odremontowałem przyczepę ? sprawdzić warto.

Ale z zewnątrz ?  Robiłeś tą farbą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TomiWawa napisał:

Ok poprawie 

Do betonu ?

Ale z zewnątrz ?  Robiłeś tą farbą ?

To może inaczej. Dwa posty i dwa razy lokowanie produktu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 28.07.2020 o 13:12, TomiWawa napisał:

Witam potrzebuje pomocy kupiłem pierwszy raz w życiu przyczepe i odrazu takie kwiatki wyszły.

1 jak laczycie pęknięcia w ścianie? Uszczelniacze nity i blacha nierdzewna?

2 Jak naprawić taki kawałek podłogi? Wyciąć co trzeba dac plyte od dołu przykrecaną na uszczelniacz i śruby A potem wyrównać z podłoga w środku? I się nie przejmować że będzie różnica w podłodze od spodu ? W tym miejscu jest podpora 

20200728_125618.jpg

20200728_123849.jpg

20200728_122901.jpg

20200728_130159.jpg

20200728_122907.jpg

20200728_122918.jpg

20200728_111856.jpg

Teraz się skapłem czyj to temat, bujaj się to razem na wakacje pojedziemy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.