Skocz do zawartości

Którędy i gdzie na Chorwację


Rekomendowane odpowiedzi

I znów 90% zaśmiecenia...

Jako pierwszy zabrałem konkretny głos, bo sytuacje na drogach zmieniają się z roku na rok, a ja jechałem w te i wewte 2 tyg. temu i uważam, że temat wcale nie do śmietnika - po prostu można podzielić się aktualnymi informacjami (jak chociażby utrudnienia na drogach, remonty - o tym pisałem).

Jeszcze jest jedna rzecz - jeśli ktoś jeździ (tak jak ja) przez Słowację trasą Poprad-Kosice-na Miskolc i omija te skromne fragmenciki autostrady i ekspresówki, to trzeba uważać na zjeździe w drodze powrotnej za Koszycami na Budimir. Na zjeździe teraz są trzy kierunki. Najbardziej na lewo jest na nowy fragment autostrady, najbardziej na prawo w przeciwną stronę niż do Budimiru, a środkowy to ten właściwy do Budimiru. Ja pojechałem na pamięć i na zjeździe trzymałem się lewej strony no i zrobiłem kółeczko krajoznawcze...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Cathay napisał:

Gdybyś rozumiał co napisałem, pewnie by ci żal nie było. Ale tak ten świat jest poukładany, że nie wszyscy muszą wszystko rizumieć.
Dlatego wszędzie, nawet na forach internetowych musi być jakaś władza, która sankcjami tych nierozumiejących do porządku próbuje doprowadzić. 
Miłego wieczoru. 

Weź już nic nie pisz bo się kompromitujesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie wczoraj wracałem, poza tym ze droga częściowo prowadzi lokalnie to jedzie się Ok, sporo aut na naszych tablicach tędy jeździ.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 23.07.2020 o 19:13, Cathay napisał:

Gdybyś rozumiał co napisałem, pewnie by ci żal nie było. Ale tak ten świat jest poukładany, że nie wszyscy muszą wszystko rizumieć.
Dlatego wszędzie, nawet na forach internetowych musi być jakaś władza, która sankcjami tych nierozumiejących do porządku próbuje doprowadzić. 
Miłego wieczoru. 

Tak jak piszesz: nie wszyscy muszą wszystko rozumieć. I Ty niekoniecznie rozumiesz mnie, bo ja Ciebie to już na pewno nie. Na tym polega problem, że daliśmy Ci się wciągnąć w pustą dyskusję co wolno a czego nie na forum (wg Ciebie oczywiście)- i tu jest między innymi moja wina-zamiast rzeczowo podyskutować na zadane pytanie. Później oczekujesz, że ktoś kto szuka odpowiedzi na podobne pytania zakłada nowy wątek, bo nie ma ochoty czytać w 3/4 treści wątków podobnych oburzonych "januszy" forumowych. 

Więc moja prośba: skup się na pytaniu albo odejdź i nie zaśmiecaj wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.