Jump to content
peja76

Turyści zgubili przyczepę kempingową

Recommended Posts

peja76
maarec

dla leniwych, zgubili ją złodzieje :)

peja76
11 minut temu, maarec napisał:

😀

PolariS

Ale nie była taka zła, wioory się z niej nie posypały. 

Zulos

Kolejny przykład rzetelności dziennikarskiej. Dziennikarz z góry wiedział, że przyczepę zgubili złodzieje, no ale widocznie uznał, że taki tytuł będzie lotniejszy...

TomekKnaus
Posted (edited)
22 minuty temu, Zulos napisał:

Kolejny przykład rzetelności dziennikarskiej.

Nie zgodzę się z tą opinią.

Dziennikarz dogłębnie sprawdził temat.

Nawet dotarł do informacji, że przyczepą podczas kolizji nikt nie podróżował - cyt. "Na szczęście w środku nikogo nie było." - przecież tam mogła podróżować cała rodzina (Janusz + Grażyna + Dżesika z Pioterem i piesłem).

Moim zdaniem podczas podróży w przyczepie powinna się znajdować max 1 osoba - żeby w razie zdarzania mogła uciec na drugi koniec budki - (IMHO).

TOM

Edited by TomekKnaus (see edit history)

szwedki

Z tym podróżowaniem w przyczepie to bywa różnie . Pewnego razu po przejechaniu granicy serbsko -węgierskiej podeszła do mnie mocno zapłakana kobieta która z rodziną nie została wpuszczona na teren serbii a ponieważ   podróżowała autobusem pozostali bez środka transportu. Zapytała czy nie mógłbym zabrać całej rodziny do Polski .Kiedy powiedziałem że w samochodzie mam cztery osoby i nie mam miejsca , Pani spytała a w przyczepie ? . Po wyjaśnieniu że w przyczepie się nie podróżuje odeszła niezbyt przekonana taką argumentacją ,

Zulos
2 godziny temu, TomekKnaus napisał:

Moim zdaniem podczas podróży w przyczepie powinna się znajdować max 1 osoba - żeby w razie zdarzania mogła uciec na drugi koniec budki - (IMHO).

No to ja na przekór się zgodzę z Tobą;)

Powinniśmy domagać się wpisania w przepisy obowiązku przebywania w przyczepie w trakcie jazdy co najmniej jednej osoby "w celach dowodowych", choć osobiście uważam, że powinny to być jednak co najmniej dwie osoby, bo wtedy podwajamy szansę, że przynajmniej jedna przeżyje i będzie mogła stanowić osobowe źródło dowodowe:D

czyś
Posted (edited)
16 godzin temu, maarec napisał:

Tak to jest jak w opisie chce się budować napięcie. Nic z tego nie wynika.

Patrząc na zdjęcia, to ktoś ją rzeczywiście zgubił w czasie jazdy, bo niby jak znak mógłby się wbić w środek cepy - pieszo albo rowerem czy motocyklem nie ciągnęli. Wytłumaczeniem jest chyba ta dumnie stercząca z zaczepu końcówka haka (wypinany zdaje się, poziomo)  i brak śladów holownika na trawie. Partacze nie złodzieje, nawet wpiąć porządnie haka nie potrafili, linką przecież w pośpiechu "na skoku" też sobie przecież głowy nie zawracali (dźwignia hamulca leży poziomo). Wypięła im się w czasie jazdy z końcówką haka. Niewielka pociecha dla właściciela. Dobrze że nikomu postronnemu nic się nie stało i ucierpiał tylko znak.

Edited by czyś (see edit history)

mundek28

Czyli trzeba uważać, bo złodzieje czuwają.

lbuster

Szkoda mi właściciela :(