Skocz do zawartości

Serwis przyczepy w Małopolsce

Marco82

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Szukam dobrego miejsca do sprawdzenia mojej przyczepy przed wyjazdami wakacyjnymi. Wiecie....to kran uszczelnić czy szyberdach, posprawdzać stabilizator czy układ najazdowy, sprawdzić szczelność wszystkich instalacji.....generalnie posprawdzać czy wszystko działa jak należy a co nie działa to naprawić/wymienić/wyczarować:). Chciałbym to zrobić najpóźniej do 5-6 sierpnia bo wyjeżdżam 9-go...wiem że późno się obudziłem ale może się uda.

Najważniejsze: jestem z Tarnowa, więc dobrze by było żeby to było nie za daleko ode mnie. Bieruńskie serwisy odpadają bo brak terminów..

Będę wdzięczny za pomoc

Kraków
Elcamp - http://www.elcamp.pl
Pamer - Facimiech https://www.pamer.pl -  obecnie serwis prowadzi p. Sebastian - telefon uzyskasz w Pamerze - to zdecydowanie mój typ.

Możesz też próbować w Nowym Sączu  -  Duni   lub   Klaja - nie wiem czy obecnie robią przyczepy i w jakim zakresie.

Termin - raczej ciasno, ale próbuj - powodzenia

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)

O jakości usług Elcampu się nie wypowiem, ostatnia moja współpraca z Elcampem to prehistoria  jak jeszcze byli na Zawiłej wtedy było pozytywnie

Na dziś  mój typ w okolicy Smoczogrodu  to p. Sebastian od Pamera - współpracowałem i zawsze byłem happy,  podobnie jak i dawniej w Pamerze.
Kilka dni mi kumpel mi dzwonił - dziękował za polecenie Sebastiana i prawie piał z zachwytu - niestety tel. gdzieś mi szlag trafił ale od Pamera spoko uzyska
Nie słyszałem od nikogo złego słowa - konstruktywność, fachowość i ceny ok. - terminy z tego co kumpel mówił 2-3 tyg.

Jakość usług Elcamp, moim zdaniem, bardzo dobra. Szef serwisu, Pan Jan, 100 % kompetencji. Dwa lata temu naprawiał mój energoblok, który został zepsuty po wizycie w Pamerze. Niestety ceny b.wysokie.Osobiscie w Pamerze bylem raz i więcej tam nie pojadę. Może i panowie mają wiedzę i doświadczenie, jednak jakość robót i estetyka...lata 90:).Sam polecam Center camp w Bieruniu. 

2 minuty temu, w79 napisał:

Jakość usług Elcamp, moim zdaniem, bardzo dobra. Szef serwisu, Pan Jan, 100 % kompetencji. Dwa lata temu naprawiał mój energoblok, który został zepsuty po wizycie w Pamerze. Niestety ceny b.wysokie.Osobiscie w Pamerze bylem raz i więcej tam nie pojadę. Może i panowie mają wiedzę i doświadczenie, jednak jakość robót i estetyka...lata 90:).Sam polecam Center camp w Bieruniu. 

Pamera jako tako już nie ma został sklep. Więc nie wiem czy mówimy o tym samym.

Ja wymieniałem w Pamerze urządzenie najazdowe w ubiegłym roku. Serwis jest w sąsiednim domu. Generalnie OK.

Z dobrych serwisów, gdzie można zrobić pełny serwis  to Goliat w Andrychowe - róniez w ubiegłym roku wymieniałem u nich łożyska, zrobili przegląd gazu i regulację hamulców. Mają na miejscu dużo części d przyczep. Jest też sklep z wyposażeniem.

3 godziny temu, Voku napisał:

Więc nie wiem czy mówimy o tym samym.

Tak mówimy o tym samym - Pamer - p.Andruchowycz w Facimiechu przy krajówce 44

Sebastian to były pracownik serwisu u Pamera dlatego łacze i tę Firme i te Osobę,  zgadza się teraz Pamer nie ma już serwisu a Sebastian sam prowadzi serwis prawie za płotem :) 

3 godziny temu, w79 napisał:

Dwa lata temu naprawiał mój energoblok, który został zepsuty po wizycie w Pamerze.   .......  jednak jakość robót i estetyka...lata 90

Jakość i estetyka - to 2 rożne pojęcia.  Nie znam szczegółów kol. w79 tu nie mogę się wypowiedzieć, szklanych ścian fakt w Pamerze nigdy nie było, w Elcampie na Zawiłej tez ich nie a warsztat był chyba mniejszy niż w Pamerze a szklane ściany pojawiły się dopiero na Tynieckiej  - natomiast na jakość i estetyka robót z czasów jakie znam była porównywalna w obu firmach.  W obu warsztatach panował taki sam warsztatowy porządek i roboty były wykonywane porównywalnie jakościowo

Dziwie się natomiast że u kol w79 sprawa nie zakończyła sie pomyślnie np. po reklamacji -  nie znam przypadku aby Pamer uchylał się od konstruktywnego załatwiania takich spraw.

Kontakt z Elcampem urwał mi się jednak  sporo czasu temu jak poszli na Tyniecką - powodem nie była jakość usług - powodem były po prostu ceny, - nawet kiedyś dziwiłem się w wątku o Nich niepochlebnym opiniom - ludzi z Zawiłej wspominam bardzo mile na dziś jednak nie mogę oceniać tej firmy po prostu od wielu lat brak kontaktu

Moja ocena Pamera i Sebastiana jest wysoka  ale ok może ja nie mam dużych wymagań a dopłata za szklane ściany mnie zraża - jestem technikiem-warsztatowcem i taki poziom mi odpowiada nie musze mieć szklanych ścian i kawy w filizance z ekstra porcelany :) natomiast  cenie wiedzę  i kompetencję a taka uważam nabył   Pamer na Niewiadówkach a następnie rozwijał przez wiele lat na przyczepach zachodnich - moja wieloletnia współpraca z której zawsze byłem zadowolony i jakościowo i cenowo skończyła sie tutaj wraz z nadejściem u mnie ery zielonej puszki - na całej przestrzeni tej współpracy oceniam ja pozytywnie i wysoko

Nie ma jednak co ględzić o starych czasach krakowskich i podkrakowskich  serwisów - świeże przykłady świadczą chyba najlepiej -  macie powyżej ocenę kol. Voku z dość nową przyczepą,  możecie również zapytać kol. fred 63  z przyczepą trochę starszą  - bardzo niedawno była robiona i mechanika i szczelność i elektryka bo z braku czasu ja nie mogłem Mu w tym pomóc i odesłałem Go właśnie do Sebastiana z którego jak mówił mi w rozmowie telefonicznej był bardzo zadowolony.

Tak, też miałem na myśli ten warsztat obok Pamera. Co do energobloku to wtedy montowali mi aku i coś tam jeszcze. Po odbiorze przyczepy energoblok zaczął "strzelać" byłem dwa razy z reklamacją. Panowie twierdzili ze to bezpieczniki itd... Nic to nie dało. 

Pojechałem do Elcampu. Zajęli się profesjonalnie, zaczynajac od zdobycia instrukcji obsługi bo urządzenie miało ponad 10 lat. Pan Jan doszedł do tego że jest zbyt duży akumulator i ladowarka w energobloku jest za słaba. Po zamontowaniu dodatkowej ladowary wszystko ucichło... 

Co do estetyki to Panowie montowali zewnętrzne gniazdo gazu. Nie dosc że wsadzili najtańsze jakie było, to krzywo wycięli otwór i zapaskudzilik wszystko do okola... Takie to ma doświadczenia i tyle :) Poprostu więcej tam się nie pojawiłem, miko że mam najbliżej z wszystkich serwisów w okolicy

Ostatnio wymieniałem kran w T5 Campervanie teściów...Kran był założony w Elcampie jakieś dwa lata temu i nagle przestał działać.

Po wyjęciu lodówki zobaczyłem bezładne siano kabli i leżące na lodowce cienkie kabelki od mikrowyłącznika....po prostu się stopiły, bo nikt wpadł na to, że lodówka się mocno grzeje i trzeba by je podwiązać pod kranem. Nie mogłem uwierzyć jak to zobaczyłem i jak usłyszałem ile teść zapłacił za wymianę...po prostu dramat.

Elcampu unikam jak ognia, nie powiem ze nie korzystam bo mam przysłowiowo za płotem,  więc czasami jechanie poza Kraków nie jest zasadne. W moim odczuciu są bardzo drodzy i co gorsza może to było niedomówienie ale przy wymianie brodzika umawialiśmy się na dana kwotę a podskoczyła ona przy odbiorze kampera o 50% bo jak się okazało Pan do wyceny nie wliczył mi klejów, silikonów czy tapeciaka za 50zł

Na tą chwilę najbardziej jestem zadowolony z współpracy z Duni tyle że jest trochę daleko.