Skocz do zawartości

Wspólny Wyjazd z Poznania!


Adam1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Myślę że jest trochę wcześnie na planowanie wyjazdu ale ja mam pomysł i nie wiem czy ktoś jest chętny. Chodzi mi o osoby z okolic Poznania wybierające się na V Zlot do Warki. Może umówimy się pod jakimś centrum handlowym i wyruszymy wspólnie? Może znajdzie się ktoś bardziej doświadczony ode mnie i poprowadzi Karawanę 1 Maja skoro świt prosto do Warki? Ja z racji mojego braku doświadczenia chętnie włączę się do takiego peletonu :) Nawiasem mówiąc kilka zestawów naraz na pewno wzbudzi zainteresowanie i podziw ludzi postronnych:)

 

Pozdrawiam

Adam1988

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja strasznie lubie wspólne podróżowanie :jump: i jestem jak najbardziej za Tylko jest małe ale :mod: my jedziemy 28 lub 29 kwietnia Chyba że zdecydujesz się na jazde wcześniej?

 

100pek mam nadzieje że my się zgadamy i polecimy razem? pewnie w podobnym czasie pojedziemy :ok: a razem będzie milej i przyjemniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety bede wyruszał w piątek rano. Nie dam rady wczesniej. Poczekam...Moze zgłosi sie ktoś chętny na wyjazd w piątek rano. A może ktoś bedzie przejeżdzał przez Poznań w piątek rano i bym sie podłączył???

 

Pozdrawiam

Adam1988

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest jeszcze szansa że pojade w czwartek. W maju to juz słońce wysoko na niebie bedzie, można popołudniem jechac. Wczesniej to sie nie da... bo praca. Jak dam rade to sie podłącze pod Wasz wyjazd! :mod: Będę myślał jak to zrobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przypominam wszystkim pyrusom że trzeba się dogadać odnośnie wspólnej karawany na Warke ;) proponuje to zrobić na naszym III spocie Zapraszamy też sąsiadów do wspólnej jazdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jednak nie dotre na III spotkanie Wielkopolan. A co do wyjazdu wspólnego to też nie wiem jak to wyjdzie. Zależy od terminu. Ja chyba jednak pojade 30 bo jeśli miałbym jechac 29 to dopiero po 17 a to troche późno już i wszyscy wyjeżdzajacy 29 dawno bedą w trasie albo na miejscu.

 

No ale bede sie starał cos wymyślić ;)

 

Pozdrawiam

Adam1988

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.