Skocz do zawartości

BOT - Czyli Bon Turystyczny


beniamin82

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, witus napisał:


Pewnie nie dało się tego udostępnić inaczej w tak krótkim czasie, mogli wcale nie udostępniać, każdy zainteresowany i tak się dowie dzwoniąc do miejsca gdzie planuje pojechać.

I ja do tego tak podchodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak wyjeżdżałem w sobotę 1 sierpnia z kempingu Alexa w Chłapowie to przy mnie gość płacił bonami za pobyt (właśnie przyjechał). Mieli trochę gimnastyki z tym systemem bo coś tam nie chciało wejść ale kemping jest zgłoszony do programu. Szczegóły chyba najlepiej telefonicznie sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, witus napisał:

Płacenie bonem przyjemne, nie różni się niczym od blika czy karty przedpłaconej. Wygodne, że można po prostu tym płacić nawet bez podawano danych dziecka przy meldunku.

dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Commander napisał:

Najlepiej nikomu nic nie dawać. Tylko ulgi dla przedsiębiorców są cool ...?

Zostań przedsiębiorcą i też będziesz spijał tą śmietankę. To takie proste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, witus napisał:

Po operacji dostajesz podsumowanie SMS o pozostałym saldzie. Płacisz jak kartą do wyzerowania salda.

72c60e8f378c100592244d3d48dee34b.jpg

Super, do tej pory żyłem w przekonaniu, że to trzeba wydać na raz :) 

11 godzin temu, Commander napisał:

Najlepiej nikomu nic nie dawać. Tylko ulgi dla przedsiębiorców są cool ...?

Przecież ten bon turystyczny nie jest dla przedsiębiorców a dla dzieci. W Polsce nie tylko przedsiębiorcy mogą mieć dzieci ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2020 o 10:37, witus napisał:

W takim razie jest to u żony. Nie załatwiałeś wniosku na 500+ to co zawracasz dupę ;)

Dokładnie tak to działa.

Ten BON to trochę taki sposób na zaktualizowanie sobie naszych danych, email, telefon ;) sklepy dają 10% na pierwsze zakupy, a rząd dał bon :)

u mnie w PUE jest i działa w 10 sekund, wystarczyło kliknąć aktywuj, podać telefon i maila.

teraz pytanie zasadnicze jak to działa w praktyce na campingu ? Bonem opłacam tylko za dzieci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w PUE jest i działa w 10 sekund, wystarczyło kliknąć aktywuj, podać telefon i maila.
teraz pytanie zasadnicze jak to działa w praktyce na campingu ? Bonem opłacam tylko za dzieci ?


Napisałem wyżej, nawet nie pytają czy przyjechałeś z dziećmi. Dla właścicieli campingu zupełnie przezroczyste jak płatność kartą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, witus napisał:

 


Napisałem wyżej, nawet nie pytają czy przyjechałeś z dziećmi. Dla właścicieli campingu zupełnie przezroczyste jak płatność kartą.

szukałem i nie doczytałem. Dobrze brzmi. dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.