Skocz do zawartości

Fotoradar Klimkovice Droga Ostrava Brno


Daniel DJR

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, jacek00 napisał:

Przecież to nie jest żaden mandat. W tym piśmie masz nawet jasno w nagłówku napisane, że jest to "WYZWANIE"

no tak hehe.  ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 Panowie i Panie 

Mi również przyszedł mandat z dnia 08.08.2021  Dozwolona prędkość  to 60km/h     a prędkość zmierzona to 83km  mandat 1000koron pismo dotarło 24.09.2021 

 

Zastanawiam się czy to płacić..gdyby nie to, że auto jescze nie zdążyłem przerejestrować i mandat przyszedł  do poprzedniej właścicielki  to bym nie płacił 

 

Ale stoi na nią więc pewnie trzeba będzie 

 

Ja się pism nie boję i straszenia 

 

A Wy jak ? :) płacicie ?

 

Pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, rowniez dostalem tam mandat jakos w sierpniu i bylo 60km/h ograniczenie. Zastanawia mnie co we wczesniejszych postach ktos wrzucil, gdzie bylo widac dwie takie same predkosci u dwoch roznych kierowcow. To serio, bardzo interesujacy zbieg okolicznosci. 

W moim przypadku, zmierzyli mi dokladnie 100km/h, dokladnie. I co jest dziwne, ze jechalem na tempomacie, wiec jakim cudem zmierzylo 100km/h? Tempomat jest aktywny, nie mamy ogarniczen 95, 105, 85. Ograniczenia sa 80, 90, 100 itd. Jesli mialem na tempomacie 100km/h to w rzeczywistosci jechalem 95-6 km/h (tak pokazuje GPS). Moim zdaniem nabijaja ludzi w butelke z tymi mandatami.

Zastanawiam sie mocno czy to placic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, sewa napisał:

bylo 60km/h ograniczenie

 

20 godzin temu, sewa napisał:

zmierzyli mi dokladnie 100km/h,

 

20 godzin temu, sewa napisał:

Moim zdaniem nabijaja ludzi w butelke z tymi mandatami

Niedobre te służby, taką krzywdę robić...

Oj, przydadzą się te nowe taryfikatory, żeby niektórych utemperować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy egzekwując złamanie prawa, powinno się stosować prawo?  IMHO tak, a tu śmierdzi wałkiem na odległość, już od samego nagłówka.
Dajcie mi swoje adresy, to wam też takie WYZWANIA powysyłam z numerem konta :)

Faktury wam powystawiam, za to że czytacie moje posty ?

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2021 o 17:16, Lukipuki napisał:

Miałem poważne problemy z tym tunelem, jechałem o 60 km/h za szybko, dostałem drogi mandat. Urząd czeski nawet chiał wiedzieć, kto w tym momencie był kierowacą aby wysłać poprawnej osobie te kare

Naprawdę !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, szwedki napisał:
W dniu 18.10.2021 o 17:16, Lukipuki napisał:

Miałem poważne problemy z tym tunelem, jechałem o 60 km/h za szybko, dostałem drogi mandat. Urząd czeski nawet chiał wiedzieć, kto w tym momencie był kierowacą aby wysłać poprawnej osobie te kare

Naprawdę !!!!!!!

Niedobre tunele, co za imbecyle stawiają tunele na drogach, to na pewno wina rządu albo urzędu, a już na pewno drogowców!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem. Dokładnie 1000 koron. Plus jakieś koszty. Od razu zapłaciłem , odpowiadam za  prędkość, śmiesznie że robię służbowo 80 tysięcy km rocznie i od 6 lat nic, a tu pierwszy wyjazd kamperem i bum.

Edytowane przez jackas (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, bartek0001 napisał:

Jechałem dzisiaj tą drogą i zwróciłem uwagę na ograniczenia. W stronę Brna kolejno 100 80 60 km/h (ograniczenie 60 jest na stałym znaku , nie świetlnym). W stronę Ostravy 100 i 80 km/h.

Czyli ja pewnie też dostanę. Przejazd przełom sierpnia i września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, maarec napisał:

Myślisz, że urząd udostępnia dane właściciela pojazdu (rodo) bez weryfikacji drugiej strony?

Jak ktoś chce to na pewno dojdzie do tych danych w nie legalny sposób.

A jak już będzie w stanie mieć dostęp - po nr. rejestracyjnym - to wystarczy zaczaić się w najbliższej okolicy jakiegokolwiek radaru i przy pomocy lornetki zapisywać godzinę i nr . rejestracyjny pojazdu. Potem wysyłają pisemko do zapłaty. Nie każdy się na to nabierze ale zapewne nie mała cześć osób przeleje kasę nawet nie mając foty . Bo sprawdzi ,że rzeczywiście jechał tą trasą w tym czasie.

To co teraz wymyślają padalce aby wyłudzić kasę jest "imponujące" i każdego dnia wymyślają nowe pomysły.  

Mareczku nie twierdzę ,że tak może być bo piszę czysto teoretycznie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.