Skocz do zawartości

Knaus eifelland 450e prośba o pomoc

Mariusz80

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy i koleżanki. Wstępnie zarezerwowana dla mnie i jutro jadę obejrzeć.  Czy może miłośnicy marki mogą coś więcej powiedzieć o tej cepce?  Na co konkretnie zwrócić uwagę? Po rozmowie że sprzedającą wiem że ma nowy przegląd techniczny i gazowy. Nowe opony. Dwa przedsionki zimowy i letni. Czy rocznik 2002 jest prawdziwy? Zapewnia że tak nie tylko pierwsza rejestracja. Czy tam jest na stałe jedno łóżko? Na zdjęciach nie widzę A zapewnia że tak. Taśma nad przednim oknem rzekomo nie ma nic wspólnego z nim samym, tylko po co tam jest. Zgody dziękuję za pomoc.

Gerade bei #eBayKleinanzeigen gefunden. Wie findest du das? https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/wohnwagen-zum-verkauf/1458486031-220-7917?utm_source=sharesheet&utm_medium=social&utm_campaign=socialbuttons&utm_content=app_android

2 godziny temu, Mariusz80 napisał:

Czy tam jest na stałe jedno łóżko? Na zdjęciach nie widzę A zapewnia że tak. Taśma nad przednim oknem rzekomo nie ma nic wspólnego z nim samym, tylko po co tam jest. 

Witam. 

Fajna buda. Cena niska. Zdjęć przodu przyczepy brak. 

Jak coś wiem o przyczepach Eifelland to ja tam nie widzę stałego łóżka ale za to są trzy wielofunkcyjne powierzchnie do odpoczynku:podkowa tylna, aneks wypoczynkowy ze stołem na przodzie przyczepy oraz opuszczane szafko-łóżko. 

Ostanie Holiday przed kolejnym liftem miały szary pas ozdobny nad oknem przednim. Ta taśma nawet nie próbuje tego naśladować. Może chroni przed wnikaniem wody pod listwę nad oknem?

Dodatkowo, jakoś mało estetycznie wygląda dolna część toaletki. 

IMG_20200713_001434.png.d4b0f6b34fd293c93c0703ab59b22f58.png

I na koniec. Mam wrażenie, że wszystkie nakładki plastikowe na naroża i nadkola zostały "doszczelnione" silikonem. Tego w innych egzemplarzach nie widziałem.

Pozdrawiam

Edytowane przez Tofel (wyświetl historię edycji)

4 godziny temu, Tofel napisał:

I na koniec. Mam wrażenie, że wszystkie nakładki plastikowe na naroża i nadkola zostały "doszczelnione" silikonem. Tego w innych egzemplarzach nie widziałem.

Dzięki. Toaletka też mi się wydała podejrzana, zastanawiałem się co to może być. Silikonu na nakładach szczerze mówiąc to nie zauważyłam ?️♂️?

6 godzin temu, Tofel napisał:

Ta taśma nawet nie próbuje tego naśladować. Może chroni przed wnikaniem wody pod listwę nad oknem?

No nie ciekawie to wygląda. Prawdopodobnie cieknie albo uwalona.

"Wohnwagen im perfekten Zustand."

Ciekawe co właściciel ma na myśli  :hmm:

15 minut temu, BUMERANG napisał:

No nie ciekawie to wygląda. Prawdopodobnie cieknie albo uwalona.

"Wohnwagen im perfekten Zustand."

Ciekawe co właściciel ma na myśli  :hmm:

Dobre pytanie?. Przyjadę się dzisiaj i zobaczę bez zbędnego entuzjazmu. Może się miał zdziwie?

3 godziny temu, Mariusz80 napisał:

Dzięki. Toaletka też mi się wydała podejrzana, zastanawiałem się co to może być. Silikonu na nakładach szczerze mówiąc to nie zauważyłam ?️♂️?

Jest

IMG_20200713_055716.png.8a90deba4ff5eedf3432706b9042d6e7.png

Nie ma

IMG_20200713_060204.jpg.e0f1a773070c822f95a15ac822a93b53.jpg

Jest

IMG_20200713_055520.png.83ac79b916d3353e87a67f94b0521a95.png

Nie ma

IMG_20200713_060847.jpg.82851b582edfea0917614799c04e15da.jpg

Ale i tak może to być kwestia estetyki, zwykle łatwa do ogarnięcia. Zdecydowanie bardziej istotne jest to czego na zdjęciach nie ma (przypadek?). 

Pozdrawiam