Jump to content
otko

Lusterka

Recommended Posts

otko

Czy ktoś z was ciągnie przyczepę citroenem C4 Picasso? Chodzi mi o dobór lusterek dodatkowych które będą dały się zamontować na te citroenowskie łezki. Proszę o jakieś linki gdzie kupić ,jakie kupić. Dzięki z góry

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

jacek00

Czy ktoś z was ciągnie przyczepę citroenem C4 Picasso? Chodzi mi o dobór lusterek dodatkowych które będą dały się zamontować na te citroenowskie łezki. Proszę o jakieś linki gdzie kupić ,jakie kupić. Dzięki z góry

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Ciągnąłem kilka lat i używałem Excelent View, których używam nadal. Bardzo dobre i wygodne lusterka, w ogóle się nie trzęsą a z bazą można jeździć cały sezon

jacekzoo

Mi excelenty się telepały, w moim c4gp używam tych https://www.obelink.pl/milenco-aero-3-lusterko-do-przyczepy.html

polecam, tylko kupiłbym z wypukłym szkłem, ja niestety mam płaskie i mniej widać 😕

Maras

Z tym telepaniem lusterek to  jedną z przyczyn mogą być słabe sprężyny w lusterku samochodowym. 

w79

A ja miałem dość ich zakładania. Z reszta jedno zgubiłem nawet. Zamieniłem na Emuki i to byl strzał w 10. Niestety w Polsce z nimi kiepsko, wiec trzeba za granicą zamawiać. Za to idealnie dopasowane do kierunkowskazów w lusterkach:)

jacek00
A ja miałem dość ich zakładania. Z reszta jedno zgubiłem nawet. Zamieniłem na Emuki i to byl strzał w 10. Niestety w Polsce z nimi kiepsko, wiec trzeba za granicą zamawiać. Za to idealnie dopasowane do kierunkowskazów w lusterkach:)
Ja bazę zakładam raz na początku sezonu, a potem tylko montuje same lusterka

olas1
W dniu 12.07.2020 o 22:10, jacekzoo napisał:

Mi excelenty się telepały, w moim c4gp używam tych https://www.obelink.pl/milenco-aero-3-lusterko-do-przyczepy.html

polecam, tylko kupiłbym z wypukłym szkłem, ja niestety mam płaskie i mniej widać 😕

Twoje przybliżają? Moje tak i strasznie mnie to wnerwia. Jak masz zwykle to się z chęcią zamienię :)

filipert
W dniu 12.07.2020 o 23:09, Maras napisał:

Z tym telepaniem lusterek to  jedną z przyczyn mogą być słabe sprężyny w lusterku samochodowym. 

lub zbyt "miękkie" tworzywo obudowy lusterka

witus
Twoje przybliżają? Moje tak i strasznie mnie to wnerwia. Jak masz zwykle to się z chęcią zamienię

To te zwykłe są takie wkurzające. Też je mam dramat.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

jachata

Ja mam Grand aero Milenco.

Też miałem zwykłe szkła ale podjechałem do zakładu w Wawie co zajmują się lusterkami i w ciągu 15minut mam już lekką panoramę i oddalające.😃😃😃

witus
12 godzin temu, jachata napisał:

Ja mam Grand aero Milenco.

Też miałem zwykłe szkła ale podjechałem do zakładu w Wawie co zajmują się lusterkami i w ciągu 15minut mam już lekką panoramę i oddalające.😃😃😃

co z nimi zrobili? ja chyba sprzedam i kupię nowe te co bardziej mi pasują.

jachata
15 godzin temu, witus napisał:

co z nimi zrobili? ja chyba sprzedam i kupię nowe te co bardziej mi pasują.

Wymienili mi szkła na nowe. 

olas1
W dniu 1.08.2020 o 22:30, jachata napisał:

Wymienili mi szkła na nowe. 

możesz podać adres tego zakładu? to samo chciałem zrobić, ale jak masz fachowców to będzie szybciej :)