Skocz do zawartości

Prawo jazdy B plus E


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Bob Duży napisał:

Gratulacje, ja wczoraj B96 :)

Gratuluje! Możesz od razu jeździć czy musisz czekać aż urzędy to "przemielą"?Slyszałem ,że teraz jakoś internetowo to działa . Niestety nie znam detali.

Edytowane przez Dioblik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś rozmawiałem ze znajomym z drogówki i mówił że dopiero w systemie u nich będe jak blankiet będzie wydrukowany. Natomiast starostwo wystąpi o wydruk jak WORD wyśle im inf. o pozytywnym egzaminie. Z reguły całośc trwa 12-14 dni. Takie mam info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co gorsza musisz sie na godzinę umówić i datę a jak pracujesz to sorki ale my tu decydujemy 

tak przynajmniej to u mnie wyglądało jak wymieniałem prawko trwało ponad miesiąc a jestem zawodowym kierowca wiec potrzebne dość było

i oczywiście Gratuluję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bob Duży napisał:

Na INFOCAR można sprawdzić. Jeżeli Warszawa dostanie info aby druknąć dokument to już będzie widoczne.

To by przyspieszyło sprawę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona Góra Word, tutaj zależy na jakiego trafisz bo pomimo faktu że sporo jeżdżę z towarówką czy budką i potrafię cofać czy robić prostopadły tyłem przyjmując to że nie wyjeżdżam poza linie to 2 razy mnie uwalili. 1.za złą kolejność spięcia co jest dla mnie absurdem a drugi raz za to że krzywo stanąłem na łuku cofając. Za 3cim razem nie przyczepił się do niczego. Ale wiele jest opini że WORD  specjalnie szuka haczyka aby nadoić. Opinia kilku znajomych instruktorów. Tak, lekcje sobie wziałem na palcu egzaminacyjnym.Na mieście jeździliśmy po bocznych drogach mniejszych rondach do centrum się nie wybieraliśmy. Ogólnie plac zajął nam 20 min i 25 min po mieście. Facet mierzył czas od wyregulowania lusterek i fotela aż po wykonanie wszystkich zadanych zadań.Mogłem robić E do B ale tak wyszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem ostatnio e do b w Krakowie. Zdałem za drugim razem . Oblałem przez mój błąd na miescie. Ogólnie nie jest trudno , ale jak wiadomo egzamin na prawko jest z natury stresujący i to chyba największa trudność. 

P.s. Bob Duży odebrałeś już swoje PJ? Ja codziennie sprawdzam na info car ale jeszcze nie gotowe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Dioblik napisał:

Ja robiłem ostatnio e do b w Krakowie. Zdałem za drugim razem . Oblałem przez mój błąd na miescie. Ogólnie nie jest trudno , ale jak wiadomo egzamin na prawko jest z natury stresujący i to chyba największa trudność. 

P.s. Bob Duży odebrałeś już swoje PJ? Ja codziennie sprawdzam na info car ale jeszcze nie gotowe :(

Nie, podobno w produkcji ale inf. mówi że 7dni mają na dostarczenie do Urzędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cezarr napisał:

A zapytam z ciekawości czy musieliście podjechać idealnie pod zaczep autem czy mogliście dociągnąć przyczepę?

Byłem uczony żeby podjechać idealnie. Na egzaminie egzaminator mnie pośpieszał i powiedział żebym już podciągał, że wystarczy tylko podjechać tak żeby linka bezpieczeństwa zapięła się na haku. Osobiście jestem zdania iż powinno być wymagane, albo że trzeba umieć podjechać idealnie pod zaczep. W końcu klocka 1300 kg na trawie nie zawsze idzie podciągnąć nawet o te 5 cm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.