Jump to content
Pora na nas

Co byście zmienili- ulepszyli w swoim kamperze, przyczepie?

Recommended Posts

maxiek

Z ulepszeń to wczoraj zamontowałem:

- podgrzewane lustro w lazience

- odstraszacz kun pod maską

- lightbara na zderzaku

MaciekR4

U nas w małej przyczepie:

- skończyło sie po dwóch latach miejsce dla starszego syna to zbudowałem mu rozkładane łóżko na szafce z kuchnią, w pełni demontowane żeby do kuchni i zlewu był dostęp,

- nie było ogrzewania, to zamontowałem ogrzewanie postojowe suche i teraz się dogrzewamy jak trzeba,

- nie było prądu bez podłączonego auta bądź 230v, to zamontowałem akumulator ładowany w czasie jazdy jak i na postoju,

Zaczyna powoli brakować wymiarowo miejsca dla młodszego syna - będę zmieniał przed przyszłym sezonem trochę wnętrze i powstanie stałe łóżko piętrowe na tylnej scianie, a kuchnia z lodówką przeniosą się na inną ścianę. Dodatkowo wtedy zajmę się sprawą podłogi, której dolną sklejka postanowiła się rozwarstwiać i miejscami mam 1 warstwę z 3 :(

A za kilka lat - zgoda żony jest mimo wcześniejszego kręcenia nosem na mój identyczny pomysł, ba nawet sama rzuciła, że może zamiast następnej przyczepy to kupić bazę na kampera - zamienimy przyczepę na busa w którym będzie nasz wakacyjny domek ;)

chris_66
zamienimy przyczepę na busa w którym będzie nasz wakacyjny domek

75965238ce4e0f6e9bce848426d63843.jpg

Sporo musisz uzbierać w tym roku trafiłem w końcu na busa dla 4ch osób w którym w miarę daje się mieszkać

Wysłane z telefonu

tomekk

Witam

Zrobiłem półkę na nowy ekspres do kawy, półka szara, urządzenie białe, kawa wychodzi obłędnie.

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka

MaciekR4
4 godziny temu, chris_66 napisał:

75965238ce4e0f6e9bce848426d63843.jpg

Sporo musisz uzbierać emoji1787.pngemoji1787.png w tym roku trafiłem w końcu na busa dla 4ch osób w którym w miarę daje się mieszkać emoji106.png

Wysłane z telefonu emoji12.png

My przyczepy używamy praktycznie tylko do spania, więc "mieszkać" to tak na wyrost. Plan wnętrza w głowie mam, brakuje póki co biletów NBP i samego pojazdu ;)

meri9213

Ja mam świetny kamper i uwierzcie mi, że kompletnie nic bym w nim nie zmienił, bo wszystko jest super!

Bartekzzz

Ja u siebie w pierwszej kolejności powymieniałem wszystkie żarówki na Led. Często jeździmy na dziko i oszczędność aku to dla nas kluczowa sprawa tym bardziej, że nie chcemy inwestować w panele. Po tygodniu siedzenia na dziko napięcie spadło nam z poczatkowych 12.7v na 12.3 więc chyba spoko. Ładujemy się prostownikiem w domu. Kolejna rzecz to dodatkowe półki w szafkach. Kilka z nich było wysokich i nie wykorzystywaliśmy w pełni ich pojemności. Wymiana gniazdek angielskich na nasze, gniazdo usb i parę drobiazgów takich jak mały przyprawownik obok kuchni i podwieszone przybory kuchenne dla większej ergonomii czy też haki na ręczniki i ubrania wierzchnie.