Skocz do zawartości

Kierunek Cadiz- dłuższy wyjazd służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

5 minut temu, jacek00 napisał:
18 minut temu, peja76 napisał:
Jednak Hobby ma tańsze przeglądy.

Hobby czy Smolicz? Z ciekawości to ile kosztuje przegląd szczelnosci u Smolicza czy tam innego dealera Hobby?

W przyszłym tygodniu jadę, 350zł

 

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu jadę, 350zł
No po tyle było w Elcampie i widać, że i w DE za tyle robią.

Ale jak tylko Elcamp stał się jedynym dealerem w PL to postanowił wykorzystać ten fakt i zaczęli łupić klientów.

Dobrze, że jest Cargo (gdzie jest taniej) i nowy dealer w Warszawie (chociaż ponoć Elcamp ma tam jakieś udziały).

Jedziesz do Smolicza czy Cargo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacek00 napisał:

No po tyle było w Elcampie i widać, że i w DE za tyle robią.

Ale jak tylko Elcamp stał się jedynym dealerem w PL to postanowił wykorzystać ten fakt i zaczęli łupić klientów.

Dobrze, że jest Cargo (gdzie jest taniej) i nowy dealer w Warszawie (chociaż ponoć Elcamp ma tam jakieś udziały).

Jedziesz do Smolicza czy Cargo?

Smolicz, jakoś zawsze mi robili i nigdy nie było problemu.

Czy robiłeś ty albo ktoś inny zestawienie, jakie są koszty przeglądów różnych marek przyczep, oraz dostępności części typu okna drzwi itp, i porównywał ich ceny, jak to wychodzi.

Jest taki temat, jak nie może warto  go założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2020 o 19:53, peja76 napisał:
Smolicz, jakoś zawsze mi robili i nigdy nie było problemu. Czy robiłeś ty albo ktoś inny zestawienie, jakie są koszty przeglądów różnych marek przyczep, oraz dostępności części typu okna drzwi itp, i porównywał ich ceny, jak to wychodzi.

Jest taki temat, jak nie może warto  go założyć.

 

Ja o Elcampie mogę wiele napisac, niekoniecznie dobrego. Odnoszę wrażenie, że Cargo działa dużo sprawniej. Na razie nie będę robił przeglądu, nie wiem czy w ogóle będę jeszcze robił przegląd w Adrii w najbliższym czasie  

Jak pisałem, Elcamp przegiął z cenami, i wiem to od dawna ale nie miałem alternatywy i musiałem korzystać z ich usług. Mam nadzieję, że konkurencja zrobi swoje i zaczną dawać realne ceny a nie ceny z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadka- znajdź różnicę :D

20201021_152302.thumb.jpg.54615c6cbbc7840b5f4dfd2d00c66df7.jpg 20201024_103536.thumb.jpg.c05407b3e2b1d64e15bd2db9a5a44638.jpg

Wczoraj po południu "Carnival Victory" 3 razy głośno zatrąbił i wypłynął ze stoczni. Po sprawdzeniu na radarze https://www.marinetraffic.com/en/ais/home/shipid:416347/zoom:14 okazało się, że popłynął do Cadiz i tam się zalogował ;) Czyżby egzekucja odwiedziona w czasie?

842675996_CarnivalVictory.thumb.png.b82d1b615e7f8a3db30fbeb2f27e6295.png

DSCN1796.thumb.JPG.00b075ee66a77a0f2aa02190f72491d3.JPG DSCN1797.thumb.JPG.1d585b7cbae8c20c0b2856f15a6e6414.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.