Skocz do zawartości

Kierunek Cadiz- dłuższy wyjazd służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 godziny temu, Mandrol napisał:

Szczęka opadła.

Tacy zwykli śmiertelnicy jak ja, to już potrafią się zadziwić, jak przyczepa sama na kempingu się przemieszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Voku napisał:

Ale ogólnie chyba przej... robota? Ciągle w trasie.

Darku, do wszystkiego można się przyzwyczaić ale ja nie uważam, że przejeb@n@... Tak długo w trasie (4 miesiące) jestem po raz pierwszy bo wcześniej 13 lat roboty w Korei na rotacji 4x4 było prawie jak na etacie. Najlepsze były powroty- co miesiąc miałem "nową" żonkę w Polsce i w Korei :D Niestety korona pokrzyżowała wszystko i chyba to jest ten moment, żeby powiedzieć takim wyjazdom NIE!!! Niepewny czas z lotami samolotów, potencjalnie wyższa możliwość zakażenia covidowym badziewiem wśród kilkuset pracowników, obowiązkowe kwarantanny i siedzenie kilka miesięcy na kontrakcie z dala od rodziny to już nie dla mnie. Chyba już najwyższa pora, żeby zacząć coś innego... 

Godzinę temu, chris_66 napisał:

Co ty tam składasz. Platformy emoji848.png

Wysłane z telefonu emoji12.png

 

https://aibel.com/project/johan-sverdrup-p2-process-platform

My robimy moduł HVDC- High Voltage Direct Current (to ta część po lewej na górze całej platformy), inna część robiona w Tajlandii, jeszcze inna w Haugesund i potem wszystko do kupy poskładają gdzieś na norweskim fiordzie w okolicach Haugesundu. A potem Equinor będzie tym operował;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, chris_66 napisał:

dobrze kombinowałem :swiety:

Dobry z Ciebie kombinator?

Mały quiz- ile Waszym zdaniem może kosztować przegląd mojej Adrii w Niemczech a ile w Polsce? Po drodze mam pit-stop u szwagierki i 40km od nich jest dealer Adrii. Pomyślałem sobie, żeby po drodze załatwić roczny przegląd (cenę za przegląd z Offenburga i Krakowa już mam). Ciekaw jestem Waszych propozycji- odpowiedź podam po południu bo teraz jedziemy z naszym białym "koksem" na statek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mandrol napisał:

Dobry z Ciebie kombinator?

Mały quiz- ile Waszym zdaniem może kosztować przegląd mojej Adrii w Niemczech a ile w Polsce? Po drodze mam pit-stop u szwagierki i 40km od nich jest dealer Adrii. Pomyślałem sobie, żeby po drodze załatwić roczny przegląd (cenę za przegląd z Offenburga i Krakowa już mam). Ciekaw jestem Waszych propozycji- odpowiedź podam po południu bo teraz jedziemy z naszym białym "koksem" na statek ;)

Ale jaki przegląd? Szczelności czy czegoś więcej? Koszt przeglądu szczelności w Elcampie jest mi znany, ciekawe ile krzyczą sobie w DE. Z ciekawości to spytaj jeszcze w Cargo, mieli chyba taniej niż Elcamp. 

Stawiam, że w DE 99 eu ;) Ceny w Elcampie nie podaje, żeby nie psuć zabawy. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mission completed ;)

20201021_101717.thumb.jpg.7024b982062d672d954addb3ee9c28eb.jpg 20201021_112310.thumb.jpg.c87fa8bfd14c4bfbdbcf5461ec9f243a.jpg

20201021_152011.thumb.jpg.f2289b70b7be45288d9da00e69b8f37c.jpg 20201021_152146.thumb.jpg.22f5b1fe3c07a2faf48540c0b86e2307.jpg

Przy okazji napiszę coś o wycieczkowcu stojącym w oddali, który jest ofiarą covidowej pandemii...

20201021_152302.thumb.jpg.1bc463438677eb568305d94a6b09a409.jpg

Statek "Carnival Victory" przybył do stoczni w Puerto Real w styczniu czy lutym tego roku, żeby przejść gruntowny remont. Do teraz nie zrobiono nic poza wybebeszeniem wnętrzności a wg strony armatora "Victory" w kwietniu 2021 roku ma się przeistoczyć w "Radiance". Oby tylko nie spotkało go to, co inny statek tego armatora, który miał być wyremontowany w stoczni w Cadiz i wg pracowników stoczniowych popłynął w ostatni rejs do Turcji, gdzie zostanie pocięty na żyletki :( 

 

12 godzin temu, jacek00 napisał:

Ale jaki przegląd? Szczelności czy czegoś więcej? Koszt przeglądu szczelności w Elcampie jest mi znany, ciekawe ile krzyczą sobie w DE. Z ciekawości to spytaj jeszcze w Cargo, mieli chyba taniej niż Elcamp. 

Stawiam, że w DE 99 eu ;) Ceny w Elcampie nie podaje, żeby nie psuć zabawy. 

Jacku, chyba szczelności zgodnie z poniższymi datami ;)

IMG-20200910-WA0049.thumb.jpg.9016a654753af6e72d6b5abd2c34feb7.jpg

Ciekawe ile Ci zaśpiewali. Pochwal się! Bo mnie 700zł brutto. Do tego dojdzie mi koszt dojazdu 150km x 2= 300km + Viatoll + opłaty za zestaw na złodziejskiej A4 więc cała impreza zamknie się w okolicach tysiaka. 

Natomiast w Niemczech jest zdecydowanie drożej bo aż o 100% taniej!!!

Hello,

yes the 02.11 is a good Day.

Please be at 10:00 o Clock in the Morning here.

The Inspection costs 79,90 Euro.

Mit freundlichen Grüßen aus Offenburg

Jedynym problemem będzie wypakowanie z przyczepy ok. 100 butelek hiszpańskiego wina, lokalnego whisky i ginu ale damy radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mandrol napisał:

Mission completed ;)

20201021_101717.thumb.jpg.7024b982062d672d954addb3ee9c28eb.jpg 20201021_112310.thumb.jpg.c87fa8bfd14c4bfbdbcf5461ec9f243a.jpg

20201021_152011.thumb.jpg.f2289b70b7be45288d9da00e69b8f37c.jpg 20201021_152146.thumb.jpg.22f5b1fe3c07a2faf48540c0b86e2307.jpg

Przy okazji napiszę coś o wycieczkowcu stojącym w oddali, który jest ofiarą covidowej pandemii...

Jacku, chyba szczelności zgodnie z poniższymi datami ;)

 

Ciekawe ile Ci zaśpiewali. Pochwal się! Bo mnie 700zł brutto. Do tego dojdzie mi koszt dojazdu 150km x 2= 300km + Viatoll + opłaty za zestaw na złodziejskiej A4 więc cała impreza zamknie się w okolicach tysiaka. 

Natomiast w Niemczech jest zdecydowanie drożej bo aż o 100% taniej!!!

Hello,

yes the 02.11 is a good Day.

Please be at 10:00 o Clock in the Morning here.

The Inspection costs 79,90 Euro.

Mit freundlichen Grüßen aus Offenburg

Jedynym problemem będzie wypakowanie z przyczepy ok. 100 butelek hiszpańskiego wina, lokalnego whisky i ginu ale damy radę ;)

Dokładnie, koszt 700 w Elcampie! Co ciekawe to pierwszy przegląd, który u nich robiłem w 2018 roku kosztował 350 zł, czyli wychodzi w przybliżeniu właśnie 79,90 euro! W 2019 roku cenę podnieśli o 100%...

Pytałeś w Cargo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wstępnie Elcamp, ale "na gębę" wspominal o "ok 400zl", ciekawe jak to się będzie miało do tego, jak oficjalnie poprosze o ofertę. Myslalem jeszcze o Wilnie, zapytam ile tam sobie życzą, może nie jest najbliżej, ale można to wtedy połączyć z jakimś wyjazdem, bo do Krakowa to turystycznie jakoś mi nie po drodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.