Skocz do zawartości

Kierunek Cadiz- dłuższy wyjazd służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W ubiegłym tygodniu musiałem się przelogować bo podobno od 1 października przyjeżdża stały klient... Operacja zajęła mi prawie 3h...

P1110785.thumb.JPG.2c8eee483167e248025ea471f943ae86.JPG

No i co? No i lipa bo nikogo nie ma w moim poprzednim boksie. Na dodatek zamknęli mi łazienki i muszę teraz dymać 300m:( Jutro operacja kolejnego przelogowania. Fu#k!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefan, sugerujesz że nic nie robię w robocie i że to poniżej samo się znadzorowało?:D

120767272_875250743220058_7902962453472776217_n.thumb.jpg.6ace495e75a2e5af6c93c2e58287ae56.jpg 120813641_1639970516163334_8498570047151600200_n.thumb.jpg.411343ae31ed9a55d2be2c5aa6da511d.jpg

Mission completed;) Myślę, że w samodzielnym składaniu i rozkładaniu ponad 4-metrowej markizy osiągnąłem już level Master:D

P1110786.thumb.JPG.f9363f1e92def179e9df7335e968ef52.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem list ze śląskiego NFZ z informacją o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o wydanie dokumentu S1, którego rzekomo złożyłem 20 sierpnia a na mailu mam potwierdzenie otrzymania wniosku przez NFZ z dnia 29 lipca. Priorytetowy polecony wysłany 24 września! Fajnie że tak szybko odpisali- to tylko 2,5 miesiąca:lol: PP też się spisała- w 2 tygodnie to ja bym 2 razy obrócił moim zestawem tę trasę:D Teraz wg przesłanego pisma "dokument S1 należy niezwłocznie zarejestrować we wskazanej we wniosku instytucji ubezpieczenia zdrowotnego", żebym mógł otrzymać dokument uprawniający do świadczeń opieki zdrowotnej w Hiszpanii. Szkoda, że za 3 tygodnie wracam do kraju i nie będę w stanie otrzymać tego dokumentu:lol:Dobrze, że mamy naszego @maarec u którego odpowiednio wcześniej ubezpieczyłem się na czas tego wyjazdu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty opowiadasz. Patrycja wyrabiała sobie normalnie EKUZ w sierpniu bo mieliśmy jechać do CRO. Dali jej tą kartę chyba na 2 lata czy coś. 

Chyba ze masz jakaś spółkę zoo czy coś to może jest inaczej. 

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Patrycja miała jechać na wakacje a nie do pracy. Też mam tę kartę, o której piszesz. Podpisując 3,5-miesięczny kontrakt musiałem przenieść swoją DG z Polski do Hiszpanii. Nawet ZUS się czepiał i ponad 13-letnie płacenie składek nie miało znaczenia. Przed wyjazdem byłem praktycznie bezrobotny z powodu korony i musiałem się nieźle "napracować", żeby udowodnić, że przez ostatnie 2 miesiące przed wyjazdem wykonywałem działalność związaną z tym, co miałem robić w Espanii. Na nic tłumaczenia, że Covid, że robota w Korei umarła, że posucha w branży- totalna cewka ze strony wszechwiedzącej Pani urzędnik i zderzenie z betonem. Ale w końcu się udało z jakimś zaświadczeniem A1 i teraz tym S1. Na przyszłość będę mądrzejszy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie tam masz, co parcelka to inna. Przeprowadzka? Sama radocha, opony odżyją. My czasami potrafimy zmienić parcele 2-3 razy na 3_5 dniowy pobyt. Człowiek się czuje jakby zmienił camping. Nowe otwarcie, jak nowy wyjazd.

Ciekawy wymóg z tą zmianą miejsca działalności. 

U mnie ubezpieczenie robi się szybciej niż w zusie i to taniej. Pamiętam jak to zawieraliśmy. Na bank leżałem na plaży, chyba w Krynicy morskiej z tabletem wyciągniętym w górę aby trochę internetu złapać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, peja76 napisał:

@Mandrol możesz mi napisać jakie teraz są tam temperatury, dzień-noc i o której robi się ciemno.

Peja nie rób sobie tego :]

obstawiam 20*c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.