Skocz do zawartości

Korzystanie z kontaktów w sanitariacie

AlisAlis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pytanie pewnie dziwne lub śmieszne, ale jestem człowiek ,który z campingiem nigdy nie miał do czynienia. Wybieram się z chłopakiem pod namiot na camping ( nie jedziemy samochodem tylko busem do tego miejsca) no i nie ma tam aneksu kuchennego dla namiotów tylko ogólnie są sanitariaty z umywalkami, prysznicami i WC. I mam pytanie nie będziemy korzystać z podłączenia do prądu bo stwierdziliśmy że to nie będzie nam potrzebne i stąd pytanie, zależy nam tylko na tym by pare razy dziennie zrobic sobie herbatę , czy jesli przy tych sanitariatach są kontakty to mogę z nich korzystac i podłączac swoj czajnik by zagotować wodę ?

Edytowane przez AlisAlis (wyświetl historię edycji)

nie spotkałem sie nigdzie z jakimiś zakazami używania kontaktów , ale raczej do podładowania komórek niż czajnika

myślę, że nawet jak zagadasz z obsługą to wskażą ci jakieś gniazdko u ciecia nocnego czy gdzieś na terenie

albo z sąsiadami nawiążecie kontakt w sprawie pożyczenia kontaktu :bravo:

2 minuty temu, chris_66 napisał:

nie spotkałem sie nigdzie z jakimiś zakazami używania kontaktów , ale raczej do podładowania komórek niż czajnika

myślę, że nawet jak zagadasz z obsługą to wskażą ci jakieś gniazdko u ciecia nocnego czy gdzieś na terenie

albo z sąsiadami nawiążecie kontakt w sprawie pożyczenia kontaktu :bravo:

Dokładnie tak

Ja spotkałem sie z ograniczeniami na kempingach na Helu. Obsługa twierdziła, że czajniki generują bardzo duże zużycie prądu i dodatkowe koszty dla kempingu.

5 godzin temu, jagodek napisał:

Ja spotkałem sie z ograniczeniami na kempingach na Helu. Obsługa twierdziła, że czajniki generują bardzo duże zużycie prądu i dodatkowe koszty dla kempingu.

Typowy czajnik pobiera ok 2000W, 

W Mediaexpert kupiłem mały, lekki o mocy 600W. Wystarcza na 2-3 kawy jednorazowo. Polecam.

8 godzin temu, chris_66 napisał:

Kim jest Cieć? Czy nie lepiej powiedzieć "ochroniarz"  lub "stróż"? Szanujmy się a będziemy mieć szanse być szanowanym. 

13 godzin temu, AlisAlis napisał:

zależy nam tylko na tym by pare razy dziennie zrobic sobie herbatę

Jeżeli jeden turysta tak myśli i chce oszczędzać na zakupie palnika lub ładowarki samochodowej do telefonu to pół biedy .
Ale .... no właśnie . W ostatni weekend byłem w Sandomierzu . Zona i znajome stwierdziły że z tymi " oszczędnymi " ( że nie napiszę inaczej ) to tragedia . Gniazdka były w środku koło kranów , suszarki nie dało się podłączyć bo własnie te telefony , czajniki . Na dodatek gdzieś to trzeba postawić ... no gdzie , w umywalce więc problem z myciem rąk  . Dla mnie to wątpliwa przyjemność za kilka zł oszczędności wegetować w sanitariatach ale widocznie taki urok niektórych .... Jakoś roszczeniowi nie jesteśmy , włosy suszone w przyczepie , niech sobie ludziska żyją .

Godzinę temu, leszek napisał:

Jeżeli jeden turysta tak myśli i chce oszczędzać na zakupie palnika lub ładowarki samochodowej do telefonu to pół biedy .
Ale .... no właśnie . W ostatni weekend byłem w Sandomierzu . Zona i znajome stwierdziły że z tymi " oszczędnymi " ( że nie napiszę inaczej ) to tragedia . Gniazdka były w środku koło kranów , suszarki nie dało się podłączyć bo własnie te telefony , czajniki . Na dodatek gdzieś to trzeba postawić ... no gdzie , w umywalce więc problem z myciem rąk  . Dla mnie to wątpliwa przyjemność za kilka zł oszczędności wegetować w sanitariatach ale widocznie taki urok niektórych .... Jakoś roszczeniowi nie jesteśmy , włosy suszone w przyczepie , niech sobie ludziska żyją .

Nie mamy samochodu czy jeśli bysmy się np zdecydowali na podłączenie prądu do namiotu to co jest nam potrzebne, przedłużacz? A do gotowania wody musi być ta kuchenka turystyczna? 

2 godziny temu, chris_66 napisał:

Cięć jest osobą zarządzająca kempingiem, często ważniejsza od właściciela emoji1787.pngemoji106.png. Nie ma wydźwięku negatywnego emoji56.png

Wysłane z telefonu emoji12.png

Dobrze Dziadku:)

5 minut temu, chris_66 napisał:

Dobrze że nie "dziadu" emoji12.pngemoji2957.pngemoji1787.pngemoji106.png

Wysłane z telefonu emoji12.png

Jakbym był Cieciem zarzadzajacym kempingiem to nazwałbym Cię  Dziadem. :) a tak jesteś Dziadkiem czyli przedstawicielem starszego pokolenia ,które traktuję się trochę z przymrużeniem oka :) Więc Dziadek lepiej tu pasuje :)